FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore, ręce opadają. Jak można bronić PiS czy PO, jak można stać po którejkolwiek ze stron.
51
Widzę, że teraz jak ktoś narzeka na PO to znaczy, że jest pisowcem.
Jedni na drugich, nie wiem czy u nas w kraju kiedyś coś się zmieni jeśli społeczeństwo na uwagi o danej partii będzie reagować tym co złego zrobiła ta druga partia. Porażka
0
@MESSIah16, a dla mnie żałosne jest to obnoszenie się z tym dookoła, jesteś innej orientacji seksualnej to sobie bądź. Ludzie hetero nie obnoszą się nigdzie z tym jakiej są orientacji. To jest najbardziej po***ane w tych ludziach, a nie to, że chłopcy śpią z chłopcami, a dziewczyny z dziewczynami.
Zachowanie tego typa to oczywiście również debilizm. Żyć i dać żyć innym, nic więcej.
0
@Emhyr, bardzo dobre ceny
1
@kubix05, w czwartek?
2
@Arden, lepiej zapytaj kogo my tu nie mamy
0
@Seledynowy, tylko wynik nie ten
0
@VegetaPolska, taaa, mama
0
@kanver_, to co powiedział to i tak nie jest prawda :)
0
@kanver_, może to sposób żeby zdjąć presję z PSG z rozpędzoną Xavinietą
1
@JordiAlbion, ja nie jestem córką Hiszpana od bachaty, mam prawo nie wiedzieć
6
@Faro, może to nie córka Lewego i zna hiszpański
0
@Vampir707, tak
1
@Vampir707, dlaczego Ci z dochodem 14k mają płacić więcej niż Ci, którzy zarabiają 5k?
3
Mam nadzieję, że najlepszy napastnik na świecie - Robert Lewandowski ustrzeli dziś co najmniej hattrick
0
@misterio, ja tam piję, jeżdżę, tylko bardziej uważam. Nic mi nie zrobili
1
@JimMorrisonFCB, oglądanie tego w TV to już dużo dla wielu ludzi
0
Czy waszym zdaniem Alves uniknie sprawiedliwości i ucieknie gdzieś?
1
@VegetaPolska, rozbij to zobaczysz
2
@Arden, ktoś to ogląda, to jest najgorsze. Przerażające jest to w którą stronę idą ludzie
0
@Khajio, mam inne doświadczenia
26
@Arden, patologia patologię pogania, gratuluję ludziom, którzy to gówno śledzą i za to płacą
0
Moim zdaniem to nie jest tak, że Niemiec to od razu zły, są też dobrzy
1
@Danny Gaucho, szkoda, że bez Lewego. Chętnie bym zobaczył.
0
@Danny Gaucho, czy już kiedyś narysowała Lewego i Ciebie?
0
@Kuba_1, pakiet Canal+ będzie kosztował 150zl miesięcznie
0
@FcPortoFan1999, moim zdaniem przesadzasz
0
@FcPortoFan1999, jestem tu tylko po kasę, jak tylko się ogarnę finansowo to wracam. Jak mieszkać to tylko w kraju, nigdzie indziej
0
@FcPortoFan1999, to może lepiej nie będę wracać do Polski, a miałem w planach :/
1
Hahahaha, jeśli to prawda to się nasiedział.
Wystarczyły pieniążki :)