FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pedri16Future, uwielbiam to jak patrzy się tylko na to co inni robią temu śmiesznemu piłkarzowi, a nikt nie mówi głośno o tym co on robi dla swoich przeciwników oraz sędziów
0
Nie można sprzedawać żadnego młodego piłkarza, który być może w przyszłości da Barcelonie i jej kibicom wiele radości. Wystarczy pomyśleć co by było gdyby ktoś kiedyś wpadł na pomysł żeby sprzedać Leo Messiego. Z Ansu był trochę pech, nawet dosyć spory. Oby w przypadku innych młodych i obiecujących piłkarzy się to nie powtórzyło.
1
@Comentateiro, opanuj się, pamiętaj, że nie masz już 150 lat
1
W City by strzelił
2
@bartekvisca , na tym że ma męża Lewego
2
@HighestInTheRoom, typ mnie wyzywa od głupków, głupich xd Hit
0
@Sysia11, gdzie Alvarez ma lepsze osiągnięcia klubowe?
1
@Lionel_Messi10, poziom dyskusji z Tobą jest poniżej zera ;p
0
@Lionel_Messi10, chłopcze, przestań się kompromitować
1
@Sysia11, nie znasz się i opowiadasz bajki
0
@Sysia11, dzięki Leo Messiemu chyba xd Nie chcesz chyba porównywać jakości reprezentacji Argentyny do Polski? Oczywistą sprawą jest to, ze Lewy w kadrze zbyt wiele osiągnąć nie mógł za to klubowo i indywidualnie żaden z nich go nie dogoni :)
3
@AlexDark00, zrób fotkę Lewemu i mi wyślij, chciałbym zobaczyć najlepszego napastnika na świecie
1
@HighestInTheRoom, napisałbym coś, ale sobie oszczędzę.
Czasem poziom mógłby być nieco wyższy w pewnych sferach tej strony
0
@Sysia11, to ja Ci już teraz mówię, że ani jeden ani drugi nie osiągnie tyle w zespole ani indywidualnie co Lewy :)
5
@HighestInTheRoom, nie boisz się zadzierać z całą ambasadą Argentyny?
@Sysia11, jeden i drugi może Lewemu wiązać buty
2
@tomek8756, jeszcze dla @mokrychlopiec
1
@Lionel_Messi10, co tam jeszcze ciekawego powiesz?
1
@AFA, chyba zdążył chwilę wcześniej podnieść stopę od ziemi. Bardzo groźnie wyglądają te wejścia
7
@AlexDark00, mam nadzieję, że z podobizną Lewandowskiego
1
@TR3YWAY, ech, coraz częściej brakuje słów na komentarz
0
@ranger3120, Messi jeśli chodzi o odporność na takie wejścia, kontuzje to zawsze top topów. Ogromny szacun za to jak często był faulowany i jak rzadko miał kontuzję
9
Niech oni się zajmą poprawą sędziowania i wprowadzeniem Goal Line. Żałosna liga i władze :)
0
@Lionel_Messi10? Zgłoszony
19
@FcPortoFan1999, dziwisz się? Ludzie chcą żyć, a nie ginąć dla tych którzy rządzą i mają kupę siana.
1
@Czajka90, @wpwelement wyślij Dodiego na wakacje
1
@Lionel_Messi10, co Ty pieprzysz człowieku. Nie pierwszy raz masz problemy i nie ogarniasz co napisałeś. Podpowiem Ci, napisałeś, że „sam jesteś syf”. Oczywiście, że Cię zgłosiłem. Od dziś będę Cię miał na oku, bo chamstwa i prostactwa nie można tolerować
1
@Lionel_Messi10, to, że ma inne zdanie niż Ty kwalifikuje Cię do tego żeby go obrażać? Zgłoszony, mam nadzieję, że moderacja zrobi z Tobą w końcu porządek
0
@ShawnC, a co chcesz od tego z Tottenhamu?
0
@AmigoBlancos, Real Madryt jest obrzydliwym klubem
7
Ćwiakala już nagrał film o wczorajszej sytuacji z Viniciusem?
Ciągną ich za uszy w La Liga, ciągną ich w LM, a oni wciąż pie***lą, że to w sędziach problem, a nie w nich XD