FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@bartas97, chyba ku**a masz racje
34
@kynio302, w Niemczech też nie strajkowali jak PiS rządził, ten PiS to ma wpływ chyba na całą Europę
13
@ranger3120, przede wszystkim powinieneś dodać jak długo posiadasz konto na La Rambli, bo dla pracodawcy to może być kluczowe
Ilość komentarzy oraz herbów również ma znaczenie.
2
@Bobo25, tak, kupa w tym wszystkim może mieć ogromne znaczenie.
1
@Bobo25, też nie wiadomo czy go ważyli rano, czy bardziej wieczorem
@MesQueUnClub_87, kiedyś w Barcelonie pojawi się talent, który będzie robił połowę tego co Messi. Kwestia czasu :)
1
@MesQueUnClub_87, a co jeśli będzie robił?
2
@Pedri16Future, śmiać się chce czytając Twój komentarz jaki to Real nie jest cudowny
0
@siuuu, a gdzie kupujesz pieczywo?
0
@MrCental, napisałeś mi książkę, a ja nie wspomniałem nigdzie o rolnikach. Myślisz zanim piszesz komentarze czy to nie do mnie?
6
@norbi77, no tacy ludzie nie powinni komentować meczów swoich drużyn, bo takiego komentarza nie da się słuchać. Dokładnie to samo jest z Olabogą
2
@skubi99, nie, nigdy nie zapomnę jak traktował zawodników Barcelony. Zawsze będzie dla mnie piłkarzem, którego nie polubię
1
@Barca_bwo, nie strasz nie strasz
1
@Jakchcesz, toż to obowiązek
6
@Kuba_1, on ze swoim statusem i tym jakie ma życie to powinien mieć w dupie wszystkie tego typu rzeczy xd musi być tam poważny problem w głowie jeśli serio go rusza zachowanie ludzi, którzy pewnie robią to dla beki
9
@ToWinaSedziego, oby przemyśleli sprawę zakupu Raphinhi za 200mln
1
@FcPortoFan1999, ewentualnie skoczyć po ćwiartkę do Żabki
2
@Arden, czyli Ci faceci muszą oglądać siusiaki innych facetów
1
@Arden, asystent dziewczyny, która świeci dupą. Nieźle
1
@Kuba_1, ukryty agent Xaviego
6
Wykonawcy w Liverpoolu się zmieniają, ale oni wciąż potrafią grać w piłkę. Ileż w piłce nożnej znaczy świetny trener…
1
Gość jest znoszony na noszach, a sędzia nie gwiżdże faulu i nie daje żółtej. Ktoś tu chyba powinien udać się do okulisty
0
@siuuu, mięso w Holandii czy Niemczech jest droższe niż u nas, ale jakość jest również lepsza. Zauważyłeś?
1
@Esteban_, zerowego konta?
1
@Encore, Adamek na deskach wow
0
@RomanHoffer, przecież on Cię nie obraził.
1
@RomanHoffer, po problemach zdrowotnych z kolanem, które się przeciągały ponad rok dużo rzeczy mi się finansowo popieprzyło i byłem zmuszony wyjechać za granicę. Na początku ze słabym angielskim dostałem pracę w Holandii jako operator krawędziarki CNC. Popracowałem tam 2 miesiące i znalazłem pracę w Niemczech 100km od naszej granicy żeby mieć bliżej do kraju, dojazdy codzienne były męczące i teraz jestem na Bawarii, już dalej od domu, ale do pracy mam 10km, a nie 120km. Ja Niemcy czy Holandię mogę polecić, ale trzeba przyjechać z konkretnym zawodem i umiejętnościami żeby nie pracować za 10€ na h netto
10
@TR3YWAY, nie ma to jak przemyślenia kogoś kto zarabia na życie swoją du*ą. Wartościowe
0
@NeroTFP1, zjawiska nadprzyrodzone to zdecydowanie La Rambla
0
@Dankho94isback, ja poprosiłem o rozwinięcie komentarza, który uderza w @MESSIah16 i jego język polski
0
@Dankho94isback, może jak zwracasz takie uwagi to napiszesz dokładnie co masz na myśli?