3

@Luciano99, bo ludzie myśleli, że on każdy sezon będzie miał topowy ;p

0

@Messiah10, wchodzę na fb już widzę ten post u jednej dziewczyny, przerażajace XD

0

@DonCarletto, sorry, ale nie będę nawet reagować na głupotę, którą napisałeś. Jak chcesz wchodzić w głupie dyskusje to jeden typ wiecznie hejtujacy Lewego jest chetny

0

@DonCarletto, mnie. Odwal się od niego madrytcioku

2

@TR3YWAY, XD akurat jeśli chodzi o te dwie bramki to nie stawia go wyżej niż Dembele, bo Ukrainiec gra beznadziejnie, jeszcze gorzej niż Francuz

3

@TR3YWAY, niejednego czyli dwa?

8

@Messiah10, hahahahaha, pamietam jak kiedyś na tablicy ludzie jakieś gówniane teksty właśnie wrzucali z nadzieją, że to pomoże w czymś

0

@MesQueUnClub_87, prywatnie pijesz alkohol czy zupełnie nic? Takie luźne pytanie

0

@Krzysztof1987, jeśli ktoś regularnie przekracza te granice to powinien zdać sobie sprawę, ze jest alkoholikiem

3

@PatrykBarca, a potem kolejne 2h streamerów na twitchu

16

@Luciano99, @clyde wow, robisz wrażenie

19

@DonMatteo901, kibice są w ogóle pogrzani, każdy mecz mają wygrywać?

0

@LM10GOAT, ale Cię uczy obowiązków i tego, że życie to nie tylko czas wolny.

3

@LM10GOAT, nie, nie chodzi o to, że my mieliśmy źle i reszta nie może mieć lepiej. Część rzeczy w szkole, na studiach uczy Cię przystosowania się do obowiązków, które w dorosłym życiu będą. Już teraz aktualne społeczeństwo w większości (oczywiście nie wszyscy), ma lewe ręce i nie potrafi nic samemu zrobić poza obsługą komputera czy telefonu. W złą stronę idziemy w kwestii wychowania

5

@QuaReL, no i? Średnio mnie interesuje co jest w USA

3

@Sulimo, brakuje nauczycieli i co dzieci zaczynaja lekcje od 8 i kończą o 20 czy o co chodzi?

105

@Sulimo, dlaczego my wcześniej jako dzieci sobie z tym wszystkim radziliśmy, a teraz jest to jakiś wielki problem? Zakazać szkoły, pracy, niech ludzie leżą i pachną

0

Komentarz usunięty

4

@ObiwanKenobi, ostatnio właśnie w DE miałem w pensjonacie około 40 Turków lub innych tego typu, największa patologia jaką widziałem na oczy. Nie mam pojęcia dlaczego nikt z tym nie zrobi porządku. Ludzie, którzy rządzą podejmują decyzje o tym żeby ich przyjmować, a potem cierpią niewinni obywatele. Obrzydliwe

1

@DonMatteo901, tak, to akurat jest żart i kompromitacja. Zwłaszcza, że u nas to wciąż nie funkcjonuje jak powinno w wielu miejscach hahaha

4

Ja pierdziele, sytuacje związane z Vinim to zazwyczaj żart. Okropny piłkarz i człowiek

0

@MesQueUnClub96, ja tez w to wierze, wszystkim w rodzinie kazałem trzymać kciuki

10

@Luciano99, „trochę tam mama sobie dorabiała przez te 18 lat na dwa etaty + prace dodatkowe w weekendy, ale podstawą była kasa ze szparagów” - XD

0

@PatrykBarca, ja mam czystego penisa i zawsze myje ręce

1

@mrboom, spróbuj wycisnąć

1

@Mixtape, no oby tam nie przyszedł, bo tez się chyba załamie psychicznie wow

0

@TR3YWAY, z Gironą to może być jeszcze różnie. Czasem już były zespoły, które pierwsza cześć sezonu miały super, a potem bym zjazd

3

@MesQueUnClub96, ja się cieszę, że się udzielasz. Twoje komentarze są tu potrzebne, pisz ich jeszcze więcej, proszę

0

@kanver_, tak, na pewno. I 9 złota piłkę

0

@Sawik_10, to się doinformuj, bo jak gracz dotknie lekko piłki, ale zabierze ze sobą zawodnika to jest faul. Po cholerę komentujesz jak nie znasz zasad?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?