0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Who_you_mam, to mam właśnie na myśli, że nie ma się z czego cieszyć, bo kolejny raz zawiedli

2

Standardowa sytuacja w Barcelonie, zamiast się cieszyć z wyników Blaugrany dziś będziemy liczyć na to żeby Real też poleciał, cudownie

0

Człowiek po tylu latach już się przyzwyczaił, szkoda się tu w ogóle czymkolwiek przejmować jeśli piłkarze zarabiający miliony wyciągają wnioski i na tym się kończy. Kolejny udany wieczór wczoraj, ciekawe co ujrzymy w niedzielę

0

Nie uwierzycie jaki miałem zły sen

1

Grać tak dalej i zrobić to jeszcze raz!!!

1

@Encore, minimum trzy razy w tygodniu

8

@KrychaFCB, przekazywanie tradycyjnych z pokolenia na pokolenie

0

@FCB_dimiC, no i obyś nie dostał zawału grubasie

0

Bardzo dawno nie czułem podwyższonego tętna ze względu na mecz Barcelony. Oby ten wieczór był dobry :)

0

@nawy12, napisałeś maila i wysłali?

1

@agaFCB, byłoby cudownie, jeśli byś tylko mogła…

1

@agaFCB, no to słabiutko, oby ręka wróciła do pełni sił w takim razie :)

0

@TR3YWAY, chłopa jednego?

1

@TR3YWAY, z tego co widziałem to Cubarsi już wybrał sobie miłość swojego życia

1

@agaFCB na dole ktoś wrzucił komentarz, że zajmujesz się rehabilitacją ręki Pana Alcaraza, tego młodego tenisisty. Jeśli jesteś ogarnięta w temacie rąk to może byłaby opcja żebyś się zgłosiła do Barcelony żeby zająć się nogami piłkarzy FC Barcelony?

1

@TR3YWAY, bolą na dole nad dupa chyba

17

@MOLESTA, chyba trochę za daleko zaleciałeś, bo gość gra na dzień dzisiejszy w średniaku Premier League z którym nic nie osiągnął. Liczby robi dobre, ale to chyba za wcześnie żeby go wpisywać jako porażkę Pepa

1

@Nazio_87, smacznej kawusi i wjeżdżaj w to

1

Chelsea może jak wyda trochę pieniędzy w letnie okienko transferowe to w przyszłym sezonie dogoni chociaż Tottenham

0

@Amidamaru, Haaland jak nie strzeli co najmniej trzech bramek dla Realu to nie mamy nawet o czym gadać

3

@GeneralXavi, jazda trenerze

1

@macio_944, ludzkim jest błądzić. Może kiedyś ktoś ją z tej trudnej sytuacji wyprowadzi

0

@maroon, no ale Alvarez nie stanowił o sile drużyny, w której występował. Poza Argentyną, bo tam grał w pierwszym składzie, ale w City nie był nigdy pierwszoplanową postacią, więc co tu w ogóle porównywać

0

@MesQueUnClub96, no nie jest i nigdy nie będzie. Już za późno dla Kane żeby przebić Lewego

5

@JohnnySilverhand, nigdy, nawet marihuany

0

@VegetaPolska, jak ktoś się może wyrobić i tak o nim myślisz to nie nazywasz go pachołem

0

@Kinginiesta, może wyrwał mu z ręki coś do żarcia, byłbym w stanie w to uwierzyć

4

@krol211, mocne słowa jak na trzynastolatka

4

@krol211, dla Ciebie „Pan Grubas”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?