FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_, tak, na pewno. I 9 złota piłkę
0
@Sawik_10, to się doinformuj, bo jak gracz dotknie lekko piłki, ale zabierze ze sobą zawodnika to jest faul. Po cholerę komentujesz jak nie znasz zasad?
0
@Sawik_10, może dlatego, że ściął gracza Wilków równo z trawą?
2
Komentarz usunięty
4
@Gaz, Alonso, Araujo, Christensen w obronie, wszyscy wysocy, a chłop se stoi i strzela z główki jakby nigdy nic. Ten kulawy pressing już pomijam, bo Xavi nie robi z tym zespołem zupełnie nic i jeśli nic się nie zmieni to oby upuścił klub, bo miał ratować Barcelonę z bagna, a tylko ją pogrąża
0
@AduŚ07, wyślij na PW zdjęcia z ofertą ceny jeśli się zorientujesz ile chcesz
4
@Chucky, tak zaje*iscie nudna, że sam o niej piszesz geniuszu
2
@Rust_Cohle, no ale nie porównuj La Rambli do Kanału Sportowego, bo uczestniczenie w życiu La Rambli jest zdecydowanie bardziej ekskluzywne. Możliwość zalogowania się tutaj bez informacji o banie dodaje więcej emocji i prestiżu niż jakieś śmieszne prowadzenie Kanału Sportowego na YT
1
@Rust_Cohle, ogólnie z której strony nie spojrzeć wszelkie wypowiadanie się publiczne na temat tego odejścia pokazuje jak wiele zabrakło do tego żeby zachować klasę i jeśli cokolwiek sobie wyjaśniać to między sobą, a nie w internecie. Niby dorośli ludzie, niby poważne osoby, które mają wielką oglądalność, a jak przyszło do rozłamu ekipy to nie potrafili zachować się kulturalnie i poważnie
1
@draxidox, kocham Cię Polsko.
Byleby na bąbelki dali
2
@kamyk_23, hahahaha ale śmieszne
0
@_barti, a chociażby jadąc kawałek poza miasto, gdzie wciąż jest to Kraków. Mam na myśli np. dojazd do pracy na ul. Łuczanowicką
1
@_barti, gówno prawda, nie wszędzie w Krakowie jest dobry dojazd. Wciąż czasem zdecydowanie lepiej jechać autem.
0
@Bobo25, nie chce chyba nic więcej wiedzieć na temat tej historii
1
@Bobo25, gratuluje zaliczenia drwala, to super, że dzielisz się z nami takimi rzeczami.
Jeśli zaś chodzi o mięso to w Macdonald’s nie ma go zbyt wiele, wiec można tam jeść w piątki
13
@Deviler, nie tyle, że dobry, ale nie zdziwiłoby mnie gdyby on miał w tym wszystkim najwiecej racji
3
Cześć @MesQueUnClub96, zauważyłem, że Twoja ostatnia aktywność znacząco spadła. Czy coś się wydarzyło? Czy mogę Ci jakoś pomóc?
0
@LioMessi10, a co Ty zmieniasz Niemieckie konto na Revoluta czy co się dzieje?
8
@LioMessi10, możemy spróbować najpierw wysłać chociaż polowe tej kwoty na moje konto i zobaczymy czy coś się stanie złego. Wyśle numer konta Revoluta na PW
3
@Sulimo, ta cała liga i te kluby są tak beznadziejne, że nawet nie ma się tu nad czym rozwodzić
2
@macio_944, za daleko, w okolice Monachium nie dowiozą niestety
1
@DaPidejpi, jakie szpony wow
0
Komentarz usunięty
0
@Joe_Barbaro, no tak, jak zwykle. Czego ja się mogłem po Ciebie spodziewać Barbaro
3
@Jaro1279, XD jak radzisz mi patrzeć na czubek własnego nosa to Ty spójrz na swój i przestać oceniać to co ja oceniam. Zajmij się sobą
9
@Jaro1279, przecież nie musi go nie być stać żeby się z tego śmiał. Mnie np najbardziej bawi jeśli ludzie stoją za tym w kolejce :D
0
@Joe_Barbaro, jeśli pójdę i nie będzie to jak rozwiążemy te sprawę?
0
@Culers, no, widzę to wiele razy
0
@bartekvisca , zdania ekspertów podzielone, bo w internecie są informacje, ze się pojawi
0
@Joe_Barbaro, jesteś pewny, że w każdym?