9

Wychodzisz ciemno, wracasz ciemno. Uwielbiam te pogodę, w końcu można odetchnąć pełna piersią

3

@Kitek1640, No trochę bez sensu to napisał kolega wyżej

0

@Emhyr, brawo Marcin jesteś super gość

1

@Joe_Barbaro, do tego nie doszedłem jeszcze, na razie skupiłem się na alkoholu

1

@Kgorecki2500, z tym piwem coś może być na rzeczy

0

@tristan87, na sprzedaż, nie ma innego wyjścia

1

@VegetaPolska, Ty jesteś obrzydliwy XD

1

@VegetaPolska, a kto niby Lewego broni? Częściej się czyta, ze mimo fatalnej formy daje Barcelonie więcej niż jakikolwiek inny piłkarz

4

@Rust_Cohle wychowałeś potwora

0

@MesQueUnClub96 jedziesz z nimi młody jak z taczką gnoju

0

@clyde, fajnie wyszłaś w ostatniej produkcji, pozdro

0

@TR3YWAY, przecież widać nogi Lewego, razem ćwiczą

0

@DaPidejpi, sorry, ale sam wybitnego poziomu nie pokazujesz pisząc takie brednie XD

@MesQueUnClub96 jedyne o co Cię proszę to więcej komentarzy, bo uwielbiam je czytać. Nole i Lewy to świetni zawodnicy i faceci

1

@Lionel_Messi10, a mu zeszła, niezła bramka z dośrodkowania

0

@mekston, Norwegia niech się za grę weźmie, a nie patrzy na Izrael - Kosowo

0

Oblak każdy strzał wypluwa przed siebie, w końcu go Villarreal skarcił

1

@panczo, obawiam się, że tutaj nawet on by nie dał rady :D

4

@panczo, jeśli Ty nie znasz odpowiedzi na te pytania to ja już nie wiem kto nam odpowie

0

@sevs, za możliwość logowania się, na kompie musisz mi dać minimum 100 herbów pod różnymi komentarzami. Spróbuj, powinno wtedy zadziałać

1

@Luciano99, a co za przypadek, to Ci Kucharek

14

@VegetaPolska, nie to strona gdzie wybierasz swojego chomika i się nim opiekujesz

0

Jest dobrze, druga połowa już na pewno będzie nasza, a jeśli nie - zagramy trzecia.

0

@Coutinho007, a tamten chłopak nie jest przypadkiem gdzieś na mistrzostwach?

0

Wow nawet z pierwszej piłki udało się zagrać, serio nie da się tego robić częściej?

2

Można przegrywać, zdarza się. Jednak żeby z takim zespołem nie stworzyć żadnej groźnej sytuacji to już naprawdę coś jest nie tak

0

@Ptasior, wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń

0

@DonAndrzejos, najpierw przyjemności, potem przyjemności

2

Brawo Barcelona, dobry początek XD

0

@Emhyr, masz na myśli Pedriego i de Jonga?

0

@Emhyr, wiem, ja zarzucam te słowa głównie w stronę Xaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?