16

@Azi, Xavi stracił szatnie, bo oni w tym sezonie zagrali tyle dobrych spotkań ile ja mam palców u jednej dłoni, czyli maksymalnie pięć. Grają beznadziejnie i na boisku nie widać ani trochę charakteru, pomysłu i zaangażowania.

0

@Deviler, a Servus nie mówi się głównie na Bawarii? ;p

2

@pt9, jakichś kierowców*

0

Dzień dobry, niestety, ale nawet po meczu z ostatnia drużyna ligi jesteśmy dziadami.

1

Warto się przemęczyć teraz żeby wiosna zobaczyć trofeum Ligi Mistrzów w rękach sadowników Barcelony

1

@NeroTFP1, @tadzik447 na skrzydełku

1

@Romario87, dlatego tez zamieściłem taki komentarz

19

Nie kompromitowałby się z tą cieszynką chociaż

3

Jeśli w tym meczu będzie remis lub porażka to nie oglądam już żadnego meczu Barcelony w tym roku

0

@Castro, o, to nad Monachium :D Długo już tam jesteś? Dlaczego napisałeś „Pozdrowienia z Bawarii. Życzę Wam żeby było tak jak tutaj.” - co masz na myśli?

0

@Castro, w jakiej miejscowości jesteś w Bawarii? :D

0

@michal26, w przód napędzie nie powinno być to bardzo kłopotliwe, porozmawiać z jakimś fachowcem i odpowie na wszelkie pytania. Moim zdaniem do ogarnięcia i jeśli tylko uda się kupić skrzynie w dobrym stanie, zrobisz od razu sprzęgło i inne pierdoly to polata 4x tyle co ten automat po regeneracji

0

@michal26, z tym, że będziesz musiał wachlować lewarkiem ;p W wielu autach aktualnie ludzie takie rzeczy robią i raczej nie powinien to być problem, ale spróbuj znaleźć jakieś info na temat własnego auta i tego typu zmian. Może ktoś to już robił?

20

Chyba nie dało się bardziej wku**ić przed Świetami wyborców PiSu, którzy całe dnie oglądali TVP Info. To będą gorące Święta

0

@Rompul, ale ja liczę co innego :(

3

Dzień dobry. Jeszcze trzy dni

3

@esem91, typiara czy typ pyta?

1

Fajdek mógłby dać buziaka dla niektórych użytkowników La Rambli biorąc pod uwagę ich zjednoczenie w sprawach przeciwko Lewemu

2

@Pawel13sz, Guardiola

1

@HighestInTheRoom, w sumie to nie wiem co tam się działo, nie śledziłem tematu

Przeglądałem komentarze Dodiego i właśnie tego nie widzę

4

@tomek8756, @MesQueUnClub96 już to dzisiaj rozpracował, sprawa jest ogarnięta

Z tego co widzę dyskusja zniknęła, czy ktoś może zabrać głos z osób, które wiedza coś na ten temat?

2

@macio_944, przerosło to moje oczekiwania XD

0

@macio_944, a o co Ty byś zapytał @wpwelement gdybys miał taką możliwość? Może mi podrzucisz jakiś pomysł?

2

@marcin62, te 30zł to netto?

1

@Aveiro, Ty zaryzykujesz, a ja skończę z banem?

1

@macio_944, jest ryzyko, jest zabawa

3

@Aveiro, czy można zadać pytanie do @wpwelement?

0

Komentarz usunięty

0

@Lionel_Messi10, żaden wyczyn biorąc pod uwagę najlepszych napastników na świecie. Lewy w jego wieku miał dużo lepsze liczby

0

@FcPortoFan1999, to VAR tego nie zauważył i grają dalej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?