0

@kanver_, tak, na pewno. I 9 złota piłkę

0

@Sawik_10, to się doinformuj, bo jak gracz dotknie lekko piłki, ale zabierze ze sobą zawodnika to jest faul. Po cholerę komentujesz jak nie znasz zasad?

0

@Sawik_10, może dlatego, że ściął gracza Wilków równo z trawą?

2

Komentarz usunięty

4

@Gaz, Alonso, Araujo, Christensen w obronie, wszyscy wysocy, a chłop se stoi i strzela z główki jakby nigdy nic. Ten kulawy pressing już pomijam, bo Xavi nie robi z tym zespołem zupełnie nic i jeśli nic się nie zmieni to oby upuścił klub, bo miał ratować Barcelonę z bagna, a tylko ją pogrąża

0

@AduŚ07, wyślij na PW zdjęcia z ofertą ceny jeśli się zorientujesz ile chcesz

4

@Chucky, tak zaje*iscie nudna, że sam o niej piszesz geniuszu

2

@Rust_Cohle, no ale nie porównuj La Rambli do Kanału Sportowego, bo uczestniczenie w życiu La Rambli jest zdecydowanie bardziej ekskluzywne. Możliwość zalogowania się tutaj bez informacji o banie dodaje więcej emocji i prestiżu niż jakieś śmieszne prowadzenie Kanału Sportowego na YT

1

@Rust_Cohle, ogólnie z której strony nie spojrzeć wszelkie wypowiadanie się publiczne na temat tego odejścia pokazuje jak wiele zabrakło do tego żeby zachować klasę i jeśli cokolwiek sobie wyjaśniać to między sobą, a nie w internecie. Niby dorośli ludzie, niby poważne osoby, które mają wielką oglądalność, a jak przyszło do rozłamu ekipy to nie potrafili zachować się kulturalnie i poważnie

1

@draxidox, kocham Cię Polsko.

Byleby na bąbelki dali

2

@kamyk_23, hahahaha ale śmieszne

0

@_barti, a chociażby jadąc kawałek poza miasto, gdzie wciąż jest to Kraków. Mam na myśli np. dojazd do pracy na ul. Łuczanowicką

1

@_barti, gówno prawda, nie wszędzie w Krakowie jest dobry dojazd. Wciąż czasem zdecydowanie lepiej jechać autem.

0

@Bobo25, nie chce chyba nic więcej wiedzieć na temat tej historii

1

@Bobo25, gratuluje zaliczenia drwala, to super, że dzielisz się z nami takimi rzeczami.

Jeśli zaś chodzi o mięso to w Macdonald’s nie ma go zbyt wiele, wiec można tam jeść w piątki

13

@Deviler, nie tyle, że dobry, ale nie zdziwiłoby mnie gdyby on miał w tym wszystkim najwiecej racji

3

Cześć @MesQueUnClub96, zauważyłem, że Twoja ostatnia aktywność znacząco spadła. Czy coś się wydarzyło? Czy mogę Ci jakoś pomóc?

0

@LioMessi10, a co Ty zmieniasz Niemieckie konto na Revoluta czy co się dzieje?

8

@LioMessi10, możemy spróbować najpierw wysłać chociaż polowe tej kwoty na moje konto i zobaczymy czy coś się stanie złego. Wyśle numer konta Revoluta na PW

3

@Sulimo, ta cała liga i te kluby są tak beznadziejne, że nawet nie ma się tu nad czym rozwodzić

2

@macio_944, za daleko, w okolice Monachium nie dowiozą niestety

1

@DaPidejpi, jakie szpony wow

0

Komentarz usunięty

0

@Joe_Barbaro, no tak, jak zwykle. Czego ja się mogłem po Ciebie spodziewać Barbaro

3

@Jaro1279, XD jak radzisz mi patrzeć na czubek własnego nosa to Ty spójrz na swój i przestać oceniać to co ja oceniam. Zajmij się sobą

9

@Jaro1279, przecież nie musi go nie być stać żeby się z tego śmiał. Mnie np najbardziej bawi jeśli ludzie stoją za tym w kolejce :D

0

@Joe_Barbaro, jeśli pójdę i nie będzie to jak rozwiążemy te sprawę?

0

@Culers, no, widzę to wiele razy

0

@bartekvisca , zdania ekspertów podzielone, bo w internecie są informacje, ze się pojawi

0

@Joe_Barbaro, jesteś pewny, że w każdym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?