FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer, to jest ona?
1
@reloaded, dokładnie, Leo Messi złota piłka za grę w MLS, drugie miejsce Luis Suarez, trzecie Cristiano Ronaldo
0
@mekston, ciekawe jak wyliczył, że ma być 3min. Co sędzia to inaczej
0
@kigani, skąd Ty się wziąłeś XD
2
@Jakchcesz, amerykańscy naukowcy udowodnili…
1
@Lucyfffer, rozmawiamy o porodach, a nie kupowaniu dzieci wtf
0
@kigani, po Twoich wpisach mogę sadzić, że kto inny jest tu plackiem
@szymekdymek, nie znam dokładnej sytuacji Bayernu więc nie będę ściemniać
2
@marcin62, XD najważniejsze żeby dziecko i kobieta byli w pełni zdrowia, nic więcej nikomu nie powinno być potrzebne do szczęścia, a takie gadanie to już chyba u niektórych szukanie czegokolwiek żeby tylko poczuć się lepiej
2
@TR3YWAY, to nie idź
0
W składzie Bayernu nie widzę zawodnika, który mógłby ścigać się z Rodrygo lub tym drugim w ataku, ciekawe jaki mają na nich plan
8
@MesQueUnClub96, przestań się już dziś kompromitować, wystarczy. Zostaw coś na jutro
1
@Lionel_Messi10, leciutko go robi gdzie wynik w tie-breaku na styku xd Totalnie mi obojętne kto by ten mecz wygrał, ale mało brakowało, a ta Twoja pewność siebie zostałaby mocno zweryfikowana :D
1
@Lionel_Messi10, to są te momenty gdzie po tym jak piszesz widać, że jesteś już dziabnięty xd
2
@Lionel_Messi10, a co powiesz jeśli się okaże, że to jednak nie Alcaraz wygra mecz? To tylko sport
3
Czasem się zastanawiam czy @Rust_Cohle opuścił La Ramblę przez Nuneza czy jednak @MesQueUnClub96
1
@MesQueUnClub96, Nolefam?
0
@Coutinho007, pewnie nawet wszystkiego nie zaplacil
3
@NeroTFP1, a to jeśli Xavi tak mówił to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Xavi by nie ściemniał
1
@Encore, może nie będzie musiał się męczyć jak przegra i trzeciego?
0
@agaFCB, ale możesz mu wymasować rączkę
0
Zostanie w klubie Xaviego czy Roberto pokazuje w jak wielkim dnie finansowym znajduje się Barcelona, innego wytłumaczenia nie widzę. W każdym razie jeśli w taki sposób przegrywa się awans do dalszej fazy LM czy ligę to co tu się dziwić
0
@agaFCB, Ty leć do tego Madrytu masować Alcaraza, bo są kłopoty
0
@Matheu12, to nie wiem na jakiej grupie osób przeprowadzali ten sondaż, bo ja mu nie ufam za grosz
2
@Matheu12, chłop się dorwał do władzy i już pewnie z połowa chciałaby go wywalić XD top
4
@SeWo77, nie wiem czy się mylę, ale moim zdaniem Lewandowska ma w dupie zdanie tej osoby, podobnie jak wielu innych Polaków
0
@FcPortoFan1999, nie wiem, ja nie widziałem żeby pili.
0
@FcPortoFan1999, kolegami Xaviego
3
@AlexDark00, jak ktoś taki jak Ty mógł do mnie ostatnio pisać, że słońce mi przygrzało? XD Jeśli mi przygrzało to Tobie już coś ewidentnie wypaliło.
0
@Karzel, nie wyzywaj, bo to brzydko
0
@esem91, tak jak mówiłem, odsunęli PiS od władzy, a przy kolejnych wyborach ludzie będą mieli ich tak dosyć, że znowu PiS będzie rządził. Koło się zatoczy