FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC, dokładnie tak mordo
0
@FCB_dimiC, i kłamca
1
Kocham PiS ponad wszystko, a Tusk to Niemiec i złodziej
0
@Lionel_Messi10, dzień jak co dzień
1
@Faro, nienawidzę, w nocy się śpi. Pracowałem kilka tygodni na nocki i nie chciałbym dobrego nigdy wrócić
0
Czy osoby siedzące nieco bardziej w polityce mogą mi odpowiedzieć czy Tusk i jego ludzie już teraz zrobili coś złego? Na Republice trąbią, że Tusk już to i tamto podnosi, czy to prawda?
2
@Lionel_Messi10, przyganiał kocioł garnkowi
12
Jak to brzmi, Barcelona nie pokazała zbyt wiele taktyki w ostatnich miesiącach. Może lepiej żeby się niczego nie uczył
3
Komentarz usunięty
3
Najpierw zrobili ściek z TVP Info, a teraz taki sam ściek robią na YT. Przerażajace jakim trzeba być człowiekiem żeby to tworzyć i jakim trzeba być zagubionym żeby to oglądać regularnie
0
@lajcior, widzę, że próbujesz wracać pod różnymi postaciami
2
@Kalin33, do Barcelony nie ma sensu sprowadzać wartościowych zawodników dopóki ich trenerem jest Xavi. W lato przyszedł Felix, Calcelo czy Gundo. Gdzie jest ta jakość?
1
@Blanco16, trzeba było dobrze ludzi opłacić żeby chodzili grzeczni i wysłuchiwali rozkazów ;)
2
@VegetaPolska, przecież Ty pewnie już zdążyłeś sprawdzić całe jej życie i zaobserwować, a może nawet napisać
2
@VegetaPolska, jeśli Ty się ślinisz do takich dziewczyn to miłości zbyt prędko nie zaznasz
0
@barcelonaLM, Messi się śmieje z tych wyników zagryzając Laysy
5
@Rewolucja123, tylko @VegetaPolska
1
@Mario96w, biorąc pod uwagę ilość dni w serwisie wyczuwam tu jakiś spisek
5
@VegetaPolska jesteś odpalony jak fajerwerki w Nowy Rok, mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy i zagrasz ze mną w swoją gierkę
1
@Comentateiro, będziesz miał smarka jak się spotkamy kiedyś w ciemnej uliczce
0
@Comentateiro, uspokój się lepiej i opanuj język, bo źle się to dla Ciebie skończy dziadku
3
@Comentateiro, dobrze Dziadku, odpocznij już
0
@FcPortoFan1999, a niech se robią, ale dziwi mnie to jak szybko ludzie, którzy są za PiS tam przeszli ;p
2
TV Republika nowe miejsce na zlot fanatyków, niesamowite jest to jaką siłę ma ta propaganda
2
Można pić ten alkohol czy jednak La Rambla zabrania?
3
@VegetaPolska, ja spędzam święta u narzeczonej i się nie będziemy wyzywać, bo się kochamy
1
@VegetaPolska, akurat Ty się nie powinieneś udzielać
0
@agaFCB, a tak czym latasz bokiem? Nogami?
0
@zmiter912576, prze**bane, współczuje. Oby w przyszłym roku było lepiej. Ja w tym roku dostałem tylko traktor, który produkujemy w firmie. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy :/
@lucca87, czym się zajmujesz, że takie siano kosisz?
7
@lucca87, kolejnego u schyłku kariery, bardzo dobry pomysł