7

@PatrychoO, ktoś te patologie promuje

5

@Bobo25, i niech śpi w aucie pod robotą, dla chcącego nic trudnego

1

@Kozinho., jedź naobkoło

2

@lucas/catalan, stary ma w tym jakiś interes, też tak uważam

0

@Bykunn, też znam takie przypadki. Kościół niech korzysta, bo im dalej tym gorzej będzie

8

@Adasmos, może ma takie duże jaja

0

@Rewolucja123, Ronaldinho

0

@Xavi wez zmień ten skład, jest jeszcze trochę czasu

0

@Forsyth, Xavi lubi wkurzać La Ramble

1

Bardzo dobrze, że na skrzydle dziś Raphinha zamiast Yamala. Na prawym skrzydle potrzebujemy błysku oraz magii

0

@Foro, od dawna mówiłem, że @FcPortoFan1999 to masochista

0

@Luciano99, @gumaz, dlaczego jego komentarze kończą się na lipcu zeszłego roku?

@Nazio_87

0

Który z użytkowników La Rambli zazwyczaj życzy innym “smacznej kawusi”?

1

@Lionel_Messi10, wow, super

0

@MesQueUnClub96, no dobra, ja nie twierdzę, że on chciał żeby Joselu opuścił boisko jak najszybciej o własnych siłach. Napisałem, że jeśli mu przeszkadzało to jak szybko pomoc była udzielana to jak już Panowie przybiegli to nie powinien drzeć im się nad uszami tylko pozwolić im pracować.

0

@Encore, może stary Maxa ma w tym jakiś interes. Nie wiem po co się wpieprza. Max raczej średnio zadowolony

0

@Forsyth, oby w ogóle wrócił do pełni zdrowia i poważnego grania

2

@MesQueUnClub96, pieprzył coś nad uszami? Jak ktoś za Tobą drze mordę to również przeszkadza

5

@MesQueUnClub96, dlatego postanowił im jeszcze bardziej przeszkadzać zamiast pozwolić wykonywać swoją pracę?

0

@Arden, myślę, że jego nikt tu nie lubi prawie

0

@tbas, czy wiadomo coś więcej o jego kontuzji?

0

@Arden, szkoda, że mu przypomniałeś

0

@Rust_Cohle, mówię o słabym United, ponieważ nawet na ich tle nie był w stanie zaprezentować nic dobrego przez większość meczu.

Poważny rywal to ktoś lepszy niż Luton czy Burnley

0

Jest ktoś w stanie wymienić bardzo dobry występ Haalanda w starciu z jakimś poważnym rywalem?

Przyjeżdża słabe United i „najlepszy napastnik” na świecie oddaje aż jeden celny strzał?

2

@pluszek, pozostaje nadzieja, że kiedyś to wszystko po prostu pie***lnie

3

@marcin62, prawo gwalcicieli powinno karać tak mocno żeby każdy bał się wykonać taki ruch. Człowiek, który się dopuścił gwałtu na kimkolwiek nie jest czymś co da się opisać słowami. Porównać kogoś takiego do zwierzęcia to umniejszanie dla zwierząt

2

@FcPortoFan1999, przerwał w gownianym momencie akcje, ale miał do tego pełne prawo. Mecz skończył w momencie kiedy piłka została wybita i oddalona po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jasne, że mógł zachować się zdecydowanie lepiej, ale nie popełnił błędu.

Błąd popełnili uznając bramkę strzeloną ręką przez Viniciusa, oglądając powtórki :)

0

@kuz, sędzia wczoraj nie popełnił żadnego błędu, a Ci z Realu niech nie płaczą, bo to im uznają bramki strzelane rękami :)

0

@A4ron, pierwszy skład sobie z nimi ostatnio nie poradził to może drugi ogarnie

0

@Kwiatek1899, to Diakhaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?