3

@Alex1995, za cztery lata znowu PiS będzie rządził, mogę się o to założyć. Jedni i drudzy są beznadziejni i tak się będą między sobą zmieniać co jakiś czas

1

@Rl9k1nG, koniec roku

0

@MaziFCB, na La Rambli we wszystkim się orientują.

0

@wawrzyn1, nie mam problemów z oddychaniem nosem, zaczyna się robić gorzej kiedy jestem w pracy i po pracy. Powietrze, które jest na hali tak na to wpływa. Nie oddycham ustami

6

@Ojciec5tkidzieci, teraz już wiem dlaczego @macio_944 tak na to czeka…

1

@July_6_BcN, nie jestem przeziębiony, po prostu warunki panujące na hali tak wpływają na mój nosek. Pyłu widocznego na gołe oko nie ma, bo urządzenia mają swoje odciągi, ale powietrze nie jest idealne i to niestety czuć. Poza tym zamknięty na hali przez 8-10h i efekt widoczny od razu.

Receptę możesz podrzucić na PW

@Lola120, no do bani to jest. Może jak pogoda się polepszy i zrobi się cieplej to nieco się to poprawi :/ Z przyjemnością bym zostawił taką pracę, ale to temat nie na dziś czy jutro :/

0

@Matheu12, czyli reasumując masz problemy ze znalezieniem pracy?

1

@P33ck, dziękuję Ci dobry człowieku. Dam znać kiedy trafię do pierwszej dziurki

0

@Matheu12, opisz dokładniej co masz na myśli, w jakiej jesteś sytuacji?

0

@BartqRKO, u mnie to bardziej suche powietrze niż różnica temperatur.

Może muszę po prostu zacząć w robocie pić browary, tak jak niektórzy koledzy

3

@P33ck, w domu w którym mieszkam mogę grać w bilard. Może nie jest za późno żeby zostać mistrzem

0

@GABVI36, w końcu zdecydowałeś się założyć konto?

0

@LionelM95, jeszcze może usunę włosy z nosa. Jeśli to nie pomoże to niestety, ale trzeba będzie opuścić zakład i zmienić pracę

0

@LionelM95, całe szczęście nie zawsze, są ludzie, którzy w robocie również są dobrzy.

Chociaż trzeba mieć ograniczone zaufanie i raczej nie wszystko mówić :)

Ktoś tu coś kiedyś opowiadał o romansach w pracy, ale nie wiem czy to Ty…

1

@Lola120, ja właśnie głównie w robocie, tzn jak nie chodzę do pracy to jest git, a w pracy jest z tym średnio i trochę czasu po powrocie z pracy potrzebuje żeby się nos ogarnął. Woda morska czy maść nawilżająca to może być dobry trop, będę musiał spróbować. Dziękuję bardzo

@LionelM95, no właśnie ciężko mi to opisać czym, wystarczy, że jestem trochę w pracy i pojawia się problem z oddychaniem przez nos, a i ciężko się normalnie wysmarkać. To chyba ten problem z suchym powietrzem, bo pracuje przy obróbce metalu i powietrza nie mamy idealnego

0

@Messiah10, to poleciałeś ostro

0

@wojopancer, to mam sobie zatkać nos?

0

@wojopancer, no mi się on też nie podoba

5

@Klimach fan, ogólnie nie wiem czy zauważyłeś, ale dzisiejszy świat opiera się na tym, że czasem jeśli chcesz żeby Cię zauważyli musisz zrobić coś głupiego albo dziwnie się prezentować, inaczej. Dlatego też właśnie jego ludzie znają. To tak jakbyś zapytał na La Rambli czy znają Alexa, no jak mają nie znać? Każdy go zna.

Tak to właśnie widzę

10

@Arden, nie stosowałem jeszcze nic. Nie chciałem podejmować żadnych decyzji bez konsultacji z La Ramblą.

To raczej zrozumiałe

0

Zatkany nos, głównie przez warunki panujące w pracy, choć nie są jakieś mega złe. Miał ktoś kiedyś problemy i udało mu się to jakoś rozwiązać bez zmieniania pracy?

1

@Messiah10, dwa słówka? Kocham Cię?

0

@Arden, ciekawe czy samobój czy ktoś mu pomógł :D

Całe szczęście to Miami, więc będzie można obejrzeć rozwiązanie w Kryminalnych Zagadkach Miami

0

@Solimalhio, aha, to masz dziwne myślenie odrobinę

0

@Alex1995, ciekawe która wersja prawdziwa

0

@Solimalhio, nie wiem co odpisałeś, bo ktoś zdążył usunąć

1

@Solimalhio, zajebista, bo?

2

@Domin7777, szkoda. Oby to jednak nie był poważny problem

9

@tristan87, moim zdaniem dla tej reprezentacji każdy mecz jest trudny

0

@Ojciec5tkidzieci, mógłbym jej nawet pomóc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?