5

@Firestone, może Rayo szybko strzeli ze trzy bramki i nie będzie potrzeby się męczyć

8

@Criss18Barca, w żaden punkt, ja mam ich w nosie za to co prezentują sobą na boisku od dawna, żadne wsparcie im się nie należy z automatu

0

@EldoradoHaze, spróbuj kiedyś pójść do nich i zobaczysz co się tam dzieje :p Nagraj i możesz tu wrzucić

3

@Rewolucja123, no to niestety chyba jedno z najważniejszych wymagań

0

@Katalończyk 99, dziękuje bardzo, wszystkiego dobrego

0

@Katalończyk 99, no luz, ale ja pytam użytkowników, którzy tutaj z tego korzystają. Jeśli napisałem w poście głównym, że co poza zmianą lokalizacji to jeśli ktoś ma tu pisać głupoty i pouczać mnie gdzie mam szukać informacji mógł się nie odzywać wcale.

0

@rasta212, nie, dla mnie La Rambla to również źródło wiedzy i dlatego tutaj zapytałem.

Po cholerę mi odpowiadałeś jeśli uważasz, ze powinienem poczytać po forach?

0

@rasta212, no dlatego rozumiem VPN ze względu na to, że mieszkając za granicą można oglądać treści z Polski, ale co poza tym?

3

@cules100pro, nie po to mamy ambasadę Argentyny na La Rambli żeby bać się gier w tym języku

4

@Androchem, widzę, że akurat to wiesz z autopsji

0

Dzień dobry, jaki sens ma dla was używanie VPN poza tym, że możecie zmieniać swoją lokalizację korzystając z niego? Pytam, bo myśle nad tym czy coś takiego by mi się nie przydało i szukam plusów

10

Oby w końcu był zdrowy dłużej niż kilka tygodni czy miesięcy, tego mu życzę

5

@pt9, zima to by była gdyby taki stan rzeczy utrzymał się dłużej niż tydzień ;/

0

@FcPortoFan1999, ciekawe czy zorganizują kiedyś mecz piłkarzy w nartach

2

@JimMorrisonFCB, teraz kapuje, tak jak mówiłem - nikomu nie okazałem braku szacunku. Standardowe pytanie ;p

0

@JimMorrisonFCB, a to niby dlaczego?

Tzn inaczej, ja nie okazałem nikomu braku szacunku, od tego zacznijmy ;p

5

@MesQueUnClub96, a co Ty chciałeś zobaczyć strefy intymne Jowity? Myśle, że trochę Cię poniosło

4

@Luciano99, u niej zamiast wystających kostek są dołki gdzie pewnie niejedno można schować

0

@NeroTFP1, też przegladales La Ramble 20 lat, ale dopiero teraz założyłeś konto?

2

@Kessie, włączyłem w kolejce w sklepie i nagle wszyscy zaczęli bić brawo :D

1

@kondzik47, mam dokładnie to samo, problemy z prawym były, operacja, która niewiele pomogła i teraz jeszcze lewa zaczyna się dziwnie zachowywać XD No ale mam nadzieje, że to tylko przeciążenie po powrocie do pracy, a nie jakiś uraz

0

@Deviler, nigdy nie miałem, ale czy się boje to raczej nie. Masz na myśli koszt samej naprawy turbosprężarki czy uszkodzeń jakie może wyrządzić w silniku?

6

@Danny Gaucho, a racja, ja cały czas myślałem, że mógł zapytać

19

@RomanHoffer, grzebałeś jej w telefonie?

0

@kondzik47, a jak kolano?

7

@Rl9k1nG, @BulaKG, Panowie codziennie alkohol to już choroba i lepiej ograniczyć nim będzie za późno. Alkoholizm jak się patrzy niestety. Powodzenia w ograniczeniu :)

0

@Sysia11, no Ty musisz mi podać numer swojego męża, bo ja z nim będę rozmawiać o oponach ;p

0

@Sysia11, dobrze, ale po co?

0

@Sysia11, podaj mi kontakt do swojego męża

1

@DonMatteo901, ja to najbardziej lubię jak ktoś mówi, że kogoś nienawidzi i poda przy okazji jakieś argumenty. Ja np mam ją w dupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?