5

@Czajka90, przecież wiadomo, że pisała to w emocjach, bo wpis @Luciano99 zrobił na niej wrażenie. Może pisać o mężu co tylko zechce, ale wiadomo kogo ma w sercu

0

@tadzik447, polemizowałbym, zwłaszcza w momencie kiedy jednogłośnie stwierdziły, że mam wychodzić bez czegokolwiek na nodze, a sam zapytałem czy aby na pewno nie potrzebuje ortezy xd oczywiście zależy na kogo się trafi, widocznie mogłem mieć pecha

0

@tadzik447, dokładnie tak, zwłaszcza, że Panie pielęgniarki po 6 mówiły, że mamy WSZYSCY wstawać i powoli się ogarniać, a ja rozmawiając wcześniej z lekarzem słyszałem, że mogę mieć ortezę, z którą opuszczę szpital. Jak się okazało, dobrze, że nigdzie nie wychodziłem z łóżka słuchając się pielęgniarki, okazało się, że rzeczywiście potrzebna jest mi orteza żeby gdziekolwiek wyjść :)

Także wiem, wiem. W szpitalach mówią wszystko i troszczą się i pacjentów

0

@tadzik447, po artroskopii kolana raczej unikałem mycia się miejscach gdzie były szyte rany, nie wiem czy dobrze czy nie

0

Dobrze, że Marcos Alonso wrócił do kadry. W końcu wartościowy zmiennik na lewą obronę

0

Zdarzyło wam się dostać bany za oznaczanie zbanowanych użytkowników?

0

@mekston, pokazał, że nie kocha, a mógł pokazać, że kocha

0

@mekston, oznaczyłeś zbanowanego, pójdziesz sam do @wpwelement czy ja mam do niego iść?

0

@mekston, na pewno nie kocha nas i Barcelony.

Powiedział Ci kiedyś, że Cię kocha? No właśnie, mi też nie

0

@P33ck widzisz gdyby Leo Messi kochał Barcelonę, a nie pieniądze to dalej by tak było, a tak mamy co mamy.

0

@Sysia11, oczywiście, że jestem wierny swojej drugiej połówce, kocham ją najmocniej na świecie i nigdy nie zdradziłem. Z Lucjanem ani nikim innym

0

@tristan87, ktoś na te patologie pozwolił, niestety. W sumie to niejedyna patologia w naszym pięknym kraju

2

@Sysia11, dobrze, to jeśli masz najlepszego męża na świecie masz rację - nie możesz go zostawić, ale ludzie mają kochanków i kochanki i też żyją. Może w taki sposób dasz mu szansę?

PS. Nikomu jeszcze nic nie wylizywałem, proszę nie wymyślaj takich historii.

Wysrywom czy wysrywą?

4

@marcin62, mając dziecko i będąc jedynym kierowcą w domu wiele osób nawet by się nie napiło alkoholu, a tu typ solidnie się upił. Nie ma żadnego wytłumaczenia moim zdaniem

4

@Sysia11, jeszcze do niego napiszesz, a wcześniej zostawisz męża

0

@Barcasub, nie bo Lucek za dużo płaci, a nie chce żeby mi od hajsu od***ało

Poza tym na pracę w tym zakładzie nie mam predyspozycji

0

@Kgorecki2500, czas próbny, na pół roku był. Nie doczekałem na stałe ;p

2

@Szmulek, usunąłbym bramkę Leo Messiego w finale MŚ

1

@Benz, niemiecka agencja pracy, pracowałem dla nich 5 miesięcy ponad, firma (czyli klient) za każdą godzinę płaciła kasę, a oni mi zabronili przychodzić. Kiedy powiedziałem, że się nie zgadzam, bo to dla mnie pieniądze to mi wysłali wypowiedzenie tego samego dnia :D

1

Agencja pracy dała mi wypowiedzenie, bo NIE ZGODZIŁEM się na to żeby NIE PRZYCHODZIĆ w dwie soboty w ciągu miesiąca do pracy.

Reasumując, chciałem pracować więcej i za to dostałem wypowiedzenie.

Nie sądziłem, że coś jeszcze mnie w życiu zaskoczy. Panie z agencji tłumaczyły mi, że nie sądziły, że będę chciał pracować w każdą sobotę. Kumacie? Nie sądziły i nie przewidziały, że osoby wyjeżdżające do pracy będą pracować.

Niezłe jaja.

0

Koguty chyba zapomniały jak się gra w piłkę

5

@tristan87, tak to niestety wygląda jak przez wiele miesięcy sędziowie pozwalali mu na wszystko. Wyleciałby kilka razy z czerwoną kartką to przestałby się w taki sposób zachowywać. W piłce nożnej zasady są jasne, rozmawiać z sędzią ma tylko kapitan, a wszyscy którzy chcą

0

@Sysia11, dlaczego oznaczasz osoby zbanowane?

Zgłoszona

@wpwelement

3

Vinicius czwarty mecz z rzędu z żółtą kartką. Sami rasisci sędziują

0

@abram3k, kolega wyżej Ci dobrze napisał, nie kompromituj się dalej

0

@tbas, czyli wina Tuska

4

@tbas, nie wiem czy tam był jakiś problem z hamulcami, ale po filmiku widać jakby był problem z tym, że gaz się zaciął w podłodze.

Zap***dalał jak po***any

0

@Lanosss, żadnego psa nigdy w domu

0

@FcPortoFan1999, @Miszak bo praca w weekendy wieczorami jest szalona

0

@Miszak, @FcPortoFan1999 jestescie szaleni, że godzicie się na takie rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?