0

@tristan87, na****ny to do domu

1

Wisienki to chyba już powinny być z czerwoną kartką, a nie ma nawet żółtej. Dziwna decyzja

0

@tadzik447, kanalarz, który obala mity. Kto to widział.

0

@Chucky, wykopać dużą dziurę i ich wszystkich do niej wrzucić

5

@pt9, czyli klimaty, które uwielbia Vegeta, bo on madrytciok

0

@Uukasz_93, nie rozumiem dlaczego przyjście Nico ma oznaczać kolejny sezon przejściowy jeśli ta kadra naprawdę nie jest zła i może rywalizować

3

@Pawci023x, 200zł dniówki to bardzo mało jeśli bierzemy pod uwagę życie poza domem. Zdecydowanie lepiej pracować na miejscu i pewnie mieć podobną wypłatę, a codziennie być w domu. Nie wiem w jakiej sytuacji jesteś, może jesteś młody i nie masz rodziny, nie potrzebujesz być codziennie w domu, ale wtedy lepiej uderzać za granicę niż pracować za 200zł dniówki

0

@Pawci023x, nie

0

@agaFCB, tak, ale wynik wskazuje na to jakby jego przeciwnik już w trakcie pierwszego seta nie czuł sie dobrze, także trzy mecze, których praktycznie nie rozegrał

0

@agaFCB, a nie trzech?

0

@FcPortoFan1999, Ty nie jesteś żaden ekspert żeby mówić kto jest faworytem. To, że piszesz dużo komentarzy nie robi z Ciebie eksperta.

Dodi też pisze w wielu tematach, a na żadnym się nie zna

1

@FcPortoFan1999, proszę Cię. Ciężko żeby liga w której nie potrafią grać w piłkę była ekscytująca

0

@Sulimo, nie no gdzie Ekstraklasa do Bundesligi, ja też go nie lubię, ale tu już przesadziliście

5

@Arden, Ci co wymyślają te ploty niekoniecznie się ze sobą konsultują

3

@Arden, dobrze kojarzę, że to Arbeloa zabrał tę bramkę Ronaldo? Nawet się nie za bardzo cieszył, bo wiedział, że spotka go kara od wielkiego Cristiano

0

Podobno Cracovia była tak zachwycona wczorajszym triumfem Wisły Kraków, że dziś w swoim meczu zamierzają wznieść się na wyżyny umiejętności

2

@Sulimo, w tej lidze nie ma logiki

1

@NeroTFP1, jeśli dobrze liczę to dobrze, że nie złamał trzy razy, bo wtedy już przynajmniej dwa razy złamałby te samą.

Ogólnie złamania nóg dosyć rzadko się zdarzają w piłce nożnej, a co dopiero żeby jeden zawodnik połamał nogę dwukrotnie, oprócz tego obie

24

@bartas97, pewnie najlepszy na świecie, argentyński talent

0

Rublev już rzuca swoją paletką, chyba jednak się nie uspokoił

1

@Criss18Barca, oj chyba więcej ludzi niż w Argentynie kiedy świętowali MŚ

0

@HighestInTheRoom, nie mogę pisać o wszystkim tutaj, bo ściany mają uszy.

0

@HighestInTheRoom, coś Cię ominęło, możesz zacząć wierzyć :)

1

@HighestInTheRoom, trzeba nie zwracać uwagi na to ile co kosztuje i się mocno zatracić żeby kupić taką torbę. W tym się nosi zakupy czy szkoda żeby się zniszczyło?

1

@blakkudium, Barcelona to widzę trochę jak ja, może i bez siana, ale dużo by chciała

7

@tristan87, Lionel wielu rzeczy nie wie i często pieprzy głupoty

6

@Lionel_Messi10, jeśli ma kontrakt i nie chce odejść to mogą go pocałować w dupe. Podobnie jak Ci, którzy wiecznie na niego najeżdżają

1

@TR3YWAY, Fati musi zostać, bo ktoś musi zabawiać publiczność podczas przerw w meczu

0

@Lionel_Messi10, XD no, mega kompromitacja, bo przegra z drugą zawodniczką świata. Nie wiem jak ona się pozbiera

Zwłaszcza, że w zeszłym roku Sabalenka właśnie w Madrycie ją pokonała. Ty nie umiesz dobierać słów, musisz powiększyć nieco zasób

3

@esem91, odważny jak na kogoś komu można zrobić krzywdę samym wzrokiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?