FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@1996messi, w razie czego będziemy Ci wysyłać paczki do wiezienia
0
@Transu96, nie wiem nie znam się
0
@michal26, tak jest Michale, zawsze tak było i już chyba będzie. Po prostu jeśli partner czy partnerka po czasie jedyne co ma do zaoferowania to wygląd, a być może już nawet nie to idziemy dalej. Samo życie, nie można się oszukiwać, że jest inaczej
0
@michal26, wszyscy patrzymy poniekąd na wygląd i to on nas do siebie przyciąga na początku, ale to charakter czy osobowość ma wpływ na to czy będziemy ze sobą latami
10
@draxidox, często tak jest, że ludzie się w swojej głupocie wspierają. Powodzenia
@panczo XD
0
@Witekk10, wolałbym żeby sukcesy i gra Barcelony mnie grzała, a nie porażki Realu. Nic mnie nie grzeje jeśli to nasi grają do dupy, wtedy żadne porażki Realu nie mają znaczenia
1
@1996messi, przyjeżdżają z YouTube i sprawdzają czy wszyscy jesteście w domu
8
@Witekk10, a nam kibicom Barcelony na dzień dzisiejszy pozostało się tylko cieszyć z porażek Realu, bo Blaugrana gra jeszcze większe gówno niż oni, a i ostatnio dostała na łeb
0
@draxidox, jeszcze trochę i u nas wiek emerytalny będzie inny. Ostatnio rozmawiałem z rodziną z Bawarii w Niemczech to u nich niezależnie od płci 67 lat trzeba dożyć do emerytury. Ich system również wygląda tak, że coraz ciężej jeśli chodzi o to kto na ich emerytury ma pracować :)
0
@Transu96, trafiłeś coś na TOTY czy gówno?
3
@FcPortoFan1999, może nie przeszli weryfikacji?
0
@koksik2700, ciężko aktualnie znaleźć drużynę, którą ogląda się gorzej niż Barcelonę
0
@gumaz, mięśniak @Peciak nie pije
@FcPortoFan1999, ja tylko grzecznie zapytałem, może być „tak lub nie”
0
@FcPortoFan1999, a niech się leją. Chętnie bym ich wszystkich wrzucił do klatki i urządził zawody
0
Czy ktokolwiek z serwisu FCBarca odniósł się jakoś do tej weryfikacji na stronie? Teraz już zawsze tak będzie?
@wpwelement
@Redakcja
@Moderacja
0
@FcPortoFan1999, sprzedać to ja Ci mogę wiesz co? I gdzie?
0
@AmigoBlancos, jednego możesz wybrać.
0
Kto według was jest najlepszym tenisista w historii i dlaczego?
0
@ranger3120, chłopakom się po prostu odrobinę pomieszało
0
@AmigoBlancos, Roberto powstrzyma ofensywę Betisu. Sam.
0
@gumaz, przed dniami pracującymi przed 22 :)
11
@NeroTFP1, Panie ja tylko dilerem jestem, a nie mordercą
1
@HighestInTheRoom, i czytamy każdy komentarz osoby, którą zablokowaliśmy. Logika
1
@HighestInTheRoom, a tak w ogóle to Cię zablokowałem i gówno mnie obchodzi Twoje zdanie
0
@Lionel_Messi10 co tam mi napisałeś w odpowiedzi na mój komentarz „przyganiał kocioł garnkowi”?
Niestety dyskusja zniknęła i nie wiem co tam nabazgrałeś
1
@tomek8756, Ty to jesteś jednak domyślny chłopak :)
@xvcWinterSoldier, na razie przyszłość rysuje się w ch**owych barwach, także z odkładaniem może być ciężko
1
@xvcWinterSoldier, ja bym chciał używać. Szukam sponsora
2
@mekston, w wojsku, w okopach. Nie.
1
@MESSIah16, chcielibyśmy
3
@Luciano99, on rzadko kiedy o tym mówi :)