FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_, jemu dodaje siły sam Dodi
1
@michal26, kwestie wstecz? :/
No możesz sobie robić foldery z aplikacjami i jakimiś tam nazwami, ale nie wiem czy to masz na myśli.
A ceny Xiaomi czy Samsunga nie są bardzo podobne do iPhone?
0
@michal26, no jeśli oglądam mecz to bez problemów mogę korzystać z innych aplikacji.
Intuicyjność to raczej kwestia przyzwyczajenia, sam po kilku latach z Androidem miałem problem w iOS na początku i musiałem dopytywać narzeczonej, ale po jakimś czasie pełen luz. Teraz za to jak biorę do rąk telefon z Androidem to się nie mogę odnaleźć, ale to kwestia tego, że takiego telefonu dawno nie używałem.
Nie wiem co masz na myśli pisząc o powiadomieniach :/
0
@RichardWinters, możliwe, że tak. W okresie kiedy sam jeszcze posiadałem Androidy to one nie słynęły z niezawodności i płynności. Ciekawy jestem jak to wyglada teraz
0
@tristan87, a ja wpisałem w Google i znalazłem :)
3
@bari_94, również właśnie czekam na odpowiedzi Panów, którzy się wypowiedzieli wyzej
1
@mrboom, jeśli nie szukają tego w Google to szacun, ale jeśli ktokolwiek współpracuje z przeglądarką żeby odpowiedzieć to oszust
7
@michal26, w jaki sposób telefon ogranicza właściciela?
13
@Natenczas, iPhone bez problemów będzie działać te 5 lat, dopóki ma wsparcie to żaden problem żeby wytrzymał. Jedyne gdzie mogą być problemy to bateria. Ciekawy jestem czy aktualnie produkowane urządzenia z Androidem również po 4-5 latach działają płynnie, bez zacięć. Jeszcze jakiś czas temu kupując flagowe telefony od LG po jakimś czasie ciężko było z nich korzystać. Mam nadzieję, że teraz użytkownicy telefonów z Androidem nie musza ich zmieniać często i taki S23 wytrzyma z pięć lat
6
@Criss18Barca, dlaczego twierdzisz, że leniwych i niewymagających? Możesz rozwinąć?
0
@kubs23, 25kg w pół roku? To z jakiej wagi schodziłeś?
0
Cześć @Lionel_Messi10, jak się żyje w Miami?
1
@Mixtape, gratulacje! Siłownia, jakieś konkretne diety czy jak do tego doszedłeś?
6
@MarioVeB!, Mariusz opanuj się, bo jak zaczynasz dawać więcej niż trzy kropki to widać, że powoli się odpalasz
4
@MesQueUnClub96, widocznie Mariusz pomimo kłótni z Twoim starym wciąż jeszcze mocniej nie lubi Ciebie
2
@Tom0VeB, no tu niestety widać poziom niektórych ludzi i ogólnie społeczeństwa. Przerażajace.
3
@TR3YWAY, jestem z Dolnośląskiego, całe życie wychodziłem na dwór, ale poznałem kobietę z Podkarpacia, mieszkałem kilka lat w Krakowie i pracowałem tam. Już teraz umiem tez wychodzić na pole ;p
@MesQueUnClub_87, ziemniaki to się sadzi w polu, a nie na polu
2
@Rl9k1nG, czyli oszołom.
0
@norbi77, nie pomylił stron?
2
@PatrychoO, dyskryminacja. My w Europie mamy różnorodność
2
@MesQueUnClub96, za dzieciaka? Jak możesz tak mówić w momencie kiedy w tym roku kończysz dopiero 14 lat?
Jesteś jeszcze dzieckiem Dodi
0
@FcPortoFan1999, dziwna decyzja
0
Dlaczego Drogba nie gra?
1
@Lionel_Messi10, jedyne? W sumie u napastnika chodzi głównie o to.
0
@Lionel_Messi10, nie zszedł, bo nie miał go kto zastąpić na szpicy.
4
@Lionel_Messi10, przestań być ślepo zapatrzony w zawodnika tylko dlatego, że jest Argentyńczykiem.
6
@Lionel_Messi10, beznadziejny był dziś. Gdyby nie Bobb to Alvarez byłby jednym z kandydatów do którego kibice mieliby pretensje za zmarnowane sytuacje. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że nie powinien dziś strzelić jakiejś bramki? ;)
3
Dobrze, że to Bobbek dostał piłkę, bo Alvarez by spartolił jak już chyba z pięć setek w tym meczu
3
@Danny Gaucho, pomimo kontuzji i tak świetny piłkarz. Strach pomyśleć co by było gdyby zdrowie pozwoliło
1
No Rudy potrafi grać w piłkę