FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99, bo ludzie myśleli, że on każdy sezon będzie miał topowy ;p
0
@Messiah10, wchodzę na fb już widzę ten post u jednej dziewczyny, przerażajace XD
0
@DonCarletto, sorry, ale nie będę nawet reagować na głupotę, którą napisałeś. Jak chcesz wchodzić w głupie dyskusje to jeden typ wiecznie hejtujacy Lewego jest chetny
0
@DonCarletto, mnie. Odwal się od niego madrytcioku
2
@TR3YWAY, XD akurat jeśli chodzi o te dwie bramki to nie stawia go wyżej niż Dembele, bo Ukrainiec gra beznadziejnie, jeszcze gorzej niż Francuz
3
@TR3YWAY, niejednego czyli dwa?
8
@Messiah10, hahahahaha, pamietam jak kiedyś na tablicy ludzie jakieś gówniane teksty właśnie wrzucali z nadzieją, że to pomoże w czymś
0
@MesQueUnClub_87, prywatnie pijesz alkohol czy zupełnie nic? Takie luźne pytanie
0
@Krzysztof1987, jeśli ktoś regularnie przekracza te granice to powinien zdać sobie sprawę, ze jest alkoholikiem
3
@PatrykBarca, a potem kolejne 2h streamerów na twitchu
16
@Luciano99, @clyde wow, robisz wrażenie
19
@DonMatteo901, kibice są w ogóle pogrzani, każdy mecz mają wygrywać?
0
@LM10GOAT, ale Cię uczy obowiązków i tego, że życie to nie tylko czas wolny.
3
@LM10GOAT, nie, nie chodzi o to, że my mieliśmy źle i reszta nie może mieć lepiej. Część rzeczy w szkole, na studiach uczy Cię przystosowania się do obowiązków, które w dorosłym życiu będą. Już teraz aktualne społeczeństwo w większości (oczywiście nie wszyscy), ma lewe ręce i nie potrafi nic samemu zrobić poza obsługą komputera czy telefonu. W złą stronę idziemy w kwestii wychowania
5
@QuaReL, no i? Średnio mnie interesuje co jest w USA
3
@Sulimo, brakuje nauczycieli i co dzieci zaczynaja lekcje od 8 i kończą o 20 czy o co chodzi?
105
@Sulimo, dlaczego my wcześniej jako dzieci sobie z tym wszystkim radziliśmy, a teraz jest to jakiś wielki problem? Zakazać szkoły, pracy, niech ludzie leżą i pachną
0
Komentarz usunięty
4
@ObiwanKenobi, ostatnio właśnie w DE miałem w pensjonacie około 40 Turków lub innych tego typu, największa patologia jaką widziałem na oczy. Nie mam pojęcia dlaczego nikt z tym nie zrobi porządku. Ludzie, którzy rządzą podejmują decyzje o tym żeby ich przyjmować, a potem cierpią niewinni obywatele. Obrzydliwe
1
@DonMatteo901, tak, to akurat jest żart i kompromitacja. Zwłaszcza, że u nas to wciąż nie funkcjonuje jak powinno w wielu miejscach hahaha
4
Ja pierdziele, sytuacje związane z Vinim to zazwyczaj żart. Okropny piłkarz i człowiek
0
@MesQueUnClub96, ja tez w to wierze, wszystkim w rodzinie kazałem trzymać kciuki
10
@Luciano99, „trochę tam mama sobie dorabiała przez te 18 lat na dwa etaty + prace dodatkowe w weekendy, ale podstawą była kasa ze szparagów” - XD
0
@PatrykBarca, ja mam czystego penisa i zawsze myje ręce
1
@mrboom, spróbuj wycisnąć
1
@Mixtape, no oby tam nie przyszedł, bo tez się chyba załamie psychicznie wow
0
@TR3YWAY, z Gironą to może być jeszcze różnie. Czasem już były zespoły, które pierwsza cześć sezonu miały super, a potem bym zjazd
3
@MesQueUnClub96, ja się cieszę, że się udzielasz. Twoje komentarze są tu potrzebne, pisz ich jeszcze więcej, proszę
0
@kanver_, tak, na pewno. I 9 złota piłkę
0
@Sawik_10, to się doinformuj, bo jak gracz dotknie lekko piłki, ale zabierze ze sobą zawodnika to jest faul. Po cholerę komentujesz jak nie znasz zasad?