FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB, niemożliwe
0
@FcPortoFan1999, musisz używać aplikacji Yanosik i wtedy na drodze wolno robić wszystko, bo o zagrożeniach jesteś informowany
1
@Sulimo, tutaj akurat nasze myśli się rozmijają.
1
@Sulimo, widzę idziemy w te samą stronę, o to chodzi
@FcPortoFan1999, nie, nie dostałem żadnego mandatu. Jeżdżę szybko, bezpiecznie i uważam na fotoradary oraz policję. Teraz jeszcze większą czujność, bo za alkohol podobno zabierają auta, więc trzeba się pilnować
0
Nie do końca rozumiem dlaczego policja rozdaje mandaty za prędkość. Przecież jeśli ktoś jedzie autem, nawet szybciej, ale stosuje zasadę, że „jadę szybko, ale bezpiecznie” to wie co robi i mandatów nie powinno się wtedy stosować.
0
@Faro, ta, widzę efekty
1
@Faro, Fati jest tam tak dobry, że wciąż najgorszy z nich wszystkich
0
@Faro, XD dobre
0
@draxidox, jak jakaś gra
0
@kulek22, ewentualnie na szyję
1
@michaleu, trochę dziwne, że niby tak poważna marka, a liczy machanie ręką. Może da się to jakoś zmienić w ustawieniach?
21
@Destroyer_of_Worlds, Ty jesteś niesprawiedliwy, a nie to co zdobyła Argentyna. Wygrali grupę, następnie Australia, Holandia, Chorwacja (którzy wyeliminowali Brazylię), w finale przez większość meczu nie dali dojść do głosu dla Francuzów, a ktoś jeszcze potrafi napisać, że to było niesprawiedliwe? Niezły żart
8
@MesQueUnClub96, inni wezmą na siebie większą odpowiedzialność, ale na pewno to już nie będzie to samo co z Leo. W Barcelonie do dziś nie znalazł się ktoś kto wziąłby choć połowę gry na siebie z tego co robił Messi. W Argentynie będzie podobnie choć ja nie uważam żeby mieli zniknąć z walki o najwyższe cele, bo dlaczego? Wiele reprezentacji jest wywyższanych i bać się ich należy tylko ze względu na nazwę. Argentyna ma sporo dobrych zawodników i poradzą sobie na pewno.
2
@mekston, człowieku, ale nikt nie odbiera Leo czegokolwiek, bo to jest wspaniały piłkarz i zrobił w swojej karierze wszystko co można zrobić, ale ocenianie piłkarza po tym co pokazuje w MLS jest bez sensu, zwyczajnie.
0
@mekston, to tylko potwierdza jak mocna jest liga brazylijska, przychodzą z niej talenty i wielu sobie nie radzi :D
0
@tbas, nie musisz mieć jednego konkretnego zawodnika żeby zatrzymać Dembele, równie dobrze mogą go zatrzymać jako drużyna.
Nie ma też co robić z Dembele gościa o którego trzeba się obawiać. Dobra gra drużynowa i każdy zawodnik ma problemy. Byleby nie obsrać się jeszcze przed startem
3
@mekston, ale na nie umniejszam Messiemu, bo jemu jakby się chciało to w Europie i na Świecie wciąż byłby najlepszy, ale ocenianie jego po tym co pokazuje w MLS nie ma większego znaczenia, bo ta liga jest beznadziejna. Tam przychodzi Suarez bez kolan i strzela bramki, a co dopiero Leo, który jeszcze niedawno wygrywał MŚ :D
1
@Lionel_Messi10, brać na barki to on mógł Barcelonę, a nie Miami występujące w słabych rozgrywkach. Jest się czym ekscytować, tak samo jak w przypadku Ronaldo występującego w kolejnej śmiesznej lidze
7
@tbas, już Xavi dobrze wie jak zatrzymać Mbappe i Dembele.
Ogólnie co by nie mówić to PSG zaczęło grać lepiej odkąd zaczął ich trenować Enrique, a tutaj się utarło, że to beznadziejny trener
3
@4drian0, chyba nie wiesz co mówisz, jeśli ktoś ma rodzinę to płaci tak często
0
Dobrze, że Guardiola posadził tego przereklamowanego Norwega na ławce. Gdzie mu do takich piłkarzy jak Messi. Wystarczy, że ofensywa ma gorszy dzień i ten niby najlepszy na świecie nie istnieje na boisku. Leo go zjada nawet teraz w wieku 40 lat
0
@Lionel_Messi10, niezły żart
3
@revolution33, dobrze, że już nie produkują takich jak Ronaldo
0
@Culer9002, w czerwcu będzie 30.
@revolution33, do tego też mi daleko.
@HypeR, jestem właśnie w okolicy Dębicy, na Podkarpaciu. Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem.
3
@Bobo25, @norbi77, wzrost w miarę się zgadza, ale muszę schudnąć jakieś 60kg. Da się zrobić.
0
Jakie trzeba mieć warunki fizyczne żeby zostać skoczkiem narciarskim? Wzrost, waga?
0
@Kitek1640, na pewno dużo, szkoda na to czasu.
Podobna zasada jak liga + każdy gra z każdym
5
@MiloszFCB1899, dzięki za info, będę bardziej uważać
1
@FcPortoFan1999, za często oglądasz Ekstraklasę żeby było inaczej. Siwe włosy są już za rogiem.
1
@Bulbazaur17, a już ma pewnie siwe włosy od oglądania Ekstraklasy.