FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ Liverpool dał ciała. Oscar jednak lepszy niż Jurgen
0
Loczek uratuje Liverpool, on to ma
3
@MesQueUnClub96 juz dzisiaj naprawdę zapłaci rachunek
0
@draxidox, podzielisz się statystykami z których korzystasz?
1
Halo Liverpool budzimy się!
1
@PIWOSZ89, Milan jest po prostu wciąż średni
0
@draxidox, w każdym kraju znajdą się głupcy, którzy dróg publicznych będą korzystać jak z torów zamkniętych. Myślisz, że inne kraje, które są naszymi sąsiadami nie obserwują takich akcji na swoich ulicach? Bardzo jesteś ograniczony jeśli chodzi o to w jaki sposób analizujesz i wypowiadasz się na niektóre tematy.
Po tym jak takie nagrania gdziekolwiek wyciekną to tacy ludzie powinni mieć solidne konsekwencje, wtedy może pozbylibyśmy się głupków na drogach ulicznych.
0
@draxidox, nasze drogi to według Ciebie poziom Rosji czy Rumunii? Co Ty bierzesz?
1
@Emhyr, a mówili, ze nie ma kompetencji. Jak on jest jedną wielką kompetencją
0
@norbi77, Romeo nie ma w sobie nic co pozwoliłoby mu grać w Barcelonie. Jego poprzedni sezon w Gironie to był chyba jedyny taki w karierze
12
@tomek8756, a co on z Francji do Barcelony przez Malbork? Szaleniec
2
Brakuje w Barcelonie takiego piłkarza jakim był dla niej Kessie. Przydałby się taki czołg w meczu z Paryżem we wtorek :/
Ewentualnie Gavi by się przydał, mimo innego koloru skóry również zapieprza i przydałby się w takim meczu bardzo.
9
@Chucky, szybkie 3:0 i trening przed meczem z Realem
3
@kamilos1214, wyśmiała Cię jak zaproponowałeś jej obraz na prezent? XD
10
@MesQueUnClub96, to @Comentateiro dobrze to pamięta
0
@Szklaner, jak możesz ich wypuścić to rzeczywiście jesteś zdrowy
8
@MichuZ44, psycha zjebana do końca życia, trójka dzieci wizyty prywatne u psychologów xd
No ale rodzice mają film hahaha
0
@Rewolucja123, szukanie na siłę jakichkolwiek plusów. Był tragiczny, zresztą większość jego meczów tak wygląda
0
@Rewolucja123, żartujesz sobie? Ferran był tragiczny :D
1
@agaFCB, nigdy nie jest za późno, potrafisz pisać w miarę poprawnie więc jeszcze da się Cię uratować
0
@Pinek5, jakieś argumenty czy będziesz tak tylko pier**lić żeby Ci się pier**liło? Zero jakiegokolwiek sensu w Twoich komentarzach, a z tego co widzę to i w nicku masz błąd. Między „i” oraz „n” powinieneś wrzucić „o” :)
0
@agaFCB, obyś tylko nie popadła w alkoholizm :/
0
@agaFCB, za dużo alkoholu, zaczyna wychodzić
1
@agaFCB, przestań tutaj cwaniakować, bo widzę, że już masz totalny odlot
0
@agaFCB, strasznie się wulgarna zrobiłaś, nie poznaję Cię
0
Juanmi 5m spalony i jeszcze macha, że nie xd
0
@KrwawiaceoczyVEB, jeśli ktokolwiek narzeka na Fermina czy Roque to niech najpierw spojrzy na Ferrana, gość przychodzi za ponad 50mln i on na tle Cadizu nie robi jednego dobrego zagrania XD Niech nikt nie wyskakuje nawet, że jest po kontuzji, bo on tak beznadziejnie gra niemal cały czas. Plotka, a nie rekin
0
@Pinek5, na pewno nie ze Szczecina.
Gość przyszedł do Barcelony za spore siano, a od momentu kiedy się tu pojawił na palcach jednej ręki można policzyć jego pozytywne występy. Jak tylko znajdzie się klub zainteresowany jego usługami to jak najszybciej powinien odejść z Barcelony. Masz coś jeszcze do napisania mądrego? Beznadziejna jednostko?
0
Ferran to niech lepiej zwija do oceanu już, Boże gość za tyle pieniędzy i on nawet z Cadiz nie potrafi zrobić nic na plus
1
Iza wstawaj i nie udawaj