0

@FCB_dimiC, dokładnie tak mordo

0

@FCB_dimiC, i kłamca

1

Kocham PiS ponad wszystko, a Tusk to Niemiec i złodziej

0

@Lionel_Messi10, dzień jak co dzień

1

@Faro, nienawidzę, w nocy się śpi. Pracowałem kilka tygodni na nocki i nie chciałbym dobrego nigdy wrócić

0

Czy osoby siedzące nieco bardziej w polityce mogą mi odpowiedzieć czy Tusk i jego ludzie już teraz zrobili coś złego? Na Republice trąbią, że Tusk już to i tamto podnosi, czy to prawda?

2

@Lionel_Messi10, przyganiał kocioł garnkowi

12

Jak to brzmi, Barcelona nie pokazała zbyt wiele taktyki w ostatnich miesiącach. Może lepiej żeby się niczego nie uczył

3

Komentarz usunięty

3

Najpierw zrobili ściek z TVP Info, a teraz taki sam ściek robią na YT. Przerażajace jakim trzeba być człowiekiem żeby to tworzyć i jakim trzeba być zagubionym żeby to oglądać regularnie

0

@lajcior, widzę, że próbujesz wracać pod różnymi postaciami

2

@Kalin33, do Barcelony nie ma sensu sprowadzać wartościowych zawodników dopóki ich trenerem jest Xavi. W lato przyszedł Felix, Calcelo czy Gundo. Gdzie jest ta jakość?

1

@Blanco16, trzeba było dobrze ludzi opłacić żeby chodzili grzeczni i wysłuchiwali rozkazów ;)

2

@VegetaPolska, przecież Ty pewnie już zdążyłeś sprawdzić całe jej życie i zaobserwować, a może nawet napisać

2

@VegetaPolska, jeśli Ty się ślinisz do takich dziewczyn to miłości zbyt prędko nie zaznasz

0

@barcelonaLM, Messi się śmieje z tych wyników zagryzając Laysy

5

1

@Mario96w, biorąc pod uwagę ilość dni w serwisie wyczuwam tu jakiś spisek

5

@VegetaPolska jesteś odpalony jak fajerwerki w Nowy Rok, mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy i zagrasz ze mną w swoją gierkę

1

@Comentateiro, będziesz miał smarka jak się spotkamy kiedyś w ciemnej uliczce

0

@Comentateiro, uspokój się lepiej i opanuj język, bo źle się to dla Ciebie skończy dziadku

3

@Comentateiro, dobrze Dziadku, odpocznij już

0

@FcPortoFan1999, a niech se robią, ale dziwi mnie to jak szybko ludzie, którzy są za PiS tam przeszli ;p

2

TV Republika nowe miejsce na zlot fanatyków, niesamowite jest to jaką siłę ma ta propaganda

2

Można pić ten alkohol czy jednak La Rambla zabrania?

3

@VegetaPolska, ja spędzam święta u narzeczonej i się nie będziemy wyzywać, bo się kochamy

1

@VegetaPolska, akurat Ty się nie powinieneś udzielać

0

@agaFCB, a tak czym latasz bokiem? Nogami?

0

@zmiter912576, prze**bane, współczuje. Oby w przyszłym roku było lepiej. Ja w tym roku dostałem tylko traktor, który produkujemy w firmie. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy :/

@lucca87, czym się zajmujesz, że takie siano kosisz?

7

@lucca87, kolejnego u schyłku kariery, bardzo dobry pomysł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?