FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Natenczas, nie szczepiłem się i swojej decyzji bym nie zmienił
0
@YeastMoss, ja i tak zdania nie zmienię, że podstawowych badań na NFZ lekarz nie powinien odmawiać, ponieważ to się zwyczajnie ludziom należy raz na jakiś czas, a jeśli ludzie w Polsce prywatnie chodzą do ortopedów, endokrynologów czy nawet do dentysty. Opłacają sobie badania typu rezonans czy tomograf, bo dostać się na NFZ to również cud. Tak jak wspomniałem w wiadomościach przez dwa lata nie było problemów żeby zrobić badania na NFZ, które są potrzebne do oceny stanu zdrowia dla endokrynologa, a problem pojawił się teraz i lekarz stwierdził, że jak stać na prywatne wizyty to stać również na prywatne badania typu badania krwi. Jeśli tak to ma wyglądać to średni ma to sens.
Pomijam już fakt, że kobiety żeby dbać o siebie co roku na wizyty do ginekologa również muszą się udawać prywatnie, bo na NFZ część badań jest refundowana raz na trzy lata z tego co kojarzę.
Jeśli już lekarz nie chciał wypisywać skierowania na podstawowe badania to mógł użyć innych argumentów, niż ten który podałem wyżej. Nie dość, że ludzie chorują, muszą co roku chodzić na prywatne kontrole do specjalistów, bo na NFZ się nie dostaniesz to jeszcze przy wizytach na NFZ słyszą takie coś.
Chory system, a lekarz bałwan, zdania nie zmienię.
0
@NeroTFP1, no ale złamał tylko jedną i to lewą, jeśli jest praworęczny to chyba pomoże swoim kolegom?
0
@YeastMoss, 700€ za ubezpieczenie zdrowotne? To co to jest za ubezpieczenie, że kosztuje Cię aż tyle pieniędzy?
Czyli powinnismy się cieszyć z tego co mamy i nawet jeśli płacimy na coś składki to nie należy nam się to żeby skorzystać z nich raz do roku?
4
@Kuba_1, po czym uważasz, że on jest zainteresowany?
2
@Firestone, pod wodza Xaviego każdy piłkarz zalicza taki cykl, poza de Jongiem
9
@Firestone, to po jego uderzeniu Gundogan wyskoczył do piłki i był faulowany. Przynajmniej oddał celny strzał, niektórzy nawet tego nie ogarneli
0
@BorzyKrzys, na stópki jest cenzura?
2
@Kessie, chciałbym kiedyś poczuć moc tej maszyny na własnej skórze
0
@panczo, moim skromnym, aczkolwiek fachowym okiem jest jeszcze za wcześnie na sprzedaż tak utalentowanych piłkarzy. W klubie powinni zrobić wszystko żeby poprawić ich zdrowie, ale do tego trzeba fachowców, a aktualny sztab trenerski mi do tego słowa nie pasuje
0
@panczo, moim zdaniem najpierw należy przemyśleć sprzedaż zawodników, którzy nigdy nie dają niczego dobrego dla drużyny, a potem pomyśleć o kimś takim jak Pedri czy Araujo
2
Tęsknimy mocno
https://www.instagram.com/reel/C1mW49xxNvS/?igsh=bGZpcGppZjF5OHRo
1
@4drian0, nie mogę przestać oglądać
0
@Natenczas, obawiam się, że to niestety coś w napędzie :/
0
@Natenczas, u mnie wolnossący :(
5
@pluszek, bo to nie wina aut, że powietrze jest złej jakości :)
2
@Kessie, ewentualnie wulkanizacja u Lucka
1
@Stinger_, https://spolecznosc.allegro.pl/t5/image/serverpage/image-id/7659i37B7B2BE1122EA0F/image-size/large/is-moderation-mode/true?v=v2&px=999
No tak tak
1
@LS, wiem, wiem. Aktualnie po prostu nie mam możliwości żeby podjechać do mechanika. Tak sobie tylko napisałem. Nie liczę oczywiście na żadną pomoc, bo to może być wszystko. Zwłaszcza, że Quattro, wiec może napęd się rozpada :(
@capoN, wcale bym się nie zdziwił gdyby to było coś związanego ze skrzynia czy dyferencjalem :D
@Vhaeraun, podczas jazdy, przy postoju cisza
0
@KamQiX, mam automat, on se sam zmienia
@Irmscher10, dopóki coś nie je*nie
@kulek22, nawet jak wciskam delikatnie to wyje :/
0
Wyje mi moje auto jak dodaje gazu, jak przestaje dodawać to nie wyje. Wiem, że mogę nie dodawać gazu to nie będzie wyło, ale wtedy do dupy pojadę.
@Rl9k1nG pomogłem Ci z kaloryferem, może Ty mi pomożesz z autem?
0
@Sysia11, nie, bo ja nie chce nikogo gościć na herbatce, ale przynajmniej nie wywaliłem miejsca zamieszkania, w którym nigdy nie byłem.
0
@Sysia11, bo u Ciebie to ciężko w ogóle cokolwiek ogarnąć. Miejsce zamieszkania masz jako Buenos Aires, a piszesz, że mąż robi za granicą. Weź coś o sobie opowiedz
4
@tomek8756, również czekam już na ciepło. Pieprzyć te zimę
0
@Sysia11, zadałem Ci pytanie
0
@Sysia11, przecież Cię obserwuje i widzę ile spędzasz tu czasu.
W jakim kraju pracuje Twój mąż? Nie mów tylko, że w Argentynie
7
@Sysia11, a to już wiadomo dlaczego Ty masz tyle czasu na La Ramble
0
@Stinger_, bo jak się go oznacza to dyskusje znikają
1
@Rl9k1nG, mam nadzieję, że nasze odpowiedzi są dla Ciebie wystarczające i teraz wiesz co masz zrobić ze swoim kaloryferem lub tez czymkolwiek innym
3
@Danny Gaucho, nie wiedziałem, że można mieć obrzydzenie z uśmiechem na twarzy