FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo, oznaczyłeś zbanowanego
1
@bartas97, może mówił tak, bo się nudził?
3
@Lukikiki, nawet jak coś zmieniłeś i tak Cię nie rozumiem XD
@Adran360, dobrze, ze nie tylko ja mam problem
4
@Lukikiki, chyba musisz być pijany, bo tak chaotycznie piszesz
0
Sędzia w meczu Realu chce chyba zostać główną gwiazdą
0
Rayo zrobiło się takie jałowe, zero gry dziś z Bilbao
0
@michaleu, był czas, że mieszkałem w Krakowie i tez ciężko było mi to zaakceptować, oprócz tego narzeczona jest z Podkarpacia i również ona i jej rodzice tak mówią. Po jakimś czasie się oswoiłem i sam często tak mówię :D
3
@Androchem, ja czekam na skończenie się mulciarzy
0
@bartekvisca , ceny są tak mocno zróżnicowane, że najlepiej żebyś zadzwonił i popytał. Obawiam się, że teraz te 600zl to może być minimum jeśli nie za malo
3
@Lionel_Messi10, wow super
1
@RobiS, jeżdżąc ostatnio trochę po Niemczech zastanawiam się dlaczego tu piesi mi nie wchodzą pod koła tak jak w Polsce ;p
0
@TR3YWAY, też zadawałem sobie to pytanie właśnie
0
@TR3YWAY, jak dziś podszedłem do auta to zobaczyłem takie coś
https://zapodaj.net/plik-ELYasd2VDy
https://zapodaj.net/plik-dBLfWZqYCW
0
@wpwelement, nie rób z siebie ofiary tylko spójrz dobrze na wiadomości, które ze sobą wymienialiśmy. W ostatniej rozmowie zadałem Ci jedno pytanie i do tej pory nie dostałem na nie odpowiedzi. Po co obracasz kota ogonem jeśli obaj mamy dostęp do tych samych wiadomości i widać tam czarno na białym, że nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie na temat tego w jaki sposób traktujesz moje komentarze?
Nie rób ze mnie takiego potwora
1
@P33ck, wiem, bo ja ogólnie dobry chłopak jestem, tylko zdarzyło mi się w życiu zabłądzić
0
@ranger3120, no ja tez jestem zdania, ze komentowanie każdego najmniejszego wydarzenia na La Rambli jest nieco niepotrzebne, ale lubiłem popatrzeć na kwalifikacje czy trochę wyścigu :D
@Sulimo, oby Małysz dobrze wypadł w tym sezonie
0
Może i ta F1 nudna, ale odrobinę będzie tęskno jak teraz będą weekendy bez F1
3
@EkspertzOrlikq, w komentarzach mimo wszystko jakieś granice być powinny, a Ty nie należysz do myślących użytkowników, którzy choć trochę by się tego trzymali. Konto istnieje 144 dni, sporo to o Tobie mówi
0
@A4ron, padał śnieg tam również w trakcie meczu? Nie oglądałem i średnio mam wiedzę na ten temat
5
@EkspertzOrlikq, a po co Ty go obrażasz? Nie umiesz inaczej odpisać? Powiększ zasób słów to będzie Ci łatwiej
0
@MesQueUnClub96, chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jak dużo śniegu spadło w Monachium i okolicy :D
2
@wpwelement, może dlatego, że jak ostatnio Cię o coś zapytałem i próbowałem porozmawiać to mi nie odpisałeś?
Poza tym jeśli napisałem o to tutaj to odpowiedz nam wszystkim, może osób, które chcą wiedzieć dlaczego reportaże na temat tego co się dzieje miedzy Ukraińcami, a naszymi kierowcami jest więcej?
8
@Dalhi, cenzura polegająca na tym żeby nie mówić nic złego o Ukraińcach?
4
Dlaczego post na temat tego co robią Ukraińcy dla naszych kierowców zniknął?
2
@jaras121, gdybym sobie kupił domek w Karkonoszach to już teraz słuchałbym pewnej opowieści na YT :D
@mrboom, Burggen, mała miejscowość na Bawarii. Niedaleko Alp, pewnie stąd taki efekt :D
1
@Kessie, jak na prace u @Luciano99 naprawdę dużo podróżujesz
5
Dzień dobry, witam w ten piękny poranek
https://zapodaj.net/plik-ybYleHqdYs
https://zapodaj.net/plik-XAFZCHTWVY
2
@AFA90, dziękuje za opinie i miłego weekendu Argentyńczyku
8
@AFA90, no i zdania nie zmieniam, śmieszy mnie identyfikowanie się Polaków z Argentyńczykami :D Nic się w tym temacie nie zmieniło, a ambasada Argentyny na La Rambli jest najzabawniejsza
0
@AFA90, pokaż gdzie