FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston, czasem muszę sobie pogadać głupoty, wybacz
1
@mekston, niesamowita historia, zaskoczenie
0
@Albatros, kakao było, leki były, ale obok czytania komentarzy ambasady przejść obojętnie nie mogłem. Nic mnie tutaj tak bardzo nie cieszy jak to
0
@Albatros, napisałem wyżej, że kłamie i robię se jaja, nie uruchamiaj się, bo Ci żyłka pęknie
0
@Bagsik88, kłamałem od samego początku tej dyskusji
@mekston
0
@Lionel_Messi10, Ty tak uważasz, inaczej byś tego nie wrzucał
@Bagsik88, ciągnął bo razem ze starym chciał jak najwięcej hajsu przytulić, wszędzie gdzie grał
1
@Lionel_Messi10, gość który uważa, że MLS jest w TOP 10 lig na świecie raczej średnio się zna na piłce
@mekston, ze łzami w oczach, nie wtrącaj się
1
@Lionel_Messi10, ciągnął to on miliony z klubu, z każdym rokiem coraz więcej, a nie Barcelone
@Bagsik88, Messi razem z nim
0
@Lionel_Messi10, co boli prawda? Płaczący kapitan, któremu głowa również nie dojeżdżała
4
@Lionel_Messi10, dobrze, że Leo zawsze dojeżdżał, zwłaszcza jak płakał w szatni razem z Alba już po pierwszej połowie. Tyle ode mnie
0
@Volk, gorąca atmosfera
0
@ObiwanKenobi, ciekawe ile czasu minie zanim ktoś kogoś dotkliwie pobije lub po prostu przejedzie. Ależ trzeba mieć nasrane we łbie żeby siadać przed nadjeżdżające auta na ulicy xd
15
@Salchent, zgadzam się, żałosne jest to wieczne klepanie się po plecach i pie**olenie o wyciąganiu wniosków XD
I Araujo dochodzi jeszcze brak poczucia winy z braku awansu, jak ktoś jest winny to kto jeśli nie typ, który w takiej sytuacji ogląda czerwoną kartkę?
1
@Safrani, byleby Janosik mówił gdzie to jest, a reszta nie jest ważna. Szybko i bezpiecznie
0
@barcelonaLM, opowiedz nam o tym
1
@macio_944, masz łeb na karku, oby Cię ktoś w końcu z Rockstar zauważył
0
@Cule1234, tam jest napisane „a Martinez przytul mnie”
1
@macio_944, przełożą premierę na 2030
1
@blakkudium, jak się ich przewija tyle to w sumie nie ma w nich nic świetnego
0
@HighestInTheRoom, bydło które nie powinno mieć wstępu na stadion
2
@Kapitan hawk, obejrzeć oczywiście obejrzę, ale ta drużyna wysysa resztki wiary w ostatnich latach.
Pewnie nie tylko mi
1
Jude ożył Xd Hahahahah
3
Starcie dwóch godnych siebie rywali, niezły żart
7
@Emhyr, jeśli kogoś dotyka zakaz sprzedaży alkoholu chociażby właśnie na stacjach benzynowych to znaczy, że jest uzależniony
1
@Hajny, Burggen w DE aktualnie
0
Zaraz nawali tyle śniegu, że jutro rano będzie nieprzyjemnie.
1
@agaFCB, może gdybyś się zajęła leczeniem Nadala, a nie tego co Ci zawrócił w głowie to coś by z tego było, a tak mamy co mamy
2
@NeroTFP1, przed nim jest kilku piłkarzy, którzy najpierw powinni odejść. Akurat jemu ostatnio ciężko cokolwiek zarzucić :)
0
@Rl9k1nG, dlaczego nie?
@mekston, dokładnie, w jednym meczu każdy może wygrać, ale zobaczymy kto w tym finale w ogóle zagra
0
Będzie zabawnie jeśli po odejściu Leo i Neya to PSG zgarnie LM, bez takich gwiazd w składzie