3

@Bocheno1, no i oczywiście praca u @Luciano99

10

@marcin62, jakoś mnie nie dziwi, że akurat oni kibicują temu klubowi. Jaki klub tacy kibice

0

@Stinger_, nie każdy geniusz jest doceniony, życie nieraz już to udowodniło.

Nie no tak na poważnie to oczywiście, że to jest średni bramkarz. Popełnia dużo błędów w trakcie sezonu. Topowa klasa to na pewno nie jest. Najważniejsze, że pomógł Argentynie zdobyć mistrzostwo i Messi ma to co mu się należało jak psu buda

0

@Emhyr, jak się nie połamią do końca sezonu to pewnie któryś z nich odejdzie, jeśli nie obaj

0

Tym razem genialny argentyński bramkarz z Aston Villi nie wyprowadził z równowagi przeciwnika i Wisienki prowadzą 1:0

0

@Bagsik88, zgłoś się jeśli zdecydujesz się na pewne zmiany w swoim życiu. Dorzucę Ci na pierwszą wizytę

1

@jedrek7000, jeśli da się zszyć i są szanse, że będzie to działać to zawsze lepiej zszyć niż wyrzucić. Zwłaszcza jeśli jesteś młody

0

@Trojanek23, to chyba inna La Ramble przeglądamy :D

1

@macio_944, ja, ja, genau

2

@kigani, ona ma dobrze grać w tenisa, a nie chodzić po wybiegu. Jeśli chodzi o wygląd to i tak kwestia gustu

0

@tristan87, za przyklejanie się do drogi powinni karać tak, że nikt więcej by takiej głupoty nie zrobił.

Tylko czekać, aż kiedyś ktoś straci w taki sposób życie albo wyląduje na wózku

0

@Michalekek, tak ubogi zasób słów, że nie potrafisz się wypowiadać inaczej?

0

@lntrowertyk, wcale się nie dziwię, że ignorujesz tych użytkowników. U nich naprawdę występuje zbyt duża ilość energetyków, kawy lub jeszcze czegoś innego

0

@FcPortoFan1999, jak przestanę się tu odzywać to znaczy, że nie żyje

0

@Comentateiro, nie wyspałeś się dziadek?

0

@FcPortoFan1999, nie wiem, nie byłem u lekarza. Nic poważnego raczej, będę żyć chyba

0

@FcPortoFan1999, interesuje mnie żeby powracającą choroba mi przeszła, bo muszę iść do roboty od jutra ;p

1

@FcPortoFan1999, ja ogólnie mam wszystko dookoła w dupie, może dlatego nie czuję żadnej ekscytacji dziś. Pewnie przed meczem trochę inaczej na to spojrzę

3

@FcPortoFan1999, moim zdaniem to nie jest tak, że nie kręci. Po prostu kolejny raz serce zabolało we wtorek, stąd to dzisiejsze podejście

0

@Iniesta997, bez mydła czyli?

2

@mekston, bo to wciąż bardzo dobry piłkarz, który nadal radziłby sobie w Europie. Gdyby wrócił do Barcelony nadal byłby jej najlepszym piłkarzem, nie mam co do tego wątpliwości, ale to jak sobie radzi w MLS czy jakimś pucharze nie ma większego znaczenia, bo gra z zawodnikami, których przerasta poziomem kilkukrotnie. Wiadomo było, że on będzie strzelał bramki i notował asysty, bo poziom piłkarzy przeciwko aktualnie gra nie należy do wybitnych jeśli Suarez, który podobno ledwo chodzi czy Puig również sobie tam radzą

1

@mekston, owszem, jeśli chodzi o wczorajszą dyskusję na temat Leo to robiłem sobie żarty i jak widać wciąż wystarczy napisać coś negatywnego na Leo i zlatuje się grono obrońców :D

Nigdy nikt nie zabierze Messiemu tego co osiągnął w Barcelonie czy Argentynie, a po prawdzie powinien osiągnąć jeszcze więcej ze swoimi umiejętnościami, ale koledzy z boiska niestety wiele razy nie dojechali poziomiem. To ile zarabiał to również kwestia bez znaczenia, bo był najlepszym piłkarzem na świecie i powinien zarabiać największe pieniądze.

Jedyne co chce przekazać w tej dyskusji to to, że wyniki osiągane przez zawodników w ligach typu MLS, Arabia czy gdzieś w Brazylii czy Argentynie są bez znaczenia, bo te ligi są beznadziejne jeśli chodzi o poziom. Wystarczy spojrzeć na to jacy piłkarze tam grają i sobie radzą, a w Europie kopali sie po czole i nie dało się na nich patrzeć

0

@mekston, żadnego znaczenia nie ma to czy poszedł do najgorszej drużyny ligi czy najlepszej, gra w lidze w której Luis Suarez bez kolan strzela bramki, a Puig jest podstawowym zawodnikiem po tym jak w Barcelonie i Europie kopał się po czole.

Żadnego znaczenia nie mają wyniki Leo czy Ronaldo w tych śmiesznych ligach, bo jedna i druga jest beznadziejna jeśli chodzi o poziom.

Ciekawe która mimo wszystko jest mocniejsza?

0

@Opta, jeszcze komentarz dodaje ktoś o nicku „Opta”, ktoś tu chyba znalazł dobry sposób na obejście niektórych punktów regulaminu

0

@Katalończyk 99, mimo wszystko oby po tym meczu drużyna wciąż żyła. Zawsze to ciekawsze będzie oglądanie ligi do końca po tym jak w LM się skompromitowali

6

@mekston, a co nie jest trochę tak, że dużo osób ciśnie bekę jak ktoś się jara wynikami Ronaldo w beznadziejnej lidze, ale jaranie się wynikami Leo w równie beznadziejnej lidze lub jeszcze gorszej już jest git?

12

@Kapitan hawk, sama się przekręci szybciej

4

@mekston, niezwykły wynik na tle tak silnej ligi

0

@Sulimo, kto zabrania spać?

0

@Gaz, no dobrze, ale Real ma zawodników, którzy zastąpili Benzeme, a Barcelona ich nie ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?