23

@MesQueUnClub96, Dodi przeprowadza śledztwo 1 kwietnia

0

@VegetaPolska, może o czymś nie wiesz po prostu

1

@HalaMadrid14, oczywiście, że tak. Real jest kolejny raz ciągnięty przez sędziów i uznają mu bramki strzelane nawet rękami, dzięki czemu zespół z Madrytu ma więcej punktów niż Barcelona. Gdyby nie sędziowie i niesprawiedliwe sędziowanie różnica byłaby zdecydowanie mniejsza.

3

@Rust_Cohle, i łazienka, to też dosyć niespodziewane

0

@Faro, może to jego syn

1

@TR3YWAY, a czemu nie

0

@MysticCat, zajmij się może lepiej swoją rodziną i tym jak Ty spędzasz święta ;p

1

@Lionel_Messi10, z Miami do Barcelony? Nie wiem czy to dobra zmiana

1

@LukaszFan, @Visca_barca, klepanie piłeczki do jej utraty po czym groźna kontra grającego w 10 Las Palmas. Ciężko się patrzyło na drugą połowę

1

Druga połowa wczorajszego meczu to beznadziejne widowisko i zachowanie piłkarzy Barcelony. Grając w przewadze nie zamknąć meczu i dopuszczać Lad Palmas do groźnych strzałów? Dobrze, że nie stracili bramki i zgarnęli 3 punkty

0

@Sinirsey, mecz sie pojawia na 5min przed rozpoczęciem

2

Dobrze, że mu nie uznali. Oby nie pobił rekordu najlepszego napastnika na świecie.

6

@Lionel_Messi10, no akurat Ty należysz do osób, które często tym makowcem się z nim zajadają

13

@draxidox, a co Ty myślisz, że w Amsterdamie nie jeżdżą auta? XD wrzuciłeś jakies nagranie z konkretnej ulicy w Amsterdamie, a sam w dupie byłeś i gówno widziałeś

0

@Mow_mi_Douglas, @Bobo25, @Jakchcesz, dajmy im się nacieszyć, bo na EURO już nie będzie z czego

2

@MesQueUnClub96, Dodi show, aż dziwne, ze ktokolwiek się jeszcze na to co Ty robisz nabiera ;p

1

@Forsyth, no cóż, mam nadzieję, że usłyszy o tym cały Świat. Piłkarz Realu i wszystko jasne.

1

@draxidox? Usunąłeś swój komentarz gdzie chciałeś odpadnięcia Polaków i nadal robisz z siebie kogoś o kim nie mogę napisać? :)

1

@Rust_Cohle, Dżon

0

@FcPortoFan1999, Ty naprawdę jesteś masochistą.

1

@Pawel13sz, 0:3 dla Polaków, hattrick najlepszego napastnika na świecie - Roberta.

2

„Trzy żółte kartki dla czterech obrońców”

Komentator Polsatu

1

@Arden, chyba nie rozumiem

0

@derlysy1979, nie mogę się doczekać

Nie wiem tylko ile piwa kupić

1

@FcPortoFan1999, moje przewidywania były dobre, ale to o Igę chodziło, a nie o Huberta.

0

@FcPortoFan1999, no zmęczony jestem na pewno, dlatego też idę spać.

Trzymaj kciuki za Huberta

0

@FcPortoFan1999, oby. Nie życzę mu źle, ale mam takie przeczucie wieczorne

0

Jutro rano jak się obudzę do pracy i sprawdzę wynik Hurkacza to ten już będzie poza turniejem, tak coś czuję

0

@macio_944, co myślisz zatem o gali @Luciano99 która również promuje patusów?

2

@HighestInTheRoom, będzie robił wszystko co się sprzeda, a napoje i tak jak napisałeś batony będą się sprzedawać. Jego widzowie to pewnie w dużej mierze dzieciaki, więc wiadomo. Podobna zasada działania co Friz i tym podobni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?