1

@Matheu12, oczywiście, że trzeba zwrócić uwagę na to, że przede wszystkim za tydzień trzeba zagrać z PSG, ale odpuścić Cadiz również nie można, zwłaszcza jeśli w meczu z Mallorcą Real straci punkty, a grają wcześniej

1

@MesQueUnClub96, czasem kontrowersje można nazwać inaczej, wiesz jak?

1

@Matheu12, Real i Barcelona muszą patrzeć na swój skład i mecze w La Liga, bo grają w LM. Ja również wierzę wciąż w La Lige

0

@AlexDark00, przecież drugą połowę również miał dobra

5

Bozydar próbuje być śmieszny i średnio mu to wychodzi

0

0

@Murazor, jak co mecz xd

0

@TridenteMSN, przebiegł pół boiska z uśmiechem na ustach

0

@ObiwanKenobi, to alkohol, alkohol tak działa

0

@Encore, przynajmniej jest kim grać, nawet jeśli pierwszy mecz po kontuzji miał slaby

5

Dembele jedyne co potwierdził to to, że nie należy do myślących ludzi. Dobrze, że odszedł. Nigdy nie zasługiwał na Barcelonę

1

Dobrze, że wrócił Pedri i de Jong, bo w kolejnym meczu z PSG brak Roberto i Christensena, byłaby słabizna bez tej dwójki, która wróciła

1

Raphinhia chciał się cieszyć z Dembele XD

0

Żeby dać kartkę dla kogoś z Barcelony to nie ma wątpliwości, a jak przychodzi wyciągnąć karteczkę dla gracza PSG to już ciężko. Ech Ci sędziowie

0

@Peciak, odpuść komentowanie jeśli masz to tak robić

0

@Peciak, dlaczego nie powinno go być?

0

@kanver_, dlatego Lewy przed meczem motywował Brazylijczyka, co Ty opowiadasz

21

Jak ten lysy mógł nie gwizdnąć z coś takiego faulu? XD

1

@VegetaPolska, Ty jesteś pijany, że nawet poprawnie krótkiego komentarza napisać nie umiesz?

0

Jedziemy z nimi jak z taczką gnoju, nie ma tu się co zastanawiać

0

@Emhyr, zjawisko, które pozwala innym po przegranej jednej drużyny iść kibicować innym jest dosyć ciekawe

3

@MesQueUnClub96, widzę, że zastosowałeś taktykę dowalaniu samemu sobie żeby już inni nie mieli co napisać

8

@JohnnyBarca, tak mi się właśnie wydawało, że ten Leo wcale nie jest taki dobry

0

@partymaker, Polsat podjął decyzję o zatrudnieniu ekipy sprzątającej

14

@Szklaner, ogólnie jeśli ktoś dzwoni na jakąkolwiek infolinię i drze ryja to jest niezrównoważony psychicznie i powinien się leczyć

2

@Volk, dobrze, że skończyło się tylko na rozmowie. Powinien Ci jeszcze podziękować

4

@SawneyBean, umiesz czytać? Tu wykupujesz subskrypcje miesięczną.

7

@Firestone, a dlaczego? Co PSG pokazało żeby nie wierzyć w Barcelonę?

9

@Rl9k1nG, najlepiej to niech do niej wróci, inaczej to ja mu nie wierzę

16

Nic nowego, często takie zachowania mają miejsce. Barcelona też będzie grała u siebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?