8

@bartas97, chyba ku**a masz racje

34

@kynio302, w Niemczech też nie strajkowali jak PiS rządził, ten PiS to ma wpływ chyba na całą Europę

13

@ranger3120, przede wszystkim powinieneś dodać jak długo posiadasz konto na La Rambli, bo dla pracodawcy to może być kluczowe

Ilość komentarzy oraz herbów również ma znaczenie.

2

@Bobo25, tak, kupa w tym wszystkim może mieć ogromne znaczenie.

1

@Bobo25, też nie wiadomo czy go ważyli rano, czy bardziej wieczorem

@MesQueUnClub_87, kiedyś w Barcelonie pojawi się talent, który będzie robił połowę tego co Messi. Kwestia czasu :)

1

@MesQueUnClub_87, a co jeśli będzie robił?

2

@Pedri16Future, śmiać się chce czytając Twój komentarz jaki to Real nie jest cudowny

0

@siuuu, a gdzie kupujesz pieczywo?

0

@MrCental, napisałeś mi książkę, a ja nie wspomniałem nigdzie o rolnikach. Myślisz zanim piszesz komentarze czy to nie do mnie?

6

@norbi77, no tacy ludzie nie powinni komentować meczów swoich drużyn, bo takiego komentarza nie da się słuchać. Dokładnie to samo jest z Olabogą

2

@skubi99, nie, nigdy nie zapomnę jak traktował zawodników Barcelony. Zawsze będzie dla mnie piłkarzem, którego nie polubię

1

@Barca_bwo, nie strasz nie strasz

1

@Jakchcesz, toż to obowiązek

6

@Kuba_1, on ze swoim statusem i tym jakie ma życie to powinien mieć w dupie wszystkie tego typu rzeczy xd musi być tam poważny problem w głowie jeśli serio go rusza zachowanie ludzi, którzy pewnie robią to dla beki

9

@ToWinaSedziego, oby przemyśleli sprawę zakupu Raphinhi za 200mln

1

@FcPortoFan1999, ewentualnie skoczyć po ćwiartkę do Żabki

2

@Arden, czyli Ci faceci muszą oglądać siusiaki innych facetów

1

@Arden, asystent dziewczyny, która świeci dupą. Nieźle

1

@Kuba_1, ukryty agent Xaviego

6

Wykonawcy w Liverpoolu się zmieniają, ale oni wciąż potrafią grać w piłkę. Ileż w piłce nożnej znaczy świetny trener…

1

Gość jest znoszony na noszach, a sędzia nie gwiżdże faulu i nie daje żółtej. Ktoś tu chyba powinien udać się do okulisty

0

@siuuu, mięso w Holandii czy Niemczech jest droższe niż u nas, ale jakość jest również lepsza. Zauważyłeś?

1

@Esteban_, zerowego konta?

1

@Encore, Adamek na deskach wow

0

@RomanHoffer, przecież on Cię nie obraził.

1

@RomanHoffer, po problemach zdrowotnych z kolanem, które się przeciągały ponad rok dużo rzeczy mi się finansowo popieprzyło i byłem zmuszony wyjechać za granicę. Na początku ze słabym angielskim dostałem pracę w Holandii jako operator krawędziarki CNC. Popracowałem tam 2 miesiące i znalazłem pracę w Niemczech 100km od naszej granicy żeby mieć bliżej do kraju, dojazdy codzienne były męczące i teraz jestem na Bawarii, już dalej od domu, ale do pracy mam 10km, a nie 120km. Ja Niemcy czy Holandię mogę polecić, ale trzeba przyjechać z konkretnym zawodem i umiejętnościami żeby nie pracować za 10€ na h netto

10

@TR3YWAY, nie ma to jak przemyślenia kogoś kto zarabia na życie swoją du*ą. Wartościowe

0

@NeroTFP1, zjawiska nadprzyrodzone to zdecydowanie La Rambla

0

@Dankho94isback, ja poprosiłem o rozwinięcie komentarza, który uderza w @MESSIah16 i jego język polski

0

@Dankho94isback, może jak zwracasz takie uwagi to napiszesz dokładnie co masz na myśli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?