FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wychodzisz ciemno, wracasz ciemno. Uwielbiam te pogodę, w końcu można odetchnąć pełna piersią
3
@Kitek1640, No trochę bez sensu to napisał kolega wyżej
0
@Emhyr, brawo Marcin jesteś super gość
1
@Joe_Barbaro, do tego nie doszedłem jeszcze, na razie skupiłem się na alkoholu
1
@Kgorecki2500, z tym piwem coś może być na rzeczy
0
@tristan87, na sprzedaż, nie ma innego wyjścia
1
@VegetaPolska, Ty jesteś obrzydliwy XD
1
@VegetaPolska, a kto niby Lewego broni? Częściej się czyta, ze mimo fatalnej formy daje Barcelonie więcej niż jakikolwiek inny piłkarz
4
@Rust_Cohle wychowałeś potwora
0
@MesQueUnClub96 jedziesz z nimi młody jak z taczką gnoju
0
@clyde, fajnie wyszłaś w ostatniej produkcji, pozdro
0
@TR3YWAY, przecież widać nogi Lewego, razem ćwiczą
0
@DaPidejpi, sorry, ale sam wybitnego poziomu nie pokazujesz pisząc takie brednie XD
@MesQueUnClub96 jedyne o co Cię proszę to więcej komentarzy, bo uwielbiam je czytać. Nole i Lewy to świetni zawodnicy i faceci
1
@Lionel_Messi10, a mu zeszła, niezła bramka z dośrodkowania
0
@mekston, Norwegia niech się za grę weźmie, a nie patrzy na Izrael - Kosowo
0
Oblak każdy strzał wypluwa przed siebie, w końcu go Villarreal skarcił
1
@panczo, obawiam się, że tutaj nawet on by nie dał rady :D
4
@panczo, jeśli Ty nie znasz odpowiedzi na te pytania to ja już nie wiem kto nam odpowie
0
@sevs, za możliwość logowania się, na kompie musisz mi dać minimum 100 herbów pod różnymi komentarzami. Spróbuj, powinno wtedy zadziałać
1
@Luciano99, a co za przypadek, to Ci Kucharek
14
@VegetaPolska, nie to strona gdzie wybierasz swojego chomika i się nim opiekujesz
0
Jest dobrze, druga połowa już na pewno będzie nasza, a jeśli nie - zagramy trzecia.
0
@Coutinho007, a tamten chłopak nie jest przypadkiem gdzieś na mistrzostwach?
0
Wow nawet z pierwszej piłki udało się zagrać, serio nie da się tego robić częściej?
2
Można przegrywać, zdarza się. Jednak żeby z takim zespołem nie stworzyć żadnej groźnej sytuacji to już naprawdę coś jest nie tak
0
@Ptasior, wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń
0
@DonAndrzejos, najpierw przyjemności, potem przyjemności
2
Brawo Barcelona, dobry początek XD
0
@Emhyr, masz na myśli Pedriego i de Jonga?
0
@Emhyr, wiem, ja zarzucam te słowa głównie w stronę Xaviego