1

@Bobo25, a idź chłopie xd

0

@Pedri16Future, zostałeś zdemaskowany

1

@Pedri16Future, a wcześniej kibicowałeś Realowi i Ci to trochę zostało?

8

@Bobo25, i co uważasz, że jeśli sobie czasem pożartuje, nawet głupio to oznacza, że nie jestem dorosły? :D

Chyba zapomniałeś gdzie jesteś, bo nie chcesz mi powiedzieć, że kiedy na żywo ktoś sobie żartuje albo powie coś głupiego to wyskakujesz do niego żeby dorosnął?

1

@Culer9002, a co tam jest jakiś strajk przeciwko bachorom?

18

@Bobo25, to nie ja mam nick Bobo

1

@tomek8756, co o tym myślisz @draxidox?

13

@Pedri16Future, Ty jesteś chyba jakaś ukryta opcja madrycka

18

Czas leci, ale nie zmienia się to, że wciąż chciałbym żeby cały Real Madryt poleciał w kosmos, razem z tymi komentatorami co dochodzą kiedy madrytcioki strzelają bramki

0

@Ghostface, po czym wnosisz, że Liverpool by dostał od Realu? Wywróżyłeś to z fusów?

1

@bartas97, ciężko żeby nie stwarzali sytuacji jak jedyne co potrafią grać to gra z kontry :D Oby w rewanżu City inaczej podeszło do meczu, bo awans zespołu, który jedyne co potrafi to gra z kontry będzie zły dla dalszej fazy LM. Wystarczająco dużo razy Real na czymś takim się ślizgał, w sumie w tym sezonie robią dokładnie to samo, a dorzucili jeszcze reki strzelane rękami kiedy nie idzie :D

2

@norbi77, niesamowite jest to, że każdy wie jak oni zagrają, a i tak wszyscy im na to pozwalają

1

@Pedri16Future, Liverpool, City, Arsenal, Leverkusen. Sorry, ale Real przepychany przez sędziów, którzy uznają im bramki strzelane rękami i drugi najlepszy zespół na świecie nie idzie ze sobą w parze ;)

1

@Pedri16Future, chyba nie stawiasz Realu w dwójce najlepszych zespołów na świecie?

3

@FcPortoFan1999, powiedz mi co Ty sądzisz o meczu Real Madryt - City jako fan ekstraklasy?

5

Niesamowite jest to jak mocno komentator krzyczy kiedy strzela Real, a jak się zachowuje kiedy strzela City XD ja pieprzę

1

Rudiger, Vini, papa

1

@macio_944, smacznego

1

Rudiger myśli, że jak komuś spojrzy głęboko w oczy to inni będą się go bać, co za piłkarzyk

0

@Gall, dupa tam, idealna temperatura. W końcu nie trzeba zakładać czapek, kurtek i skrobać szyb. Pieprzyc zimę

0

Oho zaczynają się dyskusje o tym, że za gorąco już. Strach pomyśleć co będzie w lipcu albo sierpniu hehe

1

Pipy się kładą po każdym kontakcie, piłkarze to żart

8

Każdy wie jak gra Real, a i tak nikt nie chce im oddać piłki żeby się męczyli. Przecież oni z kontry są zabójczy, a męczą się w ataku pozycyjnym

0

Real Madryt 0:5 Manchester City, oby

1

@Benek1899x1910, do silnika.

Ja osobiście leje Motula od kilku lat i silnik jak na razie chodzi, a ma już dobre 25 lat ;p

1

@Rust_Cohle, fuuuuuu

0

@Monegros, nie :)

0

@Reviven, głupota będzie ich zmieniać, bo Kounde lepiej radzi sobie na PO niż ŚO, doszłoby do dużych nieporozumień w obronie. Kounde - Araujo - Cubarsi - Cancelo. Nie ma sensu kombinować

10

@macio_944, najważniejsze to strzelić więcej niż przeciwnik, damy radę

20

@Monegros, kurczę jesteś tu od niedawna, a czuję jakbym Cię znał już kilka lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?