FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klopp zrób coś bo usnę
0
@KrwawiaceoczyVEB, Ferran nawet z Cadiz nie daję niczego na plus jak na razie, to samo Felix czy Roque
7
@Coutinho007, Voldemort z Girony xD
2
@Jackazz, tak. Christensen i Roberto nie mogą zagrać przez kartki
0
@Kamiloza91, też tak uważam. Najważniejsze to starać się wygrać wszystko co się da do końca, jeszcze wszystko się może zdarzyć. Na jedną stratę punktów Realu Barcelona ma wpływ, a dwie kolejne straty to nic niemozliwego
0
Słabiutko, że Real wygrał, liczyłem chociaż na remis. Szkoda, że udał im się ten szczał z dystansu
0
Widzisz @Faro, pewnie po meczu
0
@Faro, no mecz może się potoczyć w obie strony, ale wciąż więcej jakości ma Real. Gdyby Mallorca wykorzystała sytuację z rzutu rożnego można byłoby się uśmiechać, a tak należy zachować spokój
2
@mekston, oki, ja se tylko żartuje…
Pep to geniusz, bezdyskusyjnie
0
@fart, wciąż nie dostałem żadnego znaku
2
@Faro, oni mają tyle jakości, że w każdej chwili mogą ten mecz zamknąć. Nie ma się co tu napalać
2
Czy Ci których nie powinno z nami być wciąż są wśród nas?
0
@Ogorinho1974, bo nie może kupić wszystkich zawodników.
@Strays77, co mnie obchodzi United?
@Sysia11, w Barcelonie miał najlepszych piłkarzy na świecie.
0
@Sysia11, zdominował, bo ma nieograniczony budżet. Niech z Luton albo Burnley zrobi to samo. Wtedy będzie najlepszy
0
@Bernard777, oby Liverpool zgarnął mistrzostwo
0
@mekston, niesamowita statystyka
1
@MesQueUnClub96, a jakie to ma znaczenie czy on gra czy nie jeśli i tak człapie z przodu XD nic innego nie robi, podejrzewam, że nawet niezbyt mocno się zmęczy
0
@Czajka90, nie ma co tu porównywać, wystarczy spojrzeć na tabele. Tottenhamowi wciąż bardzo dużo brakuje do Arsenalu, City czy Liverpoolu
4
@macio_944, całe szczęście, oby City awansowało
1
@HighestInTheRoom, od rana o tym myślę i też nie rozumiem
2
@AFA, mnie najbardziej ciekawi jak to się dzieje, że są użytkownicy, którzy nam rozdają wciąż herby. Pierwszy raz się z taką sytuacją tutaj spotykam
3
@Deviler, wszystko zależy od tego ile jeździsz. Jeśli dużo to 50zl za 100km nie jest małą kwotą
4
@Kidd, a koszty samej szyby mogą być niestety różne :(
4
@Luciano99, wtf o co chodzi xd
4
@Emhyr, jeszcze się pytał Gaviego jak kolano i czy jak przyjdzie w lato to będą mogli już razem pokopać, to nie może być przypadek
@Rust_Cohle, czytał La Ramble i przesiąknął, myśmy też grozili Albie
1
@pt9, dobrze jest mieć to wszystko rozgraniczone w jakiś sposób, a nie iść z poukładanego i spokojnego w patusa
2
@Zoker, znam przypadki gdzie facet dla kobiety był zbyt grzeczny i zbyt mocno poukładany. Wolały trochę takich patusów xd
1
@MesQueUnClub_87, nagrywanie tego typu rzeczy i walenie do ogółu to są bzdury, bo jest masa kobiet, która zachowuje się w pełni normalnie, tak samo jak nagrywanie takich rzeczy w stronę facetów to bzdura, bo u mężczyzn jest również wielu, którzy zachowują się normalnie. Mam na myśli to, że nagrywanie i publikowanie czegoś takiego to głupota i ciężko tego w ogóle słuchać, niezależnie od tego w którą płeć miałoby to uderzyć.
1
@DonMatteo901, moim zdaniem nie da się powiedzieć, że to jest czarne albo białe. Robienie teraz z facetów jakichś poszkodowanych to coś czego bym się nigdy nie spodziewał xd
@MesQueUnClub_87, myślę podobnie, przede wszystkim to co ona mówi to i tak bzdury, więc jeśli faceci będą za tym brnąć to są niedowartościowani, nie widzą swoich błędów albo naprawdę powinni zmienić kobietę, bo tak jak w narzekaniu na facetów czy kobiety nie wszyscy tacy są, a takie filmy od razu powinny lądować w koszu
8
@jacobFCB, jego umiejętności i charakteru bardzo brakuje na boisku. Życzę mu z całego serca żeby kolano po naprawie było tak samo dobre jak przed