1

@Sulimo, oznaczyłeś zbanowanego

1

@bartas97, może mówił tak, bo się nudził?

3

@Lukikiki, nawet jak coś zmieniłeś i tak Cię nie rozumiem XD

@Adran360, dobrze, ze nie tylko ja mam problem

4

@Lukikiki, chyba musisz być pijany, bo tak chaotycznie piszesz

0

Sędzia w meczu Realu chce chyba zostać główną gwiazdą

0

Rayo zrobiło się takie jałowe, zero gry dziś z Bilbao

0

@michaleu, był czas, że mieszkałem w Krakowie i tez ciężko było mi to zaakceptować, oprócz tego narzeczona jest z Podkarpacia i również ona i jej rodzice tak mówią. Po jakimś czasie się oswoiłem i sam często tak mówię :D

3

@Androchem, ja czekam na skończenie się mulciarzy

0

@bartekvisca , ceny są tak mocno zróżnicowane, że najlepiej żebyś zadzwonił i popytał. Obawiam się, że teraz te 600zl to może być minimum jeśli nie za malo

3

@Lionel_Messi10, wow super

1

@RobiS, jeżdżąc ostatnio trochę po Niemczech zastanawiam się dlaczego tu piesi mi nie wchodzą pod koła tak jak w Polsce ;p

0

@TR3YWAY, też zadawałem sobie to pytanie właśnie

0

@TR3YWAY, jak dziś podszedłem do auta to zobaczyłem takie coś

https://zapodaj.net/plik-ELYasd2VDy
https://zapodaj.net/plik-dBLfWZqYCW

0

@wpwelement, nie rób z siebie ofiary tylko spójrz dobrze na wiadomości, które ze sobą wymienialiśmy. W ostatniej rozmowie zadałem Ci jedno pytanie i do tej pory nie dostałem na nie odpowiedzi. Po co obracasz kota ogonem jeśli obaj mamy dostęp do tych samych wiadomości i widać tam czarno na białym, że nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie na temat tego w jaki sposób traktujesz moje komentarze?

Nie rób ze mnie takiego potwora

1

@P33ck, wiem, bo ja ogólnie dobry chłopak jestem, tylko zdarzyło mi się w życiu zabłądzić

0

@ranger3120, no ja tez jestem zdania, ze komentowanie każdego najmniejszego wydarzenia na La Rambli jest nieco niepotrzebne, ale lubiłem popatrzeć na kwalifikacje czy trochę wyścigu :D

@Sulimo, oby Małysz dobrze wypadł w tym sezonie

0

Może i ta F1 nudna, ale odrobinę będzie tęskno jak teraz będą weekendy bez F1

3

@EkspertzOrlikq, w komentarzach mimo wszystko jakieś granice być powinny, a Ty nie należysz do myślących użytkowników, którzy choć trochę by się tego trzymali. Konto istnieje 144 dni, sporo to o Tobie mówi

0

@A4ron, padał śnieg tam również w trakcie meczu? Nie oglądałem i średnio mam wiedzę na ten temat

5

@EkspertzOrlikq, a po co Ty go obrażasz? Nie umiesz inaczej odpisać? Powiększ zasób słów to będzie Ci łatwiej

0

@MesQueUnClub96, chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jak dużo śniegu spadło w Monachium i okolicy :D

2

@wpwelement, może dlatego, że jak ostatnio Cię o coś zapytałem i próbowałem porozmawiać to mi nie odpisałeś?

Poza tym jeśli napisałem o to tutaj to odpowiedz nam wszystkim, może osób, które chcą wiedzieć dlaczego reportaże na temat tego co się dzieje miedzy Ukraińcami, a naszymi kierowcami jest więcej?

8

@Dalhi, cenzura polegająca na tym żeby nie mówić nic złego o Ukraińcach?

4

Dlaczego post na temat tego co robią Ukraińcy dla naszych kierowców zniknął?

2

@jaras121, gdybym sobie kupił domek w Karkonoszach to już teraz słuchałbym pewnej opowieści na YT :D

@mrboom, Burggen, mała miejscowość na Bawarii. Niedaleko Alp, pewnie stąd taki efekt :D

1

@Kessie, jak na prace u @Luciano99 naprawdę dużo podróżujesz

5

2

@AFA90, dziękuje za opinie i miłego weekendu Argentyńczyku

8

@AFA90, no i zdania nie zmieniam, śmieszy mnie identyfikowanie się Polaków z Argentyńczykami :D Nic się w tym temacie nie zmieniło, a ambasada Argentyny na La Rambli jest najzabawniejsza

0

@AFA90, pokaż gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?