FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rust_Cohle, biorę i dołączam do Ambasady Portugalii, a jeśli takowej tu nie ma to ją tworzę
2
@Danny Gaucho, przecież Ty robiłeś dokładnie to samo obok
2
@Rl9k1nG, musi mocno lecieć, a nie słabo. Jak leci słabo to znaczy, że musi lecieć mocniej
Wręcz bym powiedział, że musi tryskać
5
@Faro, zrobią go na pewno, bo to EA, a oni zawsze dopinają wszystko na ostatni guzik
4
@LjakRoberciik, załatwiłbyś jakieś paliwko w gratisie?
1
@LjakRoberciik, usiądź obok i patrz na nią jak słodko śpi
1
@WiernyKibic111, to w jaki sposób prowadzisz tutaj dyskusje jeśli nie kojarzysz nawet nickow?
0
@YeastMoss, nie będę nawet się rozpisywać jeśli w taki sposób odpisujesz na to, że osobie, która musi chodzić CO ROKU do kontroli lekarz rodzinny nie wystawił skierowania na badania na NFZ raz do ROKU. Podstawowych badań.
Zlikwidujmy w takim razie NFZ, płaćmy więcej, ale miejmy dostępna całą opiekę w Polsce bez martwienia się o to, że do specjalistów trzeba zapieprzać prywatnie, bo trzeba na NFZ czekać po 5 lat ;)
0
@MESSIah16, może ją z kimś poebałem. Jakie to nasze artystki nie potrafią jeszcze śpiewać?
1
@Rust_Cohle, nie wiem co gorsze, bramka Porro czy Dodi w gablocie
0
@Nazio_87, a co jeśli na żadna z nich nie da się patrzeć? :/
Jak ktoś je raz usłyszał to został odrzucony na resztę życia
0
@fotohobby, miał zlecić tylko i wyłącznie badania, które zlecane były już dwa razy rok temu i dwa lata temu. Wcześniej na NFZ normalnie bez problemów rodzinny je wystawiał. Nie odmówił, bo nie może tego zrobić tylko dlatego, że jak pacjenta stać na wizyty prywatne u endokrynologa to stać go również na badania krwi :)!
0
@_Adrian_02, musisz być twardy
0
@fotohobby, przeczytaj proszę trochę więcej niż pierwszy wpis to dojdziesz do tego co miałem na myśli
0
@AlexDark00, musiałbym mieć jakiś konkretny przykład i widzieć zachowanie tych osób. Ciężko takim gadaniem oceniać tego typu rzeczy. Ja mam tylko na myśli to, że wykonując telefon do jakiegoś typa i zapraszając go na seks to kiedy on się zgodzi nie zawsze kobieta musi być winna. Ludzie są różni. Gorzej jeśli kobieta czy facet musza mieć kontakt z płcią przeciwną będąc w szczęśliwym związku, wtedy lampka powinna się zapalić
0
@AlexDark00, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
0
@AlexDark00, chyba ktoś Cię kiedyś zranił i nie był to tylko Lewy
5
@MESSIah16, to po co sam porównujesz osiągnięcia Di Stefano do Ronaldo w Realu Madryt i wywyższasz tego pierwszego?
0
@AlexDark00, no ale to nie wina kobiety, że gość jest głąbem
1
@NeroTFP1, nie zdążyłem Cię jeszcze dobrze poznać
0
@TR3YWAY, a co jeśli pomimo jej szczerości i lojalności wobec swojego partnera któryś z jej kolegów rzeczywiście się zgodzi przyjechać?
2
@Pawel13sz, nieduża różnica, wręcz kosmetyczna
1
@Danny Gaucho, dużo to mówi o nominacjach jeśli @tomek8756 nie znalazł się na liście, a taki @Lionel_Messi10 czy @MesQueUnClub96 tam jest.
4
@K4tsuuu, to nie są rowerzyści tylko peda**rze
0
@MESSIah16, skąd to porównanie skoro grali w zupełnie inny sport pod względem taktycznym, technicznym?
3
@Krzysztof1987, nie chce nikogo usprawiedliwiać, ale widząc cofająca ciężarówkę czy busa, w którym również nie wszystko jest dobrze widoczne to bym się nie pchał w tamtę stronę. Z premedytacją tej kobiety nie zabił, przynajmniej mam taką nadzieję.
Ogólnie zastanawia mnie dlaczego busy nie mają na wyposażeniu w standardzie kamer cofania
1
@DonCarletto, musiałbym upaść na głowę żeby oddać na niego głos.
@tomek8756, jesteś w gronie moich faworytów
0
Na kogo polecacie zagłosować w plebiscycie złotej piłki?
1
@misterio, jedyne co dziś kupiłem godzinę temu to mrożone bułki, bo świeżego nic nie było XD
2
@pluszek, chłopcze drogi, zanim wejdziesz ze mną w dyskusje naucz się czytać ze zrozumieniem.
@Pawci023x, tak, był papierek od specjalisty z całą historią leczenia. Tak jak napisałem wyżej przez dwa lata nie było z tym problemów, nagle lekarz stwierdził, że jak stać na prywatne wizyty to i badanka można zrobić prywatnie
@norbi77, tak to powinno wyglądać. Ludzie musza chodzić do specjalistów prywatnie, bo czekając na wizyty na NFZ prędzej skończą w grobie, a tu jeszcze problemy żeby podstawowe badania zrobić na NFZ kiedy co miesiąc pieniądze idą na składki :D Niepoważny lekarz i chory system, ale trąbić o profilaktyce jest komu w TV :D