FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No Rudy potrafi grać w piłkę
0
Alvarez musi zejść z boiska, marnuje wszystko co może. Ach Ci Argentyńczycy
2
Alvarez bierze przykład z Nuneza
6
@koksik2700, moim zdaniem normalnie wyglądająca kobieta, niektórzy po prostu mają inny gust.
0
@mekston, tak jeśli to Argentyńczyk
2
@kamilos1214, zabrać Cię do doktora?
1
@Lionel_Messi10, Alvarez out, Kevin in
3
@Lionel_Messi10, wow super
1
@TR3YWAY, 1,50m
2
@Rust_Cohle, tez byś miał zryty łeb jakby całe dzieciństwo ganiali Cię od kaszojadów
0
@Janas11224, ile kasy wydałeś na losy?
1
@Bobert_Kubicki, zejdź na ziemię, bo nie każda kobieta jest taka sama, również nie każda sytuacja jest taka sama. Nie masz ochoty się interesować kobietami, które już mają dzieci to tego nie rób, ale szanuj innych i ich historię czy sytuacje.
1
@Sulimo, za niewinność?
1
@Bobert_Kubicki, myśle, że wśród znajomych znalazłbym kobiety, które miały dzieci z innym facetem, a teraz są z innym i co najważniejsze żyją w szczęśliwych związkach. Czerwoną flagę powinieneś sobie na łeb założyć żebyś się wyróżniał wśród społeczeństwa, może wtedy z góry by było wiadomo żeby Cię omijać
0
@Rl9k1nG, przykre, że taka kategoria w ogóle powstała, no ale jak się nie ma niczego innego żeby błysnąć to trzeba szukać czegokolwiek
0
@FCB_dimiC, znając życie napiszesz, bo przecież Xavi to wuefista
1
Dzień dobry, tylko 6h w robocie i w końcu trochę świetego spokoju, do poniedziałku. Obym tylko w poniedziałek nie napisał tutaj, że jesteśmy dziadami.
1
@gumaz, dopóki nie pokażesz na jakie konto się logujesz to nie wchodzisz
0
@Hosh, tylko żeby ten program nie zniszczył Ci wyobraźni o lesbijkach
0
@pluszek, jaki problem? Niech zmieni pas szybko na prawy i mogą jechać dalej
1
@TR3YWAY, wyślij, zerknę
1
@KamQiX, podobnie się pewnie za Chelsea biorą
0
@MarioVeB!, z Kielc
0
@barcafan1789, bo to auto klasy Premium i będzie trzymać cenę, a i tak trzeba będzie kupę siana włożyć na start albo utrzymanie
1
@tristan87, to nie takie proste musi być
0
@Adasmos, diamencik, niezły odlot
0
@Faro, co do dupy?
2
@Czajka90, jaka słoneczna pogoda w tej Warszawie
0
@Emhyr, może musisz gdzieś indziej ucho przyłożyć? :p
0
@Emhyr, no bo to obrońca to w sumie mniej o nich się zazwyczaj mówi. Ja tez jakoś mega City nie śledzę, ale grał coś w I składzie