0

@mekston, czasem muszę sobie pogadać głupoty, wybacz

1

@mekston, niesamowita historia, zaskoczenie

0

@Albatros, kakao było, leki były, ale obok czytania komentarzy ambasady przejść obojętnie nie mogłem. Nic mnie tutaj tak bardzo nie cieszy jak to

0

@Albatros, napisałem wyżej, że kłamie i robię se jaja, nie uruchamiaj się, bo Ci żyłka pęknie

0

@Bagsik88, kłamałem od samego początku tej dyskusji

@mekston

0

@Lionel_Messi10, Ty tak uważasz, inaczej byś tego nie wrzucał

@Bagsik88, ciągnął bo razem ze starym chciał jak najwięcej hajsu przytulić, wszędzie gdzie grał

1

@Lionel_Messi10, gość który uważa, że MLS jest w TOP 10 lig na świecie raczej średnio się zna na piłce

@mekston, ze łzami w oczach, nie wtrącaj się

1

@Lionel_Messi10, ciągnął to on miliony z klubu, z każdym rokiem coraz więcej, a nie Barcelone

@Bagsik88, Messi razem z nim

0

@Lionel_Messi10, co boli prawda? Płaczący kapitan, któremu głowa również nie dojeżdżała

4

@Lionel_Messi10, dobrze, że Leo zawsze dojeżdżał, zwłaszcza jak płakał w szatni razem z Alba już po pierwszej połowie. Tyle ode mnie

0

@Volk, gorąca atmosfera

0

@ObiwanKenobi, ciekawe ile czasu minie zanim ktoś kogoś dotkliwie pobije lub po prostu przejedzie. Ależ trzeba mieć nasrane we łbie żeby siadać przed nadjeżdżające auta na ulicy xd

15

@Salchent, zgadzam się, żałosne jest to wieczne klepanie się po plecach i pie**olenie o wyciąganiu wniosków XD

I Araujo dochodzi jeszcze brak poczucia winy z braku awansu, jak ktoś jest winny to kto jeśli nie typ, który w takiej sytuacji ogląda czerwoną kartkę?

1

@Safrani, byleby Janosik mówił gdzie to jest, a reszta nie jest ważna. Szybko i bezpiecznie

0

@barcelonaLM, opowiedz nam o tym

1

@macio_944, masz łeb na karku, oby Cię ktoś w końcu z Rockstar zauważył

0

@Cule1234, tam jest napisane „a Martinez przytul mnie”

1

@macio_944, przełożą premierę na 2030

1

@blakkudium, jak się ich przewija tyle to w sumie nie ma w nich nic świetnego

0

@HighestInTheRoom, bydło które nie powinno mieć wstępu na stadion

2

@Kapitan hawk, obejrzeć oczywiście obejrzę, ale ta drużyna wysysa resztki wiary w ostatnich latach.

Pewnie nie tylko mi

1

Jude ożył Xd Hahahahah

3

Starcie dwóch godnych siebie rywali, niezły żart

7

@Emhyr, jeśli kogoś dotyka zakaz sprzedaży alkoholu chociażby właśnie na stacjach benzynowych to znaczy, że jest uzależniony

1

@Hajny, Burggen w DE aktualnie

0

Zaraz nawali tyle śniegu, że jutro rano będzie nieprzyjemnie.

1

@agaFCB, może gdybyś się zajęła leczeniem Nadala, a nie tego co Ci zawrócił w głowie to coś by z tego było, a tak mamy co mamy

2

@NeroTFP1, przed nim jest kilku piłkarzy, którzy najpierw powinni odejść. Akurat jemu ostatnio ciężko cokolwiek zarzucić :)

0

@Rl9k1nG, dlaczego nie?

@mekston, dokładnie, w jednym meczu każdy może wygrać, ale zobaczymy kto w tym finale w ogóle zagra

0

Będzie zabawnie jeśli po odejściu Leo i Neya to PSG zgarnie LM, bez takich gwiazd w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?