12

@MesQueUnClub96, nazywa go pachołem i twierdzisz, że nikogo nie skreśla? XD Samo wypowiadanie się o kimkolwiek w taki sposób to dno, jest tutaj mój jeden ulubieniec, który tak się dosyć często wyraża o piłkarzach:D

0

@Gaz, zapamiętam sobie te wypowiedź, podejrzewamy że ten specjalista już niejednego nazywał od pachołów. Jak widać niewiele trzeba żeby nagrywać na YT

0

@RosjaninBut, ciekawe jak wyglądali Ci Szwedzi

4

@MesQueUnClub_87, to od Bentleya Roberta, zobacz jak na nią patrzy.

Wie, że mu ją zaj**ał

1

@budel17, to trochę robione było. Oby jeździło bezawaryjnie ;)

0

@budel17, 3k za całość dosyć sporo, chyba, że nierząd drogi

0

@budel17, co było robione u lekarza samochodowego?

3

@TR3YWAY, a mi wypłata wyobraź sobie do tej pory nie przyszła, a przydałaby się

1

@Czajka90, no ale avatar nic nie znaczy hehe

0

@MesQueUnClub96, Dodi Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni

0

@MesQueUnClub96, a co o czymś świadczy?

0

@MesQueUnClub96, teraz jesteś kibicem Xaviego Alonso oraz Leverkusen?

41

@esem91, najlepiej wyjść na mecz z PSG i od razu przeprosić za to, że w ogóle jesteśmy

0

@matirix20, ciekawy w sumie temat, miesiąc minął od momentu kiedy mu się to stało, ciekawe czy poskładali mu to kolano

0

@FcPortoFan1999, my chcemy żeby odszedł

0

@FcPortoFan1999, Oriol Romeu rozwiąże wasze wszystkie problemy

4

@Commando, tu nie chodzi o poczucie humoru, ale o odrobinę zrozumienia gdzie ktoś jest po zabiegu, który pewnie kosztował odrobinę nerwów i bólu, a teraz prosi o pomoc i radę, a Ty pie***lisz jak potłuczony

1

@P33ck, wow niesamowita wiadomość

@kulek22, a to akurat też dobrze dla piłki nożnej

@JanneAhonen, no to bardzo dobra informacja, że pomimo beznadziejnego początku mogą mieć dobrą końcówkę sezonu i plusy na przyszły sezon

@FcPortoFan1999, trochę wstyd dla Porto jeśli to tak będzie wyglądać

3

@Marlon85, @Fizzy Womack, @Commando, chłop zadaje poważne pytanie i liczy na pomoc, a wy robicie z siebie bezbeków, nieźle

6

Lyon po beznadziejnym początku może zaraz być w Europejskich Pucharach

0

@chlip1, e to ciekawa robota, ale pewnie i też czasem stresująca. Pracujesz z Polski?

0

@chlip1, jaką masz pracę?

Inni również mogą opowiedzieć o tym co robią

0

Mamy na La Rambli osoby, które mają pracę do której lubią chodzić i są z niej zadowoleni?

5

@marcin62, co za ludzie, co za patologia. Coś takiego nie powinno mieć prawa funkcjonować w społeczeństwie

5

@AssisMoreira, ma je zjeść z majonezem i musztardą? Co to za pomysły?

1

@Comentateiro, przecież to gość, który prowadził wcześniej konta, które ma w nicku i na profilu xd

0

@Lionel_Messi10, hahahahahaha ja pie**olę

1

@Lionel_Messi10, zwieńczenie kariery? To co on już kończy karierę?

Zwięczenie XD chłopie, poćwicz

4

@Kessie, jak Ty to robiłeś, że ciągle rozdawałeś herby XD

3

Jeśli Liverpool nie weźmie mistrzostwa to niech zrobi to Arsenal. Dosyć już tego wygrywania dla City, czas na kogoś innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?