FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z dużej chmury mały deszcz ten mecz Arsenal - Liverpool. Trochę oczekiwałem po takim meczu
2
@MESSIah16, co nie zmienia faktu, że promowanie jednego czy drugiego w mediach społecznościowych to głupota i jeśli zajmuje się takimi sprawami w internecie musi być świadoma, że wiadomości od ludzi może dostać różne :)
3
@MESSIah16, to niech nie promuje. Każdy ma prawo decydować i to powinien być jego wybór, a nie decyzje podejmowane pod wpływem słuchania jakieś atencjuszki. To w takim razie promowanie seksu na pierwszej randce też ktoś powinien głosić w mediach społecznościowych?
0
@JimMorrisonFCB, a no to jeśli ktokolwiek z zewnątrz tak się zachowuje to jest idiota, ja brałem pod uwagę akurat La Ramble.
Nie zmienia to faktu, że rozmowy na niektóre tematy powinna zachować dla siebie i swoich najbliższych.
4
@JimMorrisonFCB, tu raczej nikt nikogo nie hejtuje, każdy ma prawo wybierać. Moim zdaniem ta kobieta po prostu ma problem z tym, że przenosi takie sprawy do internetu zamiast zachować je dla siebie i tego partnera
1
@Maciej_T, to jeśli zaczną się pojawiać kontrolki ABS i ESP to bądź czujny :)
0
@Maciej_T, a kontrolowali Ci olej?
0
@Maciej_T, wytrzymał 25 lat i ponad 300k km, a rozsypał się, bo nie zareagowałem w porę z wymiana oleju i uszczelnieniem, pewnie bardziej z tym drugim, bo olej kilka lat temu robiłem.
Na początku zaczęły wyskakiwać błędy ABS i EPS, jedno z kół musiało się zacząć blokować i czujniki łapały dziwny błąd, a po czasie zaczął huczeć przy dodawaniu gazu, ale jeszcze normalnie auto jechało. Dwa tygodnie temu straciłem całkowicie napęd, musiało się coś rozsypać całkowicie w środku i nie przekazuje mocy na koła
Moim zdaniem zawinił brak oleju w dyferencjale, ale to się dowiem jak go kiedyś otworzę
0
Jutro próba wymiany dyferencjału, który tak mocno huczał przy dodawaniu gazu, aż w końcu się całkowicie posypał. Trzymajcie kciuki.
4
@Emhyr, oby ten jego zabieg i rehabilitacja zakończyła się pełnym sukcesem. Ten gość jest potrzebny Barcelonie
Dobrze jest mieć na boisku kogoś kto swoim charakterem i zaangażowaniem ciągnie innych. Barcelona to od wielu lat drużyna bez charakteru, a on ten charakter dawał
56
@Jonyx, nie, bo jest z Realu Madryt, a tam się kary zdejmuje, a nie nakłada
0
@FcPortoFan1999, a co liczysz, że to Piątek będzie grał, a nie Lewy?
3
Też macie tak, że czasem chcąc zobaczyć komentarze w dyskusji najpierw musicie odświeżyć stronę i przejść ponownie weryfikację?
0
@tadzik447, najważniejsze żeby się obyło bez ofiar, życzę powodzenia :D
0
@tadzik447, niebezpiecznie to brzmi jeśli próbujesz xd jakaś duża firma?
0
@tadzik447, zmieniłeś kanały na coś innego?
0
@Romario87, jedyne co ten typ potrafi to drzeć mordę
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Firestone, Gerrard Pique
3
Komentarz usunięty
0
@Faro, pewnie dlatego mają tyle kontuzji kolan w zespole
1
@P33ck, zgadzam się z Tobą
1
@Jakchcesz, moim zdaniem może być różnie
0
@MESSIah16, no nie wiem, bo moim zdaniem masz maksymalnie 16 lat
4
@MESSIah16, ale jesteś groźny, aż mnie ciarki przeszły
0
@Gaz, miłość jest najważniejsza
8
@draxidox, oni wszyscy są tacy sami :)
Przerażający jest dla mnie fakt, że ktokolwiek jest w stanie stać po którejś ze stron i kłócić się z inną osobą, wyzywać ją i obrażać, a niejednokrotnie chcieć uderzyć :D
1
@MESSIah16, w Polsce głównie InPost.
Mam sentyment, bo miałem okazję widzieć jak wyglądają poszczególne części paczkomatów. Zdarzyło się je również wyginać.
Ogólnie w Polsce są zwyczajnie najlepsi. Bez konkurencji
0
@Kamilos84, a oni grają na Ukrainie czy rozgrywają swoje mecze gdzieś indziej?
0
@Tom0VeB, jaki on młody jak ten chłop w tym roku kończy 28 lat