FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek, nagrywane pewnie na jakiejś autostradzie. Nagrywający powinien się udać na leczenie.
Żałosny film.
2
@Forsyth, cena za wesele trochę spadnie
0
@Tom0VeB, to pisze jakiś głupek, nie przejmuj się
0
@Tom0VeB, 24/7, tak to wygląda
2
@michal26, @Danny Gaucho prowadzisz staztystyki na temat skoków?
4
@HighestInTheRoom, chce spać
1
@Nazio_87, za co siedziałeś?
0
@macio_944, jedna i ta sama banda, za niecałe cztery lata Polacy pójdą do wyborów żeby wygonić PO
1
@bartas97, La Liga na coraz wyższym poziomie, kluby rosną w siłę. Należy mu się.
4
@BartqRKO, na pewno by zabolało, ale czy by stracił głowę? Schody nie jadą z ogromną prędkością i moim zdaniem czując, że zaczyna czegoś dotyka dałby radę uciec
4
@ranger3120, owulacja, onanizacja, ondulacja. Można się pogubić
1
@P33ck, cześć…
:)
0
@FcPortoFan1999, nie mam żadnych wątpliwości, że Robert to Niemiec
0
Robert Lewandowski w domu rozmawia w języku polskim czy niemieckim?
0
@Kengo, jeden, ale za to jaki!!!
0
@Chada, on młody przedsiębiorca przecież
5
@Chada, @Luciano99
0
@MESSIah16, w sumie to mi ona obojętna
1
@HighestInTheRoom, walcie ich śmiało
4
@Kessie, jeszcze trochę i włoży do garnka @Luciano99 oraz jego pracowników
0
@Herato, byłby rasizm
5
@TR3YWAY, nigdy bym nie pomyślał żeby rozsyłać info o Barcelonie na śmietankowej. Kibicom Realu musi być smutno
10
@urbipl, każdy orze jak może.
Przykład ludzi, którzy nie powinni mieć zwierząt, a co dopiero dzieci. Tam pieniądze i niechęć do zarabiania ich własnymi rękami zasłoniły dobro dziecka. Tfu.
1
@FutureFCBarcelona, tak będzie
0
@Matheu12, ciekawe w ilu krajach Europy jest taki sam przepis, który daje takie możliwości dla pieszych
3
@Arden, to chyba wszystkich udało mu się zaskoczyć hahaha
0
@tbas, @JimMorrisonFCB Panowie od czego zależą tak duże zwroty?
4
@creativeopinion, a ja nie mówię, że kręcenie filmików i wysyłanie tego komuś jest normalne, ale łapanie obcego faceta za siura w momencie kiedy ma się męża i dzieci to nic normalnego. Tej kobiety nic nie tłumaczy, sorry.
1
@LM10GOAT, zdania ekspertów standardowo podzielone
1
@tristan87, niektóre kobiety lubią kwiaty i co zrobisz jak nic nie zrobisz