1

@Stinger_, jemu dodaje siły sam Dodi

1

@michal26, kwestie wstecz? :/

No możesz sobie robić foldery z aplikacjami i jakimiś tam nazwami, ale nie wiem czy to masz na myśli.

A ceny Xiaomi czy Samsunga nie są bardzo podobne do iPhone?

0

@michal26, no jeśli oglądam mecz to bez problemów mogę korzystać z innych aplikacji.

Intuicyjność to raczej kwestia przyzwyczajenia, sam po kilku latach z Androidem miałem problem w iOS na początku i musiałem dopytywać narzeczonej, ale po jakimś czasie pełen luz. Teraz za to jak biorę do rąk telefon z Androidem to się nie mogę odnaleźć, ale to kwestia tego, że takiego telefonu dawno nie używałem.

Nie wiem co masz na myśli pisząc o powiadomieniach :/

0

@RichardWinters, możliwe, że tak. W okresie kiedy sam jeszcze posiadałem Androidy to one nie słynęły z niezawodności i płynności. Ciekawy jestem jak to wyglada teraz

0

@tristan87, a ja wpisałem w Google i znalazłem :)

3

@bari_94, również właśnie czekam na odpowiedzi Panów, którzy się wypowiedzieli wyzej

1

@mrboom, jeśli nie szukają tego w Google to szacun, ale jeśli ktokolwiek współpracuje z przeglądarką żeby odpowiedzieć to oszust

7

@michal26, w jaki sposób telefon ogranicza właściciela?

13

@Natenczas, iPhone bez problemów będzie działać te 5 lat, dopóki ma wsparcie to żaden problem żeby wytrzymał. Jedyne gdzie mogą być problemy to bateria. Ciekawy jestem czy aktualnie produkowane urządzenia z Androidem również po 4-5 latach działają płynnie, bez zacięć. Jeszcze jakiś czas temu kupując flagowe telefony od LG po jakimś czasie ciężko było z nich korzystać. Mam nadzieję, że teraz użytkownicy telefonów z Androidem nie musza ich zmieniać często i taki S23 wytrzyma z pięć lat

6

@Criss18Barca, dlaczego twierdzisz, że leniwych i niewymagających? Możesz rozwinąć?

0

@kubs23, 25kg w pół roku? To z jakiej wagi schodziłeś?

0

Cześć @Lionel_Messi10, jak się żyje w Miami?

1

@Mixtape, gratulacje! Siłownia, jakieś konkretne diety czy jak do tego doszedłeś?

6

@MarioVeB!, Mariusz opanuj się, bo jak zaczynasz dawać więcej niż trzy kropki to widać, że powoli się odpalasz

4

@MesQueUnClub96, widocznie Mariusz pomimo kłótni z Twoim starym wciąż jeszcze mocniej nie lubi Ciebie

2

@Tom0VeB, no tu niestety widać poziom niektórych ludzi i ogólnie społeczeństwa. Przerażajace.

3

@TR3YWAY, jestem z Dolnośląskiego, całe życie wychodziłem na dwór, ale poznałem kobietę z Podkarpacia, mieszkałem kilka lat w Krakowie i pracowałem tam. Już teraz umiem tez wychodzić na pole ;p

@MesQueUnClub_87, ziemniaki to się sadzi w polu, a nie na polu

2

@Rl9k1nG, czyli oszołom.

0

@norbi77, nie pomylił stron?

2

@PatrychoO, dyskryminacja. My w Europie mamy różnorodność

2

@MesQueUnClub96, za dzieciaka? Jak możesz tak mówić w momencie kiedy w tym roku kończysz dopiero 14 lat?

Jesteś jeszcze dzieckiem Dodi

0

@FcPortoFan1999, dziwna decyzja

0

Dlaczego Drogba nie gra?

1

@Lionel_Messi10, jedyne? W sumie u napastnika chodzi głównie o to.

0

@Lionel_Messi10, nie zszedł, bo nie miał go kto zastąpić na szpicy.

4

@Lionel_Messi10, przestań być ślepo zapatrzony w zawodnika tylko dlatego, że jest Argentyńczykiem.

6

@Lionel_Messi10, beznadziejny był dziś. Gdyby nie Bobb to Alvarez byłby jednym z kandydatów do którego kibice mieliby pretensje za zmarnowane sytuacje. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że nie powinien dziś strzelić jakiejś bramki? ;)

3

Dobrze, że to Bobbek dostał piłkę, bo Alvarez by spartolił jak już chyba z pięć setek w tym meczu

3

@Danny Gaucho, pomimo kontuzji i tak świetny piłkarz. Strach pomyśleć co by było gdyby zdrowie pozwoliło

1

No Rudy potrafi grać w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?