FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25, a idź chłopie xd
0
@Pedri16Future, zostałeś zdemaskowany
1
@Pedri16Future, a wcześniej kibicowałeś Realowi i Ci to trochę zostało?
8
@Bobo25, i co uważasz, że jeśli sobie czasem pożartuje, nawet głupio to oznacza, że nie jestem dorosły? :D
Chyba zapomniałeś gdzie jesteś, bo nie chcesz mi powiedzieć, że kiedy na żywo ktoś sobie żartuje albo powie coś głupiego to wyskakujesz do niego żeby dorosnął?
1
@Culer9002, a co tam jest jakiś strajk przeciwko bachorom?
18
@Bobo25, to nie ja mam nick Bobo
1
@tomek8756, co o tym myślisz @draxidox?
13
@Pedri16Future, Ty jesteś chyba jakaś ukryta opcja madrycka
18
Czas leci, ale nie zmienia się to, że wciąż chciałbym żeby cały Real Madryt poleciał w kosmos, razem z tymi komentatorami co dochodzą kiedy madrytcioki strzelają bramki
0
@Ghostface, po czym wnosisz, że Liverpool by dostał od Realu? Wywróżyłeś to z fusów?
1
@bartas97, ciężko żeby nie stwarzali sytuacji jak jedyne co potrafią grać to gra z kontry :D Oby w rewanżu City inaczej podeszło do meczu, bo awans zespołu, który jedyne co potrafi to gra z kontry będzie zły dla dalszej fazy LM. Wystarczająco dużo razy Real na czymś takim się ślizgał, w sumie w tym sezonie robią dokładnie to samo, a dorzucili jeszcze reki strzelane rękami kiedy nie idzie :D
2
@norbi77, niesamowite jest to, że każdy wie jak oni zagrają, a i tak wszyscy im na to pozwalają
1
@Pedri16Future, Liverpool, City, Arsenal, Leverkusen. Sorry, ale Real przepychany przez sędziów, którzy uznają im bramki strzelane rękami i drugi najlepszy zespół na świecie nie idzie ze sobą w parze ;)
1
@Pedri16Future, chyba nie stawiasz Realu w dwójce najlepszych zespołów na świecie?
3
@FcPortoFan1999, powiedz mi co Ty sądzisz o meczu Real Madryt - City jako fan ekstraklasy?
5
Niesamowite jest to jak mocno komentator krzyczy kiedy strzela Real, a jak się zachowuje kiedy strzela City XD ja pieprzę
1
Rudiger, Vini, papa
1
@macio_944, smacznego
1
Rudiger myśli, że jak komuś spojrzy głęboko w oczy to inni będą się go bać, co za piłkarzyk
0
@Gall, dupa tam, idealna temperatura. W końcu nie trzeba zakładać czapek, kurtek i skrobać szyb. Pieprzyc zimę
0
Oho zaczynają się dyskusje o tym, że za gorąco już. Strach pomyśleć co będzie w lipcu albo sierpniu hehe
1
Pipy się kładą po każdym kontakcie, piłkarze to żart
8
Każdy wie jak gra Real, a i tak nikt nie chce im oddać piłki żeby się męczyli. Przecież oni z kontry są zabójczy, a męczą się w ataku pozycyjnym
0
Real Madryt 0:5 Manchester City, oby
1
@Benek1899x1910, do silnika.
Ja osobiście leje Motula od kilku lat i silnik jak na razie chodzi, a ma już dobre 25 lat ;p
1
@Rust_Cohle, fuuuuuu
0
@Monegros, nie :)
0
@Reviven, głupota będzie ich zmieniać, bo Kounde lepiej radzi sobie na PO niż ŚO, doszłoby do dużych nieporozumień w obronie. Kounde - Araujo - Cubarsi - Cancelo. Nie ma sensu kombinować
10
@macio_944, najważniejsze to strzelić więcej niż przeciwnik, damy radę
20
@Monegros, kurczę jesteś tu od niedawna, a czuję jakbym Cię znał już kilka lat