1

@1996messi, w razie czego będziemy Ci wysyłać paczki do wiezienia

0

@Transu96, nie wiem nie znam się

0

@michal26, tak jest Michale, zawsze tak było i już chyba będzie. Po prostu jeśli partner czy partnerka po czasie jedyne co ma do zaoferowania to wygląd, a być może już nawet nie to idziemy dalej. Samo życie, nie można się oszukiwać, że jest inaczej

0

@michal26, wszyscy patrzymy poniekąd na wygląd i to on nas do siebie przyciąga na początku, ale to charakter czy osobowość ma wpływ na to czy będziemy ze sobą latami

10

@draxidox, często tak jest, że ludzie się w swojej głupocie wspierają. Powodzenia

@panczo XD

0

@Witekk10, wolałbym żeby sukcesy i gra Barcelony mnie grzała, a nie porażki Realu. Nic mnie nie grzeje jeśli to nasi grają do dupy, wtedy żadne porażki Realu nie mają znaczenia

1

@1996messi, przyjeżdżają z YouTube i sprawdzają czy wszyscy jesteście w domu

8

@Witekk10, a nam kibicom Barcelony na dzień dzisiejszy pozostało się tylko cieszyć z porażek Realu, bo Blaugrana gra jeszcze większe gówno niż oni, a i ostatnio dostała na łeb

0

@draxidox, jeszcze trochę i u nas wiek emerytalny będzie inny. Ostatnio rozmawiałem z rodziną z Bawarii w Niemczech to u nich niezależnie od płci 67 lat trzeba dożyć do emerytury. Ich system również wygląda tak, że coraz ciężej jeśli chodzi o to kto na ich emerytury ma pracować :)

0

@Transu96, trafiłeś coś na TOTY czy gówno?

3

@FcPortoFan1999, może nie przeszli weryfikacji?

0

@koksik2700, ciężko aktualnie znaleźć drużynę, którą ogląda się gorzej niż Barcelonę

0

@gumaz, mięśniak @Peciak nie pije

@FcPortoFan1999, ja tylko grzecznie zapytałem, może być „tak lub nie”

0

@FcPortoFan1999, a niech się leją. Chętnie bym ich wszystkich wrzucił do klatki i urządził zawody

0

Czy ktokolwiek z serwisu FCBarca odniósł się jakoś do tej weryfikacji na stronie? Teraz już zawsze tak będzie?

@wpwelement
@Redakcja
@Moderacja

0

@FcPortoFan1999, sprzedać to ja Ci mogę wiesz co? I gdzie?

0

@AmigoBlancos, jednego możesz wybrać.

0

Kto według was jest najlepszym tenisista w historii i dlaczego?

0

@ranger3120, chłopakom się po prostu odrobinę pomieszało

0

@AmigoBlancos, Roberto powstrzyma ofensywę Betisu. Sam.

0

@gumaz, przed dniami pracującymi przed 22 :)

11

@NeroTFP1, Panie ja tylko dilerem jestem, a nie mordercą

1

@HighestInTheRoom, i czytamy każdy komentarz osoby, którą zablokowaliśmy. Logika

1

@HighestInTheRoom, a tak w ogóle to Cię zablokowałem i gówno mnie obchodzi Twoje zdanie

0

@Lionel_Messi10 co tam mi napisałeś w odpowiedzi na mój komentarz „przyganiał kocioł garnkowi”?

Niestety dyskusja zniknęła i nie wiem co tam nabazgrałeś

1

@tomek8756, Ty to jesteś jednak domyślny chłopak :)

@xvcWinterSoldier, na razie przyszłość rysuje się w ch**owych barwach, także z odkładaniem może być ciężko

1

@xvcWinterSoldier, ja bym chciał używać. Szukam sponsora

2

@mekston, w wojsku, w okopach. Nie.

1

@MESSIah16, chcielibyśmy

3

@Luciano99, on rzadko kiedy o tym mówi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?