0

Ależ Liverpool dał ciała. Oscar jednak lepszy niż Jurgen

0

Loczek uratuje Liverpool, on to ma

3

@MesQueUnClub96 juz dzisiaj naprawdę zapłaci rachunek

0

@draxidox, podzielisz się statystykami z których korzystasz?

1

Halo Liverpool budzimy się!

1

@PIWOSZ89, Milan jest po prostu wciąż średni

0

@draxidox, w każdym kraju znajdą się głupcy, którzy dróg publicznych będą korzystać jak z torów zamkniętych. Myślisz, że inne kraje, które są naszymi sąsiadami nie obserwują takich akcji na swoich ulicach? Bardzo jesteś ograniczony jeśli chodzi o to w jaki sposób analizujesz i wypowiadasz się na niektóre tematy.

Po tym jak takie nagrania gdziekolwiek wyciekną to tacy ludzie powinni mieć solidne konsekwencje, wtedy może pozbylibyśmy się głupków na drogach ulicznych.

0

@draxidox, nasze drogi to według Ciebie poziom Rosji czy Rumunii? Co Ty bierzesz?

1

@Emhyr, a mówili, ze nie ma kompetencji. Jak on jest jedną wielką kompetencją

0

@norbi77, Romeo nie ma w sobie nic co pozwoliłoby mu grać w Barcelonie. Jego poprzedni sezon w Gironie to był chyba jedyny taki w karierze

12

@tomek8756, a co on z Francji do Barcelony przez Malbork? Szaleniec

2

Brakuje w Barcelonie takiego piłkarza jakim był dla niej Kessie. Przydałby się taki czołg w meczu z Paryżem we wtorek :/

Ewentualnie Gavi by się przydał, mimo innego koloru skóry również zapieprza i przydałby się w takim meczu bardzo.

9

@Chucky, szybkie 3:0 i trening przed meczem z Realem

3

@kamilos1214, wyśmiała Cię jak zaproponowałeś jej obraz na prezent? XD

10

@MesQueUnClub96, to @Comentateiro dobrze to pamięta

0

@Szklaner, jak możesz ich wypuścić to rzeczywiście jesteś zdrowy

8

@MichuZ44, psycha zjebana do końca życia, trójka dzieci wizyty prywatne u psychologów xd

No ale rodzice mają film hahaha

0

@Rewolucja123, szukanie na siłę jakichkolwiek plusów. Był tragiczny, zresztą większość jego meczów tak wygląda

0

@Rewolucja123, żartujesz sobie? Ferran był tragiczny :D

1

@agaFCB, nigdy nie jest za późno, potrafisz pisać w miarę poprawnie więc jeszcze da się Cię uratować

0

@Pinek5, jakieś argumenty czy będziesz tak tylko pier**lić żeby Ci się pier**liło? Zero jakiegokolwiek sensu w Twoich komentarzach, a z tego co widzę to i w nicku masz błąd. Między „i” oraz „n” powinieneś wrzucić „o” :)

0

@agaFCB, obyś tylko nie popadła w alkoholizm :/

0

@agaFCB, za dużo alkoholu, zaczyna wychodzić

1

@agaFCB, przestań tutaj cwaniakować, bo widzę, że już masz totalny odlot

0

@agaFCB, strasznie się wulgarna zrobiłaś, nie poznaję Cię

0

Juanmi 5m spalony i jeszcze macha, że nie xd

0

@KrwawiaceoczyVEB, jeśli ktokolwiek narzeka na Fermina czy Roque to niech najpierw spojrzy na Ferrana, gość przychodzi za ponad 50mln i on na tle Cadizu nie robi jednego dobrego zagrania XD Niech nikt nie wyskakuje nawet, że jest po kontuzji, bo on tak beznadziejnie gra niemal cały czas. Plotka, a nie rekin

0

@Pinek5, na pewno nie ze Szczecina.

Gość przyszedł do Barcelony za spore siano, a od momentu kiedy się tu pojawił na palcach jednej ręki można policzyć jego pozytywne występy. Jak tylko znajdzie się klub zainteresowany jego usługami to jak najszybciej powinien odejść z Barcelony. Masz coś jeszcze do napisania mądrego? Beznadziejna jednostko?

0

Ferran to niech lepiej zwija do oceanu już, Boże gość za tyle pieniędzy i on nawet z Cadiz nie potrafi zrobić nic na plus

1

Iza wstawaj i nie udawaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?