FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Azi, Xavi stracił szatnie, bo oni w tym sezonie zagrali tyle dobrych spotkań ile ja mam palców u jednej dłoni, czyli maksymalnie pięć. Grają beznadziejnie i na boisku nie widać ani trochę charakteru, pomysłu i zaangażowania.
0
@Deviler, a Servus nie mówi się głównie na Bawarii? ;p
2
@pt9, jakichś kierowców*
0
Dzień dobry, niestety, ale nawet po meczu z ostatnia drużyna ligi jesteśmy dziadami.
1
Warto się przemęczyć teraz żeby wiosna zobaczyć trofeum Ligi Mistrzów w rękach sadowników Barcelony
1
@NeroTFP1, @tadzik447 na skrzydełku
1
@Romario87, dlatego tez zamieściłem taki komentarz
19
Nie kompromitowałby się z tą cieszynką chociaż
3
Jeśli w tym meczu będzie remis lub porażka to nie oglądam już żadnego meczu Barcelony w tym roku
0
@Castro, o, to nad Monachium :D Długo już tam jesteś? Dlaczego napisałeś „Pozdrowienia z Bawarii. Życzę Wam żeby było tak jak tutaj.” - co masz na myśli?
0
@Castro, w jakiej miejscowości jesteś w Bawarii? :D
0
@michal26, w przód napędzie nie powinno być to bardzo kłopotliwe, porozmawiać z jakimś fachowcem i odpowie na wszelkie pytania. Moim zdaniem do ogarnięcia i jeśli tylko uda się kupić skrzynie w dobrym stanie, zrobisz od razu sprzęgło i inne pierdoly to polata 4x tyle co ten automat po regeneracji
0
@michal26, z tym, że będziesz musiał wachlować lewarkiem ;p W wielu autach aktualnie ludzie takie rzeczy robią i raczej nie powinien to być problem, ale spróbuj znaleźć jakieś info na temat własnego auta i tego typu zmian. Może ktoś to już robił?
20
Chyba nie dało się bardziej wku**ić przed Świetami wyborców PiSu, którzy całe dnie oglądali TVP Info. To będą gorące Święta
0
@Rompul, ale ja liczę co innego :(
3
Dzień dobry. Jeszcze trzy dni
3
@esem91, typiara czy typ pyta?
1
Fajdek mógłby dać buziaka dla niektórych użytkowników La Rambli biorąc pod uwagę ich zjednoczenie w sprawach przeciwko Lewemu
2
@Pawel13sz, Guardiola
1
@HighestInTheRoom, w sumie to nie wiem co tam się działo, nie śledziłem tematu
Przeglądałem komentarze Dodiego i właśnie tego nie widzę
4
@tomek8756, @MesQueUnClub96 już to dzisiaj rozpracował, sprawa jest ogarnięta
Z tego co widzę dyskusja zniknęła, czy ktoś może zabrać głos z osób, które wiedza coś na ten temat?
2
@macio_944, przerosło to moje oczekiwania XD
0
@macio_944, a o co Ty byś zapytał @wpwelement gdybys miał taką możliwość? Może mi podrzucisz jakiś pomysł?
2
@marcin62, te 30zł to netto?
1
@Aveiro, Ty zaryzykujesz, a ja skończę z banem?
1
@macio_944, jest ryzyko, jest zabawa
3
@Aveiro, czy można zadać pytanie do @wpwelement?
0
Komentarz usunięty
0
@Lionel_Messi10, żaden wyczyn biorąc pod uwagę najlepszych napastników na świecie. Lewy w jego wieku miał dużo lepsze liczby
0
@FcPortoFan1999, to VAR tego nie zauważył i grają dalej :D