3

@Pawel13sz, Simeone nie musi nic czytać, bo Xavi nie stosuje żadnej taktyki

1

@LM10GOAT, no gdyby się tak zachował to lekki odlot byłby

0

@Nazio_87, byłeś na wakacjach?

2

@Comentateiro, odpowiedz brzmi - żadnej

4

@ludnek, już się nie odpalaj, zaraz rusza maszyna Xaviego. Zrelaksuj się

1

@P33ck, zaczepić to ja Cię hehe dopiero mogę

1

Niecałe 10min i Son już dwie brameczki, no no

4

Liverpool pokazuje ile znaczą strzały z dystansu ;)

2

@Lionel_Messi10, wow super

2

Dzisiaj ambasada ma święto :D

0

@Kessie, mam na myśli to, że rzadko kiedy mogę poczytać o poczynaniach drużyny Liverpoolu :/

@tristan87 , tak jak wyżej

0

Coś tu ostatnio cichutko o Liverpoolu, ciekawe dlaczego

37

@TR3YWAY, ten co siedzi na krześle jaki spokój XD

0

@Rhaan, ja bym nigdy w żadnym z tych zawodów, bo weekend ma być wolny i koniec kropka, a reszta niech sobie głowy zrywa

5

@LjakRoberciik, zdecydowanie Luis Suarez

1

@Rhaan, co Ty się do mnie człowieku drzesz, zadałem jedno pytanie

0

@hayek, pracownicy Biedronki pracują po 14h?

0

@Messibestplayerintheworld, dwa komentarze niżej

0

@marcin62, no to naprawdę żałosne, że w sumie niewiele trzeba się starać żeby grać kartami wysoko ocenianymi :D Te paczki gdzie za hajs możesz mieć praktycznie wszystko to w ogóle żałosny temat

0

@Losiex, stracić mniej lub tyle samo co Atletico

0

@hayek, a dlaczego ktoś Cię wyzywa jak stoisz w korku?

0

@NeroTFP1, przerażajace, w zasadzie nic więcej dodawać nie można

12

@LS, to miłe z naszej strony, że taką mamy gospodarkę napędzona, że już teraz możemy napędzać te sąsiadów

0

@kulek22, wielu obywatelom daleko do elektryków, bo są one po prostu drogie

0

@LS, mam nadzieje, że nie będą w stanie zakazać nam wszystkiego :) Wiadomo coś więcej dlaczego chcą tego zakazać?

1

@DonMatteo901, gaz i benzyna normalna rodzina, na rozgrzewkę dla auta będzie można tankować 98, dużo tego nie idzie

0

@pioz123, jakie to ma znaczenie czy niemalże pewny awans czy nie? Barcelona za Xaviego w tym sezonie gra coraz gorzej i jeśli do końca sezonu nic się nie zmieni to niestety, ale legenda Barcelony nie powinna już dłużej piastować stanowiska trenera pierwszej drużyny. Ile w tym sezonie było meczów gdzie oni dali pokaz gry i wygrali pewnie spotkanie? Grają beznadziejnie, jak patrzę na United to jakbym widział Barcę

10

@pioz123, tylko od Szachtaru

1

United prezentuje podobny poziom do Barcelony, a oba te kluby łączy trener, który sobie nie radzi

1

@Sulimo, chyba nie tylko ja mam tego typa dosyć już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?