FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vampir707, Suarez bez kolan bawi się w MLS. Właśnie tyle ta liga znaczy, ale mimo tego dobrze ich widzieć znowu na boisku razem
1
@Culers, a daj spokój. Przecież oni są żałośni. Pchają ich jak tylko mogą w wielu meczach, uznają bramki strzelane rękami gdzie jeszcze oglądają to na varze XD i oni mają czelność się pruć o złe sędziowanie?
9
@syzje, Messi i Alba wciąż byliby wartością dodaną przy aktualnej kadrze. Przede wszystkim Messi.
1
Mnie jeszcze zastanawia jak to jest, że ten Ferran co bez trampoliny nie dosięgnąłby piłki absorbował bramkarza, a ten Joselu co był na spalonym i miał bliżej do piłki jednak tego nie robił.
Czy ktoś to już wyjaśnił?
0
@cules100pro, niepotrzebnie poprawiłem na „przeciwnikom Realu”.
To było chyba w meczu Sevilla - Real Valladolid, ale głowy sobie za to urwać nie dam. Nawet jeśli to nie w meczu Realu to ta sama liga i takie sytuacje miały miejsce już wcześniej.
6
@ranger3120, Valencii pierwszą połowę skończył jak wjeżdżali w pole karne, w zeszłym sezonie przeciwnikom Realu skończył w momencie strzału po którym padł gol.
Życie.
Mi ich nie żal, bo ich nie lubię.
2
Dzień dobry, lubię kiedy Real Madryt płacze.
Oni się przyzwyczaili, że mogą strzelać bramki rękami i stąd ten ryk aktualnie. Od dawna wychodzą z założenia, że na boisku wszystko im wolno i traktowani są inaczej niż rywal.
Tfu.
0
@HighestInTheRoom, Ksiazulo i Wojek - widzisz mnie?
0
@Emhyr, nie zrobił tego w idealnym momencie, ale wybroni się bez problemów. Chciał zakończyć to zakończył, tyle
3
@Emhyr, nie masz racji. Gwizdnął jak Valencia zażegnała niebezpieczeństwo nie ma żadnej kontrowersji. Kiedy miał skończyć mecz? Jak Valencia wyjdzie z kontra?
1
Nie wiem o co oni się prują. Valencia zażegnała niebezpieczeństwo i nie pozwolił na kolejną wrzutkę. To, że oni grają po gwizdku raczej nie jest winą sędziego
0
Chyba coś bardzo złego się stało
2
Diakhaby dwóch jednocześnie, ostro hehe
1
La Liga - podwójne standardy. Czego nie rozumiecie?
1
Męczennik z kartką. Rasizm pełną gębą
1
Camavinga się trochę poturlał żeby wymusić czerwoną, ale jak zobaczył, że nic z tego to jednak wszystko git
0
@Deviler, nie napalałbym się, bo jutro Bilbao
0
@Rewolucja123, to już Twoja wola co zrobisz z moją przepowiednią.
Ja żadnych zwrotów Ci nie robię jakby co
0
@Rewolucja123, przecież jak ja przewiduje wynik to zawsze jestem blisko.
Vinicius również aspiruje do czerwonej kartki
0
Brawo Valencia, manita blisko.
0
Gooooooool Valenciaaaaa
0
@Michau98, Vinicius to może Lewandowskiemu buty wiązać co najwyżej
0
Vinicius te symulki to chyba od samego Cristiano Ronaldo zaciągnął
1
@macio_944, przejrzałem typa, nie warto z nim wchodzić w dyskusję.
Wyobrażasz sobie siedzieć na notatniku podczas meczów Barcelony? Wyobrażasz sobie wchodzić tam w losowych momentach?
Oni są dziwni…
1
Madrytcioki na La Rambli podczas meczu Realu Madryt. Niesamowita jest siła tej strony
0
@_Niko_, nie mów mi co mam robić
2
Graczom Realu kartek nie dajemy, nie wolno.
Ohydne.
1
@tomek8756, ja kiedyś przy skręcie obok słupa wiedziałem, że przywalę, nawet mówiłem do swojej „przywalę”. Mimo wszystko spróbowałem, oczywiście przywaliłem.
Może oni mają tak samo. Chcieli sprawdzić czy tym razem też coś złego się stanie
0
@vangoor, pękną dupy kibiców pewnego małego klubu z Madrytu
3
Valencia 5:0 Real Madryt
Vinicius czerwona kartka