0

@matirix20, no nic tylko kupować piłkarzy za dziesiątki milionów, bo się rozkręca. Gratulacje :D

1

@matirix20, ten co sobie nie radzi w Chelsea? Po co?

1

@Gaz, nie no ale ten filmik z reprezentacją Brazylii to jakiś żart chyba, przecież Barcelona jest od nich lepsza

1

@Emhyr, a miała być spokojna emeryturka

0

@jedrek7000, drugi zabieg będzie potrzebny i może wtedy uda się to jakoś ogarnąć

1

@jedrek7000, do tego stopnia że ciężko było pracować i często mi kolano wyskakiwało, nie mogłem go wtedy w ogóle zgiąć. Teraz wciąż nie jest okej

1

@jedrek7000, ja w październiku 2022 miałem artroskopię kolana i szycie łąkotki i do dziś dnia nie chodzę normalnie, a czasem z bólu w robocie uronię łzę.

Oby naprawa Twojego kolana przebiegła pozytywnie, trzymam kciuki

0

@draxidox, po co mnie oznaczasz?

13

@esem91, mam go w dupie

1

@QQL5, wtedy to top

1

@HighestInTheRoom, racja, długie pazury są okropne, przesadzona tapeta również, a palenie papierosów w przypadku obu płci to niezbyt dobra informacja. Żyć ze śmierdziuchem pewnie ciężko

16

@QQL5, penis u kobiety.

Na szczęście moja narzeczona go nie ma i możemy w spokoju myśleć o wspólnej przyszłości

0

@HypeR, w Polsce nie ma zbyt wielu kebabów, które oferują dobrej jakości inne mięso. Wolę zjeść tego kurczaka, który jako tako smakuje niż co innego

0

@blakkudium, no niestety, szkoda.

0

@blakkudium, a co to PSG przełożyło sobie kolejkę?

0

@kanver_, zależy Polakowi na dobrym wyniku w LM to i się stara. Jeśli każdemu będzie zależeć podobnie jak Lewemu to o rewanż nie trzeba będzie się bardzo martwić

1

@Bobo25, z Cadiz trzeba wygrać, zwłaszcza jeśli Real z Mallorcą straci punkty

0

@HypeR, opisz to słowami kawalerze

0

Gdzie mogę załatwić przegląd techniczny auta online?

0

@HighestInTheRoom, ja bym tego tak nie ocenił :/

@JimMorrisonFCB, całkiem możliwe, pewnie dlatego tak mocno ją namawia ;p

6

@Monegros, prawdopodobnie z takich sytuacji biorą się nieszczęśliwe wypadki. Facet jeszcze namawia xd

0

Czy Budda z YouTube jest w stanie finansować te wszystkie pomysły na tak ogromną skalę?

3

@RoberDzik, Bellingham? Za co?

0

@kamiVeB, no widzisz, jakoś tego nie pokazuje w meczach z najlepszymi

2

@QQL5, też jestem tego zdania, on przychodząc z Ajaxu miał wnosić jakość, której nie było w Barcelonie, a na dzień dzisiejszy tego nie widać, a jeśli cokolwiek widać to niezbyt często

0

Co jak co, ale de Jong jest bardzo irytującym piłkarzem w Barcelonie. Nie mówię tylko o wczorajszym meczu, bo okej, grał po kontuzji, ale jemu coś przeskakuje odkąd przyszedł do Blaugrany od samego początku, podobnie jak Zielińskiemu w reprezentacji i przeskoczyć nie może. Jeśli tylko będzie możliwość się z nim pożegnać za odpowiednią ilość pieniędzy to klub powinien to rozważyć, bo na dzień dzisiejszy Holender pewnego poziomu wciąż nie może przeskoczyć

20

@tristan87, Pedri w formie to jest top piłkarz

1

@IronSanHybrid, gdyby nie wideo to bym nie uwierzył, że tak można

3

Cieszy taki wieczór po latach kompromitacji na europejskich podwórkach. Ten sezon może być jeszcze udany

0

@Cule1234, a za co oni go obrażali? Zna ktoś szczegóły?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?