FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz, Simeone nie musi nic czytać, bo Xavi nie stosuje żadnej taktyki
1
@LM10GOAT, no gdyby się tak zachował to lekki odlot byłby
0
@Nazio_87, byłeś na wakacjach?
2
@Comentateiro, odpowiedz brzmi - żadnej
4
@ludnek, już się nie odpalaj, zaraz rusza maszyna Xaviego. Zrelaksuj się
1
@P33ck, zaczepić to ja Cię hehe dopiero mogę
1
Niecałe 10min i Son już dwie brameczki, no no
4
Liverpool pokazuje ile znaczą strzały z dystansu ;)
2
@Lionel_Messi10, wow super
2
Dzisiaj ambasada ma święto :D
0
@Kessie, mam na myśli to, że rzadko kiedy mogę poczytać o poczynaniach drużyny Liverpoolu :/
@tristan87 , tak jak wyżej
0
Coś tu ostatnio cichutko o Liverpoolu, ciekawe dlaczego
37
@TR3YWAY, ten co siedzi na krześle jaki spokój XD
0
@Rhaan, ja bym nigdy w żadnym z tych zawodów, bo weekend ma być wolny i koniec kropka, a reszta niech sobie głowy zrywa
5
@LjakRoberciik, zdecydowanie Luis Suarez
1
@Rhaan, co Ty się do mnie człowieku drzesz, zadałem jedno pytanie
0
@hayek, pracownicy Biedronki pracują po 14h?
0
@Messibestplayerintheworld, dwa komentarze niżej
0
@marcin62, no to naprawdę żałosne, że w sumie niewiele trzeba się starać żeby grać kartami wysoko ocenianymi :D Te paczki gdzie za hajs możesz mieć praktycznie wszystko to w ogóle żałosny temat
0
@Losiex, stracić mniej lub tyle samo co Atletico
0
@hayek, a dlaczego ktoś Cię wyzywa jak stoisz w korku?
0
@NeroTFP1, przerażajace, w zasadzie nic więcej dodawać nie można
12
@LS, to miłe z naszej strony, że taką mamy gospodarkę napędzona, że już teraz możemy napędzać te sąsiadów
0
@kulek22, wielu obywatelom daleko do elektryków, bo są one po prostu drogie
0
@LS, mam nadzieje, że nie będą w stanie zakazać nam wszystkiego :) Wiadomo coś więcej dlaczego chcą tego zakazać?
1
@DonMatteo901, gaz i benzyna normalna rodzina, na rozgrzewkę dla auta będzie można tankować 98, dużo tego nie idzie
0
@pioz123, jakie to ma znaczenie czy niemalże pewny awans czy nie? Barcelona za Xaviego w tym sezonie gra coraz gorzej i jeśli do końca sezonu nic się nie zmieni to niestety, ale legenda Barcelony nie powinna już dłużej piastować stanowiska trenera pierwszej drużyny. Ile w tym sezonie było meczów gdzie oni dali pokaz gry i wygrali pewnie spotkanie? Grają beznadziejnie, jak patrzę na United to jakbym widział Barcę
10
@pioz123, tylko od Szachtaru
1
United prezentuje podobny poziom do Barcelony, a oba te kluby łączy trener, który sobie nie radzi
1
@Sulimo, chyba nie tylko ja mam tego typa dosyć już