0

@wojopancer, to jest ona?

1

@reloaded, dokładnie, Leo Messi złota piłka za grę w MLS, drugie miejsce Luis Suarez, trzecie Cristiano Ronaldo

0

@mekston, ciekawe jak wyliczył, że ma być 3min. Co sędzia to inaczej

0

@kigani, skąd Ty się wziąłeś XD

2

@Jakchcesz, amerykańscy naukowcy udowodnili…

1

@Lucyfffer, rozmawiamy o porodach, a nie kupowaniu dzieci wtf

0

@kigani, po Twoich wpisach mogę sadzić, że kto inny jest tu plackiem

@szymekdymek, nie znam dokładnej sytuacji Bayernu więc nie będę ściemniać

2

@marcin62, XD najważniejsze żeby dziecko i kobieta byli w pełni zdrowia, nic więcej nikomu nie powinno być potrzebne do szczęścia, a takie gadanie to już chyba u niektórych szukanie czegokolwiek żeby tylko poczuć się lepiej

2

@TR3YWAY, to nie idź

0

W składzie Bayernu nie widzę zawodnika, który mógłby ścigać się z Rodrygo lub tym drugim w ataku, ciekawe jaki mają na nich plan

8

@MesQueUnClub96, przestań się już dziś kompromitować, wystarczy. Zostaw coś na jutro

1

@Lionel_Messi10, leciutko go robi gdzie wynik w tie-breaku na styku xd Totalnie mi obojętne kto by ten mecz wygrał, ale mało brakowało, a ta Twoja pewność siebie zostałaby mocno zweryfikowana :D

1

@Lionel_Messi10, to są te momenty gdzie po tym jak piszesz widać, że jesteś już dziabnięty xd

2

@Lionel_Messi10, a co powiesz jeśli się okaże, że to jednak nie Alcaraz wygra mecz? To tylko sport

3

Czasem się zastanawiam czy @Rust_Cohle opuścił La Ramblę przez Nuneza czy jednak @MesQueUnClub96

1

@MesQueUnClub96, Nolefam?

0

@Coutinho007, pewnie nawet wszystkiego nie zaplacil

3

@NeroTFP1, a to jeśli Xavi tak mówił to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Xavi by nie ściemniał

1

@Encore, może nie będzie musiał się męczyć jak przegra i trzeciego?

0

@agaFCB, ale możesz mu wymasować rączkę

0

Zostanie w klubie Xaviego czy Roberto pokazuje w jak wielkim dnie finansowym znajduje się Barcelona, innego wytłumaczenia nie widzę. W każdym razie jeśli w taki sposób przegrywa się awans do dalszej fazy LM czy ligę to co tu się dziwić

0

@agaFCB, Ty leć do tego Madrytu masować Alcaraza, bo są kłopoty

0

@Matheu12, to nie wiem na jakiej grupie osób przeprowadzali ten sondaż, bo ja mu nie ufam za grosz

2

@Matheu12, chłop się dorwał do władzy i już pewnie z połowa chciałaby go wywalić XD top

4

@SeWo77, nie wiem czy się mylę, ale moim zdaniem Lewandowska ma w dupie zdanie tej osoby, podobnie jak wielu innych Polaków

0

@FcPortoFan1999, nie wiem, ja nie widziałem żeby pili.

0

@FcPortoFan1999, kolegami Xaviego

3

@AlexDark00, jak ktoś taki jak Ty mógł do mnie ostatnio pisać, że słońce mi przygrzało? XD Jeśli mi przygrzało to Tobie już coś ewidentnie wypaliło.

0

@Karzel, nie wyzywaj, bo to brzydko

0

@esem91, tak jak mówiłem, odsunęli PiS od władzy, a przy kolejnych wyborach ludzie będą mieli ich tak dosyć, że znowu PiS będzie rządził. Koło się zatoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?