FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1, jak wygram w Lotto to Ci kupię. Trzymaj kciuki
3
@Monegros, Legnica to beznadziejne, dziurawe i rozkopane miasto
Mieszkasz jakoś niedaleko Legnicy? :)
0
@tristan87, ja już nawet nie będę dalej wymieniać, bo mi się szkoda robi tego łysola co go Barcelona pudrowała jak trupa przez wiele lat
0
@tristan87, a co tu liczyć jak Iniesta nigdy nie był na poziomie chociażby Puiga
3
@Comentateiro, ten skład ma wszelkie możliwości żeby ograć PSG. Francuzi mają Mbappe, ale jako drużyna nie są lepsi.
Czas żeby Xavi i jego drużyna pokazała jaja i nie spuszczała głów.
3
@chavez, udawaj kontuzję
0
@vangoor, trafne spostrzeżenie, nie wiem jak można się czymś takim jarać będąc już dorosłym człowiekiem. Jeszcze jak ktoś ma 5-10 lat to może nie rozumieć niektórych rzeczy, ale już dalej to nieporozumienie :D
2
@TR3YWAY, dobre opinie o tych autach słyszałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91, ja nikomu nie zabroniłbym, ale również bym nie pozwolił i wyraziłbym swoje niezadowolenie
4
Jadę sobie dzisiaj główną drogą, z której skręcałem w podporządkowana. Cały czas byłem na drodze z pierwszeństwem, z naprzeciwka nie jechało żadne auto, więc sobie grzecznie skręcam w lewo i nagle przed moją maskę wyskakuje rowerzysta, który wyjechał z jakiegoś chodnika i skręcał tam gdzie ja. Pozwoliłem mu pojechać, otworzyłem szybę i pytam „Dlaczego wyjeżdża mi Pan pod koła?”, a on do mnie „a co Ty masz do mnie jakiś problem?” XD Nie udało nam się dojść do porozumienia, następnym razem go przejadę
2
@esem91, nie, absolutnie
0
Casemiro top zagranie, duża w tej bramce jego zasługa
1
@Emhyr, najlepsi z tamtych czasów to byłby maksymalnie poziom Ferrana Torresa
1
@Rewolucja123, dobra wymówka. Smacznego
1
@Monegros, do jakiej miejscowości przyjechałeś?
0
@Rl9k1nG, wynajmujecie mieszkanie w Wawie? Jak koszty?
1
@Rust_Cohle, nie mam czym
0
Uwielbiam jeździć ścigaczem i hałasować ludziom pod oknami
0
@tadzik447, jeździsz szybko, ale bezpiecznie?
21
@LionelM95, niezależnie od tego czy to mobbing czy nie to szukałbym sobie innej roboty. W jednym miejscu kierownik przed pracującym gościem wziął sobie krzesło i usiadł naprzeciwko maszyny gdzie ten gość pracował xd Obserwując go cały czas. Gdyby mi ktoś coś takiego zrobił to biorę rzeczy i do widzenia
2
@Mario96w, nie chciałem używać takich słów, bo jestem tu obserwowany.
11
@NeroTFP1, nie zdajemy sobie sprawy jakie przygłupy nas otaczają
1
Cieszą wyniki Ferrari, oby byli coraz lepsi :)
12
@Rust_Cohle, Boże, Ty go zabijesz…
1
@MesQueUnClub96, proszę o wyniki na PW
1
@MesQueUnClub96, dzięki Dodi za garść cennych informacji. Jak Twoje śledztwo?
0
@Sysia11, podobnie jak… :)
0
@July_6_BcN, ja nie mam pretensji, bo mi nie dają.
0
@SuperPatsonFCB, niemożliwe