FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96, moderacja jeszcze Ci nie zwróciła uwagi na Twoje prowokacje?
0
@Emhyr, Bundesligę się ogląda lepiej niż Hiszpańską
2
@VegetaPolska, Tobie to już tylko gry zostały ;p
0
Szkoda, że La Liga się tak nie rozwija jak Bundesliga
18
@Comentateiro, zdrowie jest najważniejsze, ale pieniądze należy mieć na takim poziomie żeby móc żyć w spokoju i się o nie nie martwić. Takie 6-7 bym dał
2
@Lionel_Messi10, on go zamówił
0
@FcPortoFan1999, w Niemczech więcej osób ogląda Ekstraklasę niż Bundesligę
0
@Inzynier18, ale z Ciebie inżynier hehe
0
@bartas97, nie było przypadkiem lepszego ujęcia podczas meczu?
2
@bartas97, są jakieś wątpliwości co do tej sytuacji?
24
„Nie jestem lepsza przez to, że byłam mężczyzna” - nadal nim jest tylko nie ma siusiaka, a wiec ma przewagę
3
@bari_94, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :)
0
@tadzik447, wszyscy mamy mieć tak samo ch*jowo!!!
26
Żądam zrównania wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn!!!
5
@Mixtape, oni niech się stukną w łeb, bo sędzia wczoraj i tak dużo dla nich robił kiedy gwizdał przewinienia na graczach Realu, których nie było ;)
Zaś jak Real odbierał piłkę to już fauli zbyt często nie widziałem
0
@norbi77, tylko, że Lautaro najlepiej wyglada mając obok siebie drugiego napastnika, jak to byś rozwiązał?
0
@NeKenI, czyli pralnie pieniędzy założyłeś, wszystko rozumiem
A konto na La Rambli Ci potrzebne żeby mieć je gdzie sprzedawać?
W jakim województwie mieszkasz??
3
@Lionel_Messi10, Lautaro jest lepszy może teraz, ale w swojej topowej formie Lautaro mógł Lewemu wiązać buty
W topowej formie Lewego oczywiście*
1
@NeKenI, w Polsce tez zakładasz pralnie?
1
@NeKenI, to co Ty zes robił?
1
@NeKenI, Ty się w robocie nudziłeś czy w domu tak bardzo? XD
1
@NeKenI, nie bądź pipa
1
@NeKenI, wszystkie moje komentarze od początku istnienia mojego konta
1
@NeKenI, do kiedy się wyrobisz ze wszystkim?
1
@Rl9k1nG, również tak uważam, ma czas to niech ogarnia. On myśli, że przyjedzie z powrotem do Polski i nic nie trzeba będzie robić po 10 latach?
2
@NeKenI jak Ci się będzie nudzić to daj mi herba pod każdym komentarzem
1
@NeKenI, i jak tam, cieszysz się, że wróciłeś?
2
@FcPortoFan1999, nie będzie się kładł spać
1
@NeKenI, to dlaczego Cię nie było pół roku?
1
@NeKenI, coś mi się tu nie zgadza