1

@partymaker, oj na pewno Ci się należał

1

Bardzo mi się podoba praca @Moderacja w ostatnich dniach, chyba żeście dostali dużo dobrego makowca

Pozdrawiam

1

@kigani, trzeba zwrócić szczególną uwagę na LM, ale nie można odpuścić ligi. Nie takie cuda się działy, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że gramy z Realem bezpośredni jeszcze. Ja wierzę w końcowe zwycięstwo Barcelony, są jeszcze szanse

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KanapkaFCB, tak nic nie zrobił, bo nie wie jak spuścić powietrze

12

@Comentateiro, zabawne jak na 173 latka

1

@norbi77, Lewandowski bronił dostępu do bramki PSG

1

@Deviler, nie widzę żeby cokolwiek spuścił

0

@Vhaeraun, po zabiegu jesteś?

0

@Kozinho., od początku tak to powinno wyglądać

0

@Emhyr, Pan piłkarz, takich trzeba w tym klubie.

5

@MesQueUnClub96, no jeśli dostają 22,69zl brutto to nie daje to 20zl netto :)

Więc nie widzą nawet 20zl. Obudź się.

@Rust_Cohle, naucz go podstaw.

10

@MesQueUnClub96, jak może im obciąć pensje o kwotę której oni nawet nie widzą na oczy?

13

@MesQueUnClub96, Ty swojej kuwety nie możesz ogarnąć, a co dopiero taką firmę

0

0

@FcPortoFan1999, chciałem znać opinie kogoś takiego jak Ty na temat prawdziwej piłki nożnej :)

0

@FcPortoFan1999, oni przede wszystkim w piłkę grać nie potrafią. Próbowałem obejrzeć ten mecz i po 10min wyłączyłem. Liga paralityków

1

@Kgorecki2500, zabawne dopóki sam nie masz gdzie mieszkać i trzeba się usamodzielnić :D

0

@tusieQ, co tam opowiadaj

0

@Sysia11, jak Ty zaczniesz dyskusje to zawsze jest gorąco

7

@MesQueUnClub96, Dodi odpala się na weekend, ciekawe co będzie dalej

1

@Ptasior, La Liga go szybciutko zweryfikowała

1

@krol211, masz pewność?

3

@Kamiloza91, teraz mają chyba 42

0

@Rewolucja123, nie obroni.

2

@macio_944, a nic nawet nie mów, powinni zniknąć, razem z tymi swoimi kibicami

1

@macio_944, oczywiście, że ten z Barcelony. Nic co ma Real Madryt nie jest lepsze, beznadziejni są i tyle. Cały ten ich stadion, klub, zawodnicy. Mam ich dosyć

1

@Zoker, a ja nie jestem od podejmowania decyzji, to nie ode mnie zależy to co się stanie. Napisałem tylko co według mnie zrobią w Barcelonie i wcale mnie taki obrót spraw nie zdziwi. Nie wiem czy to będzie dobra decyzja czy nie, czas zweryfikuje

Edit: @Zoker, a spadek formy Barcelony przypadł na moment kiedy wypadł ter Stegen i zawodnicy ze środka pola, oprócz tego słaby Lewy i nieszczęście gotowe.

0

@barteq, jak nie będzie na to pieniędzy, a Xavi zrobi jeszcze lepszy wynik w LM niż aktualny to zostanie. Nie ma się co łudzić :D

1

@abram3k, wszystkie drużyny grające w pucharach europejskich mają przeniesione mecze w tej kolejce Ligue 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?