3

@Pedri16Future, uwielbiam to jak patrzy się tylko na to co inni robią temu śmiesznemu piłkarzowi, a nikt nie mówi głośno o tym co on robi dla swoich przeciwników oraz sędziów

0

Nie można sprzedawać żadnego młodego piłkarza, który być może w przyszłości da Barcelonie i jej kibicom wiele radości. Wystarczy pomyśleć co by było gdyby ktoś kiedyś wpadł na pomysł żeby sprzedać Leo Messiego. Z Ansu był trochę pech, nawet dosyć spory. Oby w przypadku innych młodych i obiecujących piłkarzy się to nie powtórzyło.

1

@Comentateiro, opanuj się, pamiętaj, że nie masz już 150 lat

1

W City by strzelił

2

@bartekvisca , na tym że ma męża Lewego

2

@HighestInTheRoom, typ mnie wyzywa od głupków, głupich xd Hit

0

@Sysia11, gdzie Alvarez ma lepsze osiągnięcia klubowe?

1

@Lionel_Messi10, poziom dyskusji z Tobą jest poniżej zera ;p

0

@Lionel_Messi10, chłopcze, przestań się kompromitować

1

@Sysia11, nie znasz się i opowiadasz bajki

0

@Sysia11, dzięki Leo Messiemu chyba xd Nie chcesz chyba porównywać jakości reprezentacji Argentyny do Polski? Oczywistą sprawą jest to, ze Lewy w kadrze zbyt wiele osiągnąć nie mógł za to klubowo i indywidualnie żaden z nich go nie dogoni :)

3

@AlexDark00, zrób fotkę Lewemu i mi wyślij, chciałbym zobaczyć najlepszego napastnika na świecie

1

@HighestInTheRoom, napisałbym coś, ale sobie oszczędzę.

Czasem poziom mógłby być nieco wyższy w pewnych sferach tej strony

0

@Sysia11, to ja Ci już teraz mówię, że ani jeden ani drugi nie osiągnie tyle w zespole ani indywidualnie co Lewy :)

5

@HighestInTheRoom, nie boisz się zadzierać z całą ambasadą Argentyny?

@Sysia11, jeden i drugi może Lewemu wiązać buty

2

@tomek8756, jeszcze dla @mokrychlopiec

1

@Lionel_Messi10, co tam jeszcze ciekawego powiesz?

1

@AFA, chyba zdążył chwilę wcześniej podnieść stopę od ziemi. Bardzo groźnie wyglądają te wejścia

7

@AlexDark00, mam nadzieję, że z podobizną Lewandowskiego

1

@TR3YWAY, ech, coraz częściej brakuje słów na komentarz

0

@ranger3120, Messi jeśli chodzi o odporność na takie wejścia, kontuzje to zawsze top topów. Ogromny szacun za to jak często był faulowany i jak rzadko miał kontuzję

9

Niech oni się zajmą poprawą sędziowania i wprowadzeniem Goal Line. Żałosna liga i władze :)

0

@Lionel_Messi10? Zgłoszony

19

@FcPortoFan1999, dziwisz się? Ludzie chcą żyć, a nie ginąć dla tych którzy rządzą i mają kupę siana.

1

@Czajka90, @wpwelement wyślij Dodiego na wakacje

1

@Lionel_Messi10, co Ty pieprzysz człowieku. Nie pierwszy raz masz problemy i nie ogarniasz co napisałeś. Podpowiem Ci, napisałeś, że „sam jesteś syf”. Oczywiście, że Cię zgłosiłem. Od dziś będę Cię miał na oku, bo chamstwa i prostactwa nie można tolerować

1

@Lionel_Messi10, to, że ma inne zdanie niż Ty kwalifikuje Cię do tego żeby go obrażać? Zgłoszony, mam nadzieję, że moderacja zrobi z Tobą w końcu porządek

0

@ShawnC, a co chcesz od tego z Tottenhamu?

0

@AmigoBlancos, Real Madryt jest obrzydliwym klubem

7

Ćwiakala już nagrał film o wczorajszej sytuacji z Viniciusem?

Ciągną ich za uszy w La Liga, ciągną ich w LM, a oni wciąż pie***lą, że to w sędziach problem, a nie w nich XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?