FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Who_you_mam, to mam właśnie na myśli, że nie ma się z czego cieszyć, bo kolejny raz zawiedli
2
Standardowa sytuacja w Barcelonie, zamiast się cieszyć z wyników Blaugrany dziś będziemy liczyć na to żeby Real też poleciał, cudownie
0
Człowiek po tylu latach już się przyzwyczaił, szkoda się tu w ogóle czymkolwiek przejmować jeśli piłkarze zarabiający miliony wyciągają wnioski i na tym się kończy. Kolejny udany wieczór wczoraj, ciekawe co ujrzymy w niedzielę
0
Nie uwierzycie jaki miałem zły sen
1
Grać tak dalej i zrobić to jeszcze raz!!!
1
@Encore, minimum trzy razy w tygodniu
8
@KrychaFCB, przekazywanie tradycyjnych z pokolenia na pokolenie
0
@FCB_dimiC, no i obyś nie dostał zawału grubasie
0
Bardzo dawno nie czułem podwyższonego tętna ze względu na mecz Barcelony. Oby ten wieczór był dobry :)
0
@nawy12, napisałeś maila i wysłali?
1
@agaFCB, byłoby cudownie, jeśli byś tylko mogła…
1
@agaFCB, no to słabiutko, oby ręka wróciła do pełni sił w takim razie :)
0
@TR3YWAY, chłopa jednego?
1
@TR3YWAY, z tego co widziałem to Cubarsi już wybrał sobie miłość swojego życia
1
@agaFCB na dole ktoś wrzucił komentarz, że zajmujesz się rehabilitacją ręki Pana Alcaraza, tego młodego tenisisty. Jeśli jesteś ogarnięta w temacie rąk to może byłaby opcja żebyś się zgłosiła do Barcelony żeby zająć się nogami piłkarzy FC Barcelony?
1
@TR3YWAY, bolą na dole nad dupa chyba
17
@MOLESTA, chyba trochę za daleko zaleciałeś, bo gość gra na dzień dzisiejszy w średniaku Premier League z którym nic nie osiągnął. Liczby robi dobre, ale to chyba za wcześnie żeby go wpisywać jako porażkę Pepa
1
@Nazio_87, smacznej kawusi i wjeżdżaj w to
1
Chelsea może jak wyda trochę pieniędzy w letnie okienko transferowe to w przyszłym sezonie dogoni chociaż Tottenham
0
@Amidamaru, Haaland jak nie strzeli co najmniej trzech bramek dla Realu to nie mamy nawet o czym gadać
3
@GeneralXavi, jazda trenerze
1
@macio_944, ludzkim jest błądzić. Może kiedyś ktoś ją z tej trudnej sytuacji wyprowadzi
0
@maroon, no ale Alvarez nie stanowił o sile drużyny, w której występował. Poza Argentyną, bo tam grał w pierwszym składzie, ale w City nie był nigdy pierwszoplanową postacią, więc co tu w ogóle porównywać
0
@MesQueUnClub96, no nie jest i nigdy nie będzie. Już za późno dla Kane żeby przebić Lewego
5
@JohnnySilverhand, nigdy, nawet marihuany
0
@VegetaPolska, jak ktoś się może wyrobić i tak o nim myślisz to nie nazywasz go pachołem
0
@Kinginiesta, może wyrwał mu z ręki coś do żarcia, byłbym w stanie w to uwierzyć
4
@krol211, mocne słowa jak na trzynastolatka
4
@krol211, dla Ciebie „Pan Grubas”