FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@MesQueUnClub96, Dodi przeprowadza śledztwo 1 kwietnia
0
@VegetaPolska, może o czymś nie wiesz po prostu
1
@HalaMadrid14, oczywiście, że tak. Real jest kolejny raz ciągnięty przez sędziów i uznają mu bramki strzelane nawet rękami, dzięki czemu zespół z Madrytu ma więcej punktów niż Barcelona. Gdyby nie sędziowie i niesprawiedliwe sędziowanie różnica byłaby zdecydowanie mniejsza.
3
@Rust_Cohle, i łazienka, to też dosyć niespodziewane
0
@Faro, może to jego syn
1
@TR3YWAY, a czemu nie
0
@MysticCat, zajmij się może lepiej swoją rodziną i tym jak Ty spędzasz święta ;p
1
@Lionel_Messi10, z Miami do Barcelony? Nie wiem czy to dobra zmiana
1
@LukaszFan, @Visca_barca, klepanie piłeczki do jej utraty po czym groźna kontra grającego w 10 Las Palmas. Ciężko się patrzyło na drugą połowę
1
Druga połowa wczorajszego meczu to beznadziejne widowisko i zachowanie piłkarzy Barcelony. Grając w przewadze nie zamknąć meczu i dopuszczać Lad Palmas do groźnych strzałów? Dobrze, że nie stracili bramki i zgarnęli 3 punkty
0
@Sinirsey, mecz sie pojawia na 5min przed rozpoczęciem
2
Dobrze, że mu nie uznali. Oby nie pobił rekordu najlepszego napastnika na świecie.
6
@Lionel_Messi10, no akurat Ty należysz do osób, które często tym makowcem się z nim zajadają
13
@draxidox, a co Ty myślisz, że w Amsterdamie nie jeżdżą auta? XD wrzuciłeś jakies nagranie z konkretnej ulicy w Amsterdamie, a sam w dupie byłeś i gówno widziałeś
0
@Mow_mi_Douglas, @Bobo25, @Jakchcesz, dajmy im się nacieszyć, bo na EURO już nie będzie z czego
2
@MesQueUnClub96, Dodi show, aż dziwne, ze ktokolwiek się jeszcze na to co Ty robisz nabiera ;p
1
@Forsyth, no cóż, mam nadzieję, że usłyszy o tym cały Świat. Piłkarz Realu i wszystko jasne.
1
@draxidox? Usunąłeś swój komentarz gdzie chciałeś odpadnięcia Polaków i nadal robisz z siebie kogoś o kim nie mogę napisać? :)
1
@Rust_Cohle, Dżon
0
@FcPortoFan1999, Ty naprawdę jesteś masochistą.
1
@Pawel13sz, 0:3 dla Polaków, hattrick najlepszego napastnika na świecie - Roberta.
2
„Trzy żółte kartki dla czterech obrońców”
Komentator Polsatu
1
@Arden, chyba nie rozumiem
0
@derlysy1979, nie mogę się doczekać
Nie wiem tylko ile piwa kupić
1
@FcPortoFan1999, moje przewidywania były dobre, ale to o Igę chodziło, a nie o Huberta.
0
@FcPortoFan1999, no zmęczony jestem na pewno, dlatego też idę spać.
Trzymaj kciuki za Huberta
0
@FcPortoFan1999, oby. Nie życzę mu źle, ale mam takie przeczucie wieczorne
0
Jutro rano jak się obudzę do pracy i sprawdzę wynik Hurkacza to ten już będzie poza turniejem, tak coś czuję
0
@macio_944, co myślisz zatem o gali @Luciano99 która również promuje patusów?
2
@HighestInTheRoom, będzie robił wszystko co się sprzeda, a napoje i tak jak napisałeś batony będą się sprzedawać. Jego widzowie to pewnie w dużej mierze dzieciaki, więc wiadomo. Podobna zasada działania co Friz i tym podobni