FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker, oj na pewno Ci się należał
1
Bardzo mi się podoba praca @Moderacja w ostatnich dniach, chyba żeście dostali dużo dobrego makowca
Pozdrawiam
1
@kigani, trzeba zwrócić szczególną uwagę na LM, ale nie można odpuścić ligi. Nie takie cuda się działy, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że gramy z Realem bezpośredni jeszcze. Ja wierzę w końcowe zwycięstwo Barcelony, są jeszcze szanse
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KanapkaFCB, tak nic nie zrobił, bo nie wie jak spuścić powietrze
12
@Comentateiro, zabawne jak na 173 latka
1
@norbi77, Lewandowski bronił dostępu do bramki PSG
1
@Deviler, nie widzę żeby cokolwiek spuścił
0
@Vhaeraun, po zabiegu jesteś?
0
@Kozinho., od początku tak to powinno wyglądać
0
@Emhyr, Pan piłkarz, takich trzeba w tym klubie.
5
@MesQueUnClub96, no jeśli dostają 22,69zl brutto to nie daje to 20zl netto :)
Więc nie widzą nawet 20zl. Obudź się.
@Rust_Cohle, naucz go podstaw.
10
@MesQueUnClub96, jak może im obciąć pensje o kwotę której oni nawet nie widzą na oczy?
13
@MesQueUnClub96, Ty swojej kuwety nie możesz ogarnąć, a co dopiero taką firmę
0
@FcPortoFan1999 xd
0
@FcPortoFan1999, chciałem znać opinie kogoś takiego jak Ty na temat prawdziwej piłki nożnej :)
0
@FcPortoFan1999, oni przede wszystkim w piłkę grać nie potrafią. Próbowałem obejrzeć ten mecz i po 10min wyłączyłem. Liga paralityków
1
@Kgorecki2500, zabawne dopóki sam nie masz gdzie mieszkać i trzeba się usamodzielnić :D
0
@tusieQ, co tam opowiadaj
0
@Sysia11, jak Ty zaczniesz dyskusje to zawsze jest gorąco
7
@MesQueUnClub96, Dodi odpala się na weekend, ciekawe co będzie dalej
1
@Ptasior, La Liga go szybciutko zweryfikowała
1
@krol211, masz pewność?
3
@Kamiloza91, teraz mają chyba 42
0
@Rewolucja123, nie obroni.
2
@macio_944, a nic nawet nie mów, powinni zniknąć, razem z tymi swoimi kibicami
1
@macio_944, oczywiście, że ten z Barcelony. Nic co ma Real Madryt nie jest lepsze, beznadziejni są i tyle. Cały ten ich stadion, klub, zawodnicy. Mam ich dosyć
1
@Zoker, a ja nie jestem od podejmowania decyzji, to nie ode mnie zależy to co się stanie. Napisałem tylko co według mnie zrobią w Barcelonie i wcale mnie taki obrót spraw nie zdziwi. Nie wiem czy to będzie dobra decyzja czy nie, czas zweryfikuje
Edit: @Zoker, a spadek formy Barcelony przypadł na moment kiedy wypadł ter Stegen i zawodnicy ze środka pola, oprócz tego słaby Lewy i nieszczęście gotowe.
0
@barteq, jak nie będzie na to pieniędzy, a Xavi zrobi jeszcze lepszy wynik w LM niż aktualny to zostanie. Nie ma się co łudzić :D
1
@abram3k, wszystkie drużyny grające w pucharach europejskich mają przeniesione mecze w tej kolejce Ligue 1