1

@MesQueUnClub96, moderacja jeszcze Ci nie zwróciła uwagi na Twoje prowokacje?

0

@Emhyr, Bundesligę się ogląda lepiej niż Hiszpańską

2

@VegetaPolska, Tobie to już tylko gry zostały ;p

0

Szkoda, że La Liga się tak nie rozwija jak Bundesliga

18

@Comentateiro, zdrowie jest najważniejsze, ale pieniądze należy mieć na takim poziomie żeby móc żyć w spokoju i się o nie nie martwić. Takie 6-7 bym dał

2

@Lionel_Messi10, on go zamówił

0

@FcPortoFan1999, w Niemczech więcej osób ogląda Ekstraklasę niż Bundesligę

0

@Inzynier18, ale z Ciebie inżynier hehe

0

@bartas97, nie było przypadkiem lepszego ujęcia podczas meczu?

2

@bartas97, są jakieś wątpliwości co do tej sytuacji?

24

„Nie jestem lepsza przez to, że byłam mężczyzna” - nadal nim jest tylko nie ma siusiaka, a wiec ma przewagę

3

@bari_94, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :)

0

@tadzik447, wszyscy mamy mieć tak samo ch*jowo!!!

26

Żądam zrównania wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn!!!

5

@Mixtape, oni niech się stukną w łeb, bo sędzia wczoraj i tak dużo dla nich robił kiedy gwizdał przewinienia na graczach Realu, których nie było ;)

Zaś jak Real odbierał piłkę to już fauli zbyt często nie widziałem

0

@norbi77, tylko, że Lautaro najlepiej wyglada mając obok siebie drugiego napastnika, jak to byś rozwiązał?

0

@NeKenI, czyli pralnie pieniędzy założyłeś, wszystko rozumiem

A konto na La Rambli Ci potrzebne żeby mieć je gdzie sprzedawać?

W jakim województwie mieszkasz??

3

@Lionel_Messi10, Lautaro jest lepszy może teraz, ale w swojej topowej formie Lautaro mógł Lewemu wiązać buty

W topowej formie Lewego oczywiście*

1

@NeKenI, w Polsce tez zakładasz pralnie?

1

@NeKenI, to co Ty zes robił?

1

@NeKenI, Ty się w robocie nudziłeś czy w domu tak bardzo? XD

1

@NeKenI, nie bądź pipa

1

@NeKenI, wszystkie moje komentarze od początku istnienia mojego konta

1

@NeKenI, do kiedy się wyrobisz ze wszystkim?

1

@Rl9k1nG, również tak uważam, ma czas to niech ogarnia. On myśli, że przyjedzie z powrotem do Polski i nic nie trzeba będzie robić po 10 latach?

2

@NeKenI jak Ci się będzie nudzić to daj mi herba pod każdym komentarzem

1

@NeKenI, i jak tam, cieszysz się, że wróciłeś?

2

@FcPortoFan1999, nie będzie się kładł spać

1

@NeKenI, to dlaczego Cię nie było pół roku?

1

@NeKenI, coś mi się tu nie zgadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?