FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87, na****ny to do domu
1
Wisienki to chyba już powinny być z czerwoną kartką, a nie ma nawet żółtej. Dziwna decyzja
0
@tadzik447, kanalarz, który obala mity. Kto to widział.
0
@Chucky, wykopać dużą dziurę i ich wszystkich do niej wrzucić
5
@pt9, czyli klimaty, które uwielbia Vegeta, bo on madrytciok
0
@Uukasz_93, nie rozumiem dlaczego przyjście Nico ma oznaczać kolejny sezon przejściowy jeśli ta kadra naprawdę nie jest zła i może rywalizować
3
@Pawci023x, 200zł dniówki to bardzo mało jeśli bierzemy pod uwagę życie poza domem. Zdecydowanie lepiej pracować na miejscu i pewnie mieć podobną wypłatę, a codziennie być w domu. Nie wiem w jakiej sytuacji jesteś, może jesteś młody i nie masz rodziny, nie potrzebujesz być codziennie w domu, ale wtedy lepiej uderzać za granicę niż pracować za 200zł dniówki
0
@Pawci023x, nie
0
@agaFCB, tak, ale wynik wskazuje na to jakby jego przeciwnik już w trakcie pierwszego seta nie czuł sie dobrze, także trzy mecze, których praktycznie nie rozegrał
0
@agaFCB, a nie trzech?
0
@FcPortoFan1999, Ty nie jesteś żaden ekspert żeby mówić kto jest faworytem. To, że piszesz dużo komentarzy nie robi z Ciebie eksperta.
Dodi też pisze w wielu tematach, a na żadnym się nie zna
1
@FcPortoFan1999, proszę Cię. Ciężko żeby liga w której nie potrafią grać w piłkę była ekscytująca
0
@Sulimo, nie no gdzie Ekstraklasa do Bundesligi, ja też go nie lubię, ale tu już przesadziliście
5
@Arden, Ci co wymyślają te ploty niekoniecznie się ze sobą konsultują
3
@Arden, dobrze kojarzę, że to Arbeloa zabrał tę bramkę Ronaldo? Nawet się nie za bardzo cieszył, bo wiedział, że spotka go kara od wielkiego Cristiano
0
Podobno Cracovia była tak zachwycona wczorajszym triumfem Wisły Kraków, że dziś w swoim meczu zamierzają wznieść się na wyżyny umiejętności
2
@Sulimo, w tej lidze nie ma logiki
1
@NeroTFP1, jeśli dobrze liczę to dobrze, że nie złamał trzy razy, bo wtedy już przynajmniej dwa razy złamałby te samą.
Ogólnie złamania nóg dosyć rzadko się zdarzają w piłce nożnej, a co dopiero żeby jeden zawodnik połamał nogę dwukrotnie, oprócz tego obie
24
@bartas97, pewnie najlepszy na świecie, argentyński talent
0
Rublev już rzuca swoją paletką, chyba jednak się nie uspokoił
1
@Criss18Barca, oj chyba więcej ludzi niż w Argentynie kiedy świętowali MŚ
0
@HighestInTheRoom, nie mogę pisać o wszystkim tutaj, bo ściany mają uszy.
0
@HighestInTheRoom, coś Cię ominęło, możesz zacząć wierzyć :)
1
@HighestInTheRoom, trzeba nie zwracać uwagi na to ile co kosztuje i się mocno zatracić żeby kupić taką torbę. W tym się nosi zakupy czy szkoda żeby się zniszczyło?
1
@blakkudium, Barcelona to widzę trochę jak ja, może i bez siana, ale dużo by chciała
7
@tristan87, Lionel wielu rzeczy nie wie i często pieprzy głupoty
6
@Lionel_Messi10, jeśli ma kontrakt i nie chce odejść to mogą go pocałować w dupe. Podobnie jak Ci, którzy wiecznie na niego najeżdżają
1
@TR3YWAY, Fati musi zostać, bo ktoś musi zabawiać publiczność podczas przerw w meczu
0
@Lionel_Messi10, XD no, mega kompromitacja, bo przegra z drugą zawodniczką świata. Nie wiem jak ona się pozbiera
Zwłaszcza, że w zeszłym roku Sabalenka właśnie w Madrycie ją pokonała. Ty nie umiesz dobierać słów, musisz powiększyć nieco zasób
3
@esem91, odważny jak na kogoś komu można zrobić krzywdę samym wzrokiem