1

@NeroTFP1, jak wygram w Lotto to Ci kupię. Trzymaj kciuki

3

@Monegros, Legnica to beznadziejne, dziurawe i rozkopane miasto

Mieszkasz jakoś niedaleko Legnicy? :)

0

@tristan87, ja już nawet nie będę dalej wymieniać, bo mi się szkoda robi tego łysola co go Barcelona pudrowała jak trupa przez wiele lat

0

@tristan87, a co tu liczyć jak Iniesta nigdy nie był na poziomie chociażby Puiga

3

@Comentateiro, ten skład ma wszelkie możliwości żeby ograć PSG. Francuzi mają Mbappe, ale jako drużyna nie są lepsi.

Czas żeby Xavi i jego drużyna pokazała jaja i nie spuszczała głów.

3

@chavez, udawaj kontuzję

0

@vangoor, trafne spostrzeżenie, nie wiem jak można się czymś takim jarać będąc już dorosłym człowiekiem. Jeszcze jak ktoś ma 5-10 lat to może nie rozumieć niektórych rzeczy, ale już dalej to nieporozumienie :D

2

@TR3YWAY, dobre opinie o tych autach słyszałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91, ja nikomu nie zabroniłbym, ale również bym nie pozwolił i wyraziłbym swoje niezadowolenie

4

Jadę sobie dzisiaj główną drogą, z której skręcałem w podporządkowana. Cały czas byłem na drodze z pierwszeństwem, z naprzeciwka nie jechało żadne auto, więc sobie grzecznie skręcam w lewo i nagle przed moją maskę wyskakuje rowerzysta, który wyjechał z jakiegoś chodnika i skręcał tam gdzie ja. Pozwoliłem mu pojechać, otworzyłem szybę i pytam „Dlaczego wyjeżdża mi Pan pod koła?”, a on do mnie „a co Ty masz do mnie jakiś problem?” XD Nie udało nam się dojść do porozumienia, następnym razem go przejadę

2

@esem91, nie, absolutnie

0

Casemiro top zagranie, duża w tej bramce jego zasługa

1

@Emhyr, najlepsi z tamtych czasów to byłby maksymalnie poziom Ferrana Torresa

1

@Rewolucja123, dobra wymówka. Smacznego

1

@Monegros, do jakiej miejscowości przyjechałeś?

0

@Rl9k1nG, wynajmujecie mieszkanie w Wawie? Jak koszty?

1

@Rust_Cohle, nie mam czym

0

Uwielbiam jeździć ścigaczem i hałasować ludziom pod oknami

0

@tadzik447, jeździsz szybko, ale bezpiecznie?

21

@LionelM95, niezależnie od tego czy to mobbing czy nie to szukałbym sobie innej roboty. W jednym miejscu kierownik przed pracującym gościem wziął sobie krzesło i usiadł naprzeciwko maszyny gdzie ten gość pracował xd Obserwując go cały czas. Gdyby mi ktoś coś takiego zrobił to biorę rzeczy i do widzenia

2

@Mario96w, nie chciałem używać takich słów, bo jestem tu obserwowany.

11

@NeroTFP1, nie zdajemy sobie sprawy jakie przygłupy nas otaczają

1

Cieszą wyniki Ferrari, oby byli coraz lepsi :)

12

@Rust_Cohle, Boże, Ty go zabijesz…

1

@MesQueUnClub96, proszę o wyniki na PW

1

@MesQueUnClub96, dzięki Dodi za garść cennych informacji. Jak Twoje śledztwo?

0

@Sysia11, podobnie jak… :)

0

@July_6_BcN, ja nie mam pretensji, bo mi nie dają.

0

@SuperPatsonFCB, niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?