FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20, no nic tylko kupować piłkarzy za dziesiątki milionów, bo się rozkręca. Gratulacje :D
1
@matirix20, ten co sobie nie radzi w Chelsea? Po co?
1
@Gaz, nie no ale ten filmik z reprezentacją Brazylii to jakiś żart chyba, przecież Barcelona jest od nich lepsza
1
@Emhyr, a miała być spokojna emeryturka
0
@jedrek7000, drugi zabieg będzie potrzebny i może wtedy uda się to jakoś ogarnąć
1
@jedrek7000, do tego stopnia że ciężko było pracować i często mi kolano wyskakiwało, nie mogłem go wtedy w ogóle zgiąć. Teraz wciąż nie jest okej
1
@jedrek7000, ja w październiku 2022 miałem artroskopię kolana i szycie łąkotki i do dziś dnia nie chodzę normalnie, a czasem z bólu w robocie uronię łzę.
Oby naprawa Twojego kolana przebiegła pozytywnie, trzymam kciuki
0
@draxidox, po co mnie oznaczasz?
13
@esem91, mam go w dupie
1
@QQL5, wtedy to top
1
@HighestInTheRoom, racja, długie pazury są okropne, przesadzona tapeta również, a palenie papierosów w przypadku obu płci to niezbyt dobra informacja. Żyć ze śmierdziuchem pewnie ciężko
16
@QQL5, penis u kobiety.
Na szczęście moja narzeczona go nie ma i możemy w spokoju myśleć o wspólnej przyszłości
0
@HypeR, w Polsce nie ma zbyt wielu kebabów, które oferują dobrej jakości inne mięso. Wolę zjeść tego kurczaka, który jako tako smakuje niż co innego
0
@blakkudium, no niestety, szkoda.
0
@blakkudium, a co to PSG przełożyło sobie kolejkę?
0
@kanver_, zależy Polakowi na dobrym wyniku w LM to i się stara. Jeśli każdemu będzie zależeć podobnie jak Lewemu to o rewanż nie trzeba będzie się bardzo martwić
1
@Bobo25, z Cadiz trzeba wygrać, zwłaszcza jeśli Real z Mallorcą straci punkty
0
@HypeR, opisz to słowami kawalerze
0
Gdzie mogę załatwić przegląd techniczny auta online?
0
@HighestInTheRoom, ja bym tego tak nie ocenił :/
@JimMorrisonFCB, całkiem możliwe, pewnie dlatego tak mocno ją namawia ;p
6
@Monegros, prawdopodobnie z takich sytuacji biorą się nieszczęśliwe wypadki. Facet jeszcze namawia xd
0
Czy Budda z YouTube jest w stanie finansować te wszystkie pomysły na tak ogromną skalę?
3
@RoberDzik, Bellingham? Za co?
0
@kamiVeB, no widzisz, jakoś tego nie pokazuje w meczach z najlepszymi
2
@QQL5, też jestem tego zdania, on przychodząc z Ajaxu miał wnosić jakość, której nie było w Barcelonie, a na dzień dzisiejszy tego nie widać, a jeśli cokolwiek widać to niezbyt często
0
Co jak co, ale de Jong jest bardzo irytującym piłkarzem w Barcelonie. Nie mówię tylko o wczorajszym meczu, bo okej, grał po kontuzji, ale jemu coś przeskakuje odkąd przyszedł do Blaugrany od samego początku, podobnie jak Zielińskiemu w reprezentacji i przeskoczyć nie może. Jeśli tylko będzie możliwość się z nim pożegnać za odpowiednią ilość pieniędzy to klub powinien to rozważyć, bo na dzień dzisiejszy Holender pewnego poziomu wciąż nie może przeskoczyć
20
@tristan87, Pedri w formie to jest top piłkarz
1
@IronSanHybrid, gdyby nie wideo to bym nie uwierzył, że tak można
3
Cieszy taki wieczór po latach kompromitacji na europejskich podwórkach. Ten sezon może być jeszcze udany
0
@Cule1234, a za co oni go obrażali? Zna ktoś szczegóły?