FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1, no i oczywiście praca u @Luciano99
10
@marcin62, jakoś mnie nie dziwi, że akurat oni kibicują temu klubowi. Jaki klub tacy kibice
0
@Stinger_, nie każdy geniusz jest doceniony, życie nieraz już to udowodniło.
Nie no tak na poważnie to oczywiście, że to jest średni bramkarz. Popełnia dużo błędów w trakcie sezonu. Topowa klasa to na pewno nie jest. Najważniejsze, że pomógł Argentynie zdobyć mistrzostwo i Messi ma to co mu się należało jak psu buda
0
@Emhyr, jak się nie połamią do końca sezonu to pewnie któryś z nich odejdzie, jeśli nie obaj
0
Tym razem genialny argentyński bramkarz z Aston Villi nie wyprowadził z równowagi przeciwnika i Wisienki prowadzą 1:0
0
@Bagsik88, zgłoś się jeśli zdecydujesz się na pewne zmiany w swoim życiu. Dorzucę Ci na pierwszą wizytę
1
@jedrek7000, jeśli da się zszyć i są szanse, że będzie to działać to zawsze lepiej zszyć niż wyrzucić. Zwłaszcza jeśli jesteś młody
0
@Trojanek23, to chyba inna La Ramble przeglądamy :D
1
@macio_944, ja, ja, genau
2
@kigani, ona ma dobrze grać w tenisa, a nie chodzić po wybiegu. Jeśli chodzi o wygląd to i tak kwestia gustu
0
@tristan87, za przyklejanie się do drogi powinni karać tak, że nikt więcej by takiej głupoty nie zrobił.
Tylko czekać, aż kiedyś ktoś straci w taki sposób życie albo wyląduje na wózku
0
@Michalekek, tak ubogi zasób słów, że nie potrafisz się wypowiadać inaczej?
0
@lntrowertyk, wcale się nie dziwię, że ignorujesz tych użytkowników. U nich naprawdę występuje zbyt duża ilość energetyków, kawy lub jeszcze czegoś innego
0
@FcPortoFan1999, jak przestanę się tu odzywać to znaczy, że nie żyje
0
@Comentateiro, nie wyspałeś się dziadek?
0
@FcPortoFan1999, nie wiem, nie byłem u lekarza. Nic poważnego raczej, będę żyć chyba
0
@FcPortoFan1999, interesuje mnie żeby powracającą choroba mi przeszła, bo muszę iść do roboty od jutra ;p
1
@FcPortoFan1999, ja ogólnie mam wszystko dookoła w dupie, może dlatego nie czuję żadnej ekscytacji dziś. Pewnie przed meczem trochę inaczej na to spojrzę
3
@FcPortoFan1999, moim zdaniem to nie jest tak, że nie kręci. Po prostu kolejny raz serce zabolało we wtorek, stąd to dzisiejsze podejście
0
@Iniesta997, bez mydła czyli?
2
@mekston, bo to wciąż bardzo dobry piłkarz, który nadal radziłby sobie w Europie. Gdyby wrócił do Barcelony nadal byłby jej najlepszym piłkarzem, nie mam co do tego wątpliwości, ale to jak sobie radzi w MLS czy jakimś pucharze nie ma większego znaczenia, bo gra z zawodnikami, których przerasta poziomem kilkukrotnie. Wiadomo było, że on będzie strzelał bramki i notował asysty, bo poziom piłkarzy przeciwko aktualnie gra nie należy do wybitnych jeśli Suarez, który podobno ledwo chodzi czy Puig również sobie tam radzą
1
@mekston, owszem, jeśli chodzi o wczorajszą dyskusję na temat Leo to robiłem sobie żarty i jak widać wciąż wystarczy napisać coś negatywnego na Leo i zlatuje się grono obrońców :D
Nigdy nikt nie zabierze Messiemu tego co osiągnął w Barcelonie czy Argentynie, a po prawdzie powinien osiągnąć jeszcze więcej ze swoimi umiejętnościami, ale koledzy z boiska niestety wiele razy nie dojechali poziomiem. To ile zarabiał to również kwestia bez znaczenia, bo był najlepszym piłkarzem na świecie i powinien zarabiać największe pieniądze.
Jedyne co chce przekazać w tej dyskusji to to, że wyniki osiągane przez zawodników w ligach typu MLS, Arabia czy gdzieś w Brazylii czy Argentynie są bez znaczenia, bo te ligi są beznadziejne jeśli chodzi o poziom. Wystarczy spojrzeć na to jacy piłkarze tam grają i sobie radzą, a w Europie kopali sie po czole i nie dało się na nich patrzeć
0
@mekston, żadnego znaczenia nie ma to czy poszedł do najgorszej drużyny ligi czy najlepszej, gra w lidze w której Luis Suarez bez kolan strzela bramki, a Puig jest podstawowym zawodnikiem po tym jak w Barcelonie i Europie kopał się po czole.
Żadnego znaczenia nie mają wyniki Leo czy Ronaldo w tych śmiesznych ligach, bo jedna i druga jest beznadziejna jeśli chodzi o poziom.
Ciekawe która mimo wszystko jest mocniejsza?
0
@Opta, jeszcze komentarz dodaje ktoś o nicku „Opta”, ktoś tu chyba znalazł dobry sposób na obejście niektórych punktów regulaminu
0
@Katalończyk 99, mimo wszystko oby po tym meczu drużyna wciąż żyła. Zawsze to ciekawsze będzie oglądanie ligi do końca po tym jak w LM się skompromitowali
6
@mekston, a co nie jest trochę tak, że dużo osób ciśnie bekę jak ktoś się jara wynikami Ronaldo w beznadziejnej lidze, ale jaranie się wynikami Leo w równie beznadziejnej lidze lub jeszcze gorszej już jest git?
12
@Kapitan hawk, sama się przekręci szybciej
4
@mekston, niezwykły wynik na tle tak silnej ligi
0
@Sulimo, kto zabrania spać?
0
@Gaz, no dobrze, ale Real ma zawodników, którzy zastąpili Benzeme, a Barcelona ich nie ma :D