0

@SuperPatsonFCB, niemożliwe

0

@FcPortoFan1999, musisz używać aplikacji Yanosik i wtedy na drodze wolno robić wszystko, bo o zagrożeniach jesteś informowany

1

@Sulimo, tutaj akurat nasze myśli się rozmijają.

1

@Sulimo, widzę idziemy w te samą stronę, o to chodzi

@FcPortoFan1999, nie, nie dostałem żadnego mandatu. Jeżdżę szybko, bezpiecznie i uważam na fotoradary oraz policję. Teraz jeszcze większą czujność, bo za alkohol podobno zabierają auta, więc trzeba się pilnować

0

Nie do końca rozumiem dlaczego policja rozdaje mandaty za prędkość. Przecież jeśli ktoś jedzie autem, nawet szybciej, ale stosuje zasadę, że „jadę szybko, ale bezpiecznie” to wie co robi i mandatów nie powinno się wtedy stosować.

0

@Faro, ta, widzę efekty

1

@Faro, Fati jest tam tak dobry, że wciąż najgorszy z nich wszystkich

0

@Faro, XD dobre

0

@draxidox, jak jakaś gra

0

@kulek22, ewentualnie na szyję

1

@michaleu, trochę dziwne, że niby tak poważna marka, a liczy machanie ręką. Może da się to jakoś zmienić w ustawieniach?

21

@Destroyer_of_Worlds, Ty jesteś niesprawiedliwy, a nie to co zdobyła Argentyna. Wygrali grupę, następnie Australia, Holandia, Chorwacja (którzy wyeliminowali Brazylię), w finale przez większość meczu nie dali dojść do głosu dla Francuzów, a ktoś jeszcze potrafi napisać, że to było niesprawiedliwe? Niezły żart

8

@MesQueUnClub96, inni wezmą na siebie większą odpowiedzialność, ale na pewno to już nie będzie to samo co z Leo. W Barcelonie do dziś nie znalazł się ktoś kto wziąłby choć połowę gry na siebie z tego co robił Messi. W Argentynie będzie podobnie choć ja nie uważam żeby mieli zniknąć z walki o najwyższe cele, bo dlaczego? Wiele reprezentacji jest wywyższanych i bać się ich należy tylko ze względu na nazwę. Argentyna ma sporo dobrych zawodników i poradzą sobie na pewno.

2

@mekston, człowieku, ale nikt nie odbiera Leo czegokolwiek, bo to jest wspaniały piłkarz i zrobił w swojej karierze wszystko co można zrobić, ale ocenianie piłkarza po tym co pokazuje w MLS jest bez sensu, zwyczajnie.

0

@mekston, to tylko potwierdza jak mocna jest liga brazylijska, przychodzą z niej talenty i wielu sobie nie radzi :D

0

@tbas, nie musisz mieć jednego konkretnego zawodnika żeby zatrzymać Dembele, równie dobrze mogą go zatrzymać jako drużyna.

Nie ma też co robić z Dembele gościa o którego trzeba się obawiać. Dobra gra drużynowa i każdy zawodnik ma problemy. Byleby nie obsrać się jeszcze przed startem

3

@mekston, ale na nie umniejszam Messiemu, bo jemu jakby się chciało to w Europie i na Świecie wciąż byłby najlepszy, ale ocenianie jego po tym co pokazuje w MLS nie ma większego znaczenia, bo ta liga jest beznadziejna. Tam przychodzi Suarez bez kolan i strzela bramki, a co dopiero Leo, który jeszcze niedawno wygrywał MŚ :D

1

@Lionel_Messi10, brać na barki to on mógł Barcelonę, a nie Miami występujące w słabych rozgrywkach. Jest się czym ekscytować, tak samo jak w przypadku Ronaldo występującego w kolejnej śmiesznej lidze

7

@tbas, już Xavi dobrze wie jak zatrzymać Mbappe i Dembele.

Ogólnie co by nie mówić to PSG zaczęło grać lepiej odkąd zaczął ich trenować Enrique, a tutaj się utarło, że to beznadziejny trener

3

@4drian0, chyba nie wiesz co mówisz, jeśli ktoś ma rodzinę to płaci tak często

0

Dobrze, że Guardiola posadził tego przereklamowanego Norwega na ławce. Gdzie mu do takich piłkarzy jak Messi. Wystarczy, że ofensywa ma gorszy dzień i ten niby najlepszy na świecie nie istnieje na boisku. Leo go zjada nawet teraz w wieku 40 lat

0

@Lionel_Messi10, niezły żart

3

@revolution33, dobrze, że już nie produkują takich jak Ronaldo

0

@Culer9002, w czerwcu będzie 30.

@revolution33, do tego też mi daleko.

@HypeR, jestem właśnie w okolicy Dębicy, na Podkarpaciu. Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem.

3

@Bobo25, @norbi77, wzrost w miarę się zgadza, ale muszę schudnąć jakieś 60kg. Da się zrobić.

0

Jakie trzeba mieć warunki fizyczne żeby zostać skoczkiem narciarskim? Wzrost, waga?

0

@Kitek1640, na pewno dużo, szkoda na to czasu.

Podobna zasada jak liga + każdy gra z każdym

5

@MiloszFCB1899, dzięki za info, będę bardziej uważać

1

@FcPortoFan1999, za często oglądasz Ekstraklasę żeby było inaczej. Siwe włosy są już za rogiem.

1

@Bulbazaur17, a już ma pewnie siwe włosy od oglądania Ekstraklasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?