FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@MesQueUnClub96, nazywa go pachołem i twierdzisz, że nikogo nie skreśla? XD Samo wypowiadanie się o kimkolwiek w taki sposób to dno, jest tutaj mój jeden ulubieniec, który tak się dosyć często wyraża o piłkarzach:D
0
@Gaz, zapamiętam sobie te wypowiedź, podejrzewamy że ten specjalista już niejednego nazywał od pachołów. Jak widać niewiele trzeba żeby nagrywać na YT
0
@RosjaninBut, ciekawe jak wyglądali Ci Szwedzi
4
@MesQueUnClub_87, to od Bentleya Roberta, zobacz jak na nią patrzy.
Wie, że mu ją zaj**ał
1
@budel17, to trochę robione było. Oby jeździło bezawaryjnie ;)
0
@budel17, 3k za całość dosyć sporo, chyba, że nierząd drogi
0
@budel17, co było robione u lekarza samochodowego?
3
@TR3YWAY, a mi wypłata wyobraź sobie do tej pory nie przyszła, a przydałaby się
1
@Czajka90, no ale avatar nic nie znaczy hehe
0
@MesQueUnClub96, Dodi Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni
0
@MesQueUnClub96, a co o czymś świadczy?
0
@MesQueUnClub96, teraz jesteś kibicem Xaviego Alonso oraz Leverkusen?
41
@esem91, najlepiej wyjść na mecz z PSG i od razu przeprosić za to, że w ogóle jesteśmy
0
@matirix20, ciekawy w sumie temat, miesiąc minął od momentu kiedy mu się to stało, ciekawe czy poskładali mu to kolano
0
@FcPortoFan1999, my chcemy żeby odszedł
0
@FcPortoFan1999, Oriol Romeu rozwiąże wasze wszystkie problemy
4
@Commando, tu nie chodzi o poczucie humoru, ale o odrobinę zrozumienia gdzie ktoś jest po zabiegu, który pewnie kosztował odrobinę nerwów i bólu, a teraz prosi o pomoc i radę, a Ty pie***lisz jak potłuczony
1
@P33ck, wow niesamowita wiadomość
@kulek22, a to akurat też dobrze dla piłki nożnej
@JanneAhonen, no to bardzo dobra informacja, że pomimo beznadziejnego początku mogą mieć dobrą końcówkę sezonu i plusy na przyszły sezon
@FcPortoFan1999, trochę wstyd dla Porto jeśli to tak będzie wyglądać
3
@Marlon85, @Fizzy Womack, @Commando, chłop zadaje poważne pytanie i liczy na pomoc, a wy robicie z siebie bezbeków, nieźle
6
Lyon po beznadziejnym początku może zaraz być w Europejskich Pucharach
0
@chlip1, e to ciekawa robota, ale pewnie i też czasem stresująca. Pracujesz z Polski?
0
@chlip1, jaką masz pracę?
Inni również mogą opowiedzieć o tym co robią
0
Mamy na La Rambli osoby, które mają pracę do której lubią chodzić i są z niej zadowoleni?
5
@marcin62, co za ludzie, co za patologia. Coś takiego nie powinno mieć prawa funkcjonować w społeczeństwie
5
@AssisMoreira, ma je zjeść z majonezem i musztardą? Co to za pomysły?
1
@Comentateiro, przecież to gość, który prowadził wcześniej konta, które ma w nicku i na profilu xd
0
@Lionel_Messi10, hahahahahaha ja pie**olę
1
@Lionel_Messi10, zwieńczenie kariery? To co on już kończy karierę?
Zwięczenie XD chłopie, poćwicz
4
@Kessie, jak Ty to robiłeś, że ciągle rozdawałeś herby XD
3
Jeśli Liverpool nie weźmie mistrzostwa to niech zrobi to Arsenal. Dosyć już tego wygrywania dla City, czas na kogoś innego.