FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Mixtape, zupełnie dwie inne sytuacje, bo Vegeta nie doszedł jeszcze do poziomu żeby go ktoś zostawił. On by się teraz cieszył gdyby ktoś mógł z nim zerwać.
Tobie życzę powodzenia, powolutku wszystko przetrawisz ;)
0
@Barcasub, tak to już w życiu bywa, za dużo chcesz wiedzieć
0
@Barcasub, nie bo na nich nie patrzy
6
@Barcasub, nie ogląda Realu tylko ich przeciwników
6
@Firestone, dziękuje Ci Vinicius za trochę spokoju na końcu roku 2023 i początku 2024
0
@pt9, nigdy nie miałem sytuacji żeby mi ktokolwiek odmówił urlopu, żaden z moich pracodawców. Ponadto miejsce, w którym mieszkam, w gdzie mam rodzinę to zupełnie inne województwa, więc tak, jeśli pracodawca odmówiłby mi wcześniej zaplanowanego urlopu to nie warto dla mnie w takiej firmie pracować ;)
Ja mam w nosie aktualnie to gdzie pracuję, w jednej firmie mnie nie szanują to idę do kolejnej. Jeśli jest wszystko w porządku i wzajemnie o sobie myślimy to pracuje w takiej firmie dopóki życie mnie nie zmusza do zmiany, w innym przypadku nie mam problemu żeby zmienić otoczenie.
Jedynym pracownikiem nigdy nie byłem, u mnie na święta w każdej firmie zakład jest albo zamknięty albo przychodzą Ci, którzy chcą sobie przyjść. Nigdy żaden pracodawca nie wymuszał na mnie żebym pracował miedzy świetami i sylwestrem, to dla mnie czas, który spędzam zupełnie inaczej niż chodząc do pracy. Chcesz pracować w takie dni to śmiało, ale ja takiego pracodawcę jak Ty miałbym w nosie.
Urlopy wakacyjne czy coś zawsze są zaplanowane, wtedy każdy zgłasza kiedy chce mieć urlop i wszystko jest z góry jasne. Jeśli jednak komuś się plany zmieniły pracodawca często to uszanował. Zdarzało się, że odmawiał urlopu kiedy ktoś mu z dupy wyskakiwał dwa dni wcześniej, że coś mu wyskoczyło, ale wtedy bierzesz na żądanie i masz do tego pełne prawo. Wzajemny szacunek, tego wymagam od ludzi z którymi pracuje.
0
@AlexDark00, nauczysz się w końcu czytać ze zrozumieniem czy wiecznie będziesz gadać głupoty odpowiadając komukolwiek na komentarz?
Wyżej są informacje o tym, że pracodawca odmawia urlopu, który jest zapowiedziany wcześniej. Wisi mi to jak Ty się dogadujesz ze swoim pracodawcą i jak dajesz się tam traktować. Zgłaszam wniosek o urlop i chce go mieć, po to robie to zdecydowanie wcześniej żeby pracodawca uszanował również moje plany. Jeszcze raz powtórzę, naucz się czytać ze zrozumieniem
7
@Transu96, ales mu pomógł, jak wybierales biurko to nie byłeś taki wygadany
0
@pt9, zależy ile bym u Ciebie zarobił, bo ja bym się nie zaangażował za śmieszne pieniądze
0
@pt9, tak, ja bym poszedł na L4 i miał takiego pracodawcę w dupie. Chyba, że ludzie pracujący u Ciebie zarabiają tak duże pieniądze, że nie chcieliby stracić pracy. Jednak jeśli miałbym zaplanowany wyjazd, którego nie chciałbym przełożyć, bo jadę gdzieś z rodziną to za wszelką cenę nie przyszedłbym do pracy. Pracę zawsze można zmienić i jeśli pojawiłyby się problemy z urlopem, a ja nie mógłbym poświecić czasu dla rodziny, żony, narzeczonej czy kogokolwiek innego to mam w dupie taką robotę i takiego szefa.
0
@pt9, ja Ci tylko mówię jak to wygląda z mojej perspektywy. Chodzę do pracy na co dzień i wykonuje swoje obowiązki najlepiej jak potrafię, a jeśli pracodawca by mnie olał i kazał przyjść do pracy w ten okres, o którym rozmawiamy to ja również miałbym go w nosie.
Postaw się na miejscu swoich ludzi kiedy Ty im czegoś odmawiasz, a im zależy chociażby na urlopie, bo mają na te dni plany i zrobili je już wcześniej. W moim zawodzie pracy jest mnóstwo, a ludzi, którzy trochę potrafią nie ma aż tylu. Dlatego też w sytuacji kiedy bardzo mi na czymś zależy, a pracodawca mi odmawia ja mam do tego inne podejście
0
@pt9, a mnie to nie interesuje ilu Ty masz pracowników i jak Ty do tego podchodzisz. Twoja indywidualna sprawa jak prowadzisz swój biznes. Ja Ci mówię, że dla mnie wolne miedzy świetami, a sylwestrem to priorytet i nigdy odkąd pracuje w te dni nie było mnie w pracy :D
A brak zezwolenia na urlop dla pracownika, bo Tobie brakuje ludzi to również plucie na pracownika. Każdy ma swoje życie, rodzinę i jeśli chce mieć urlop i zapowiada Ci go wcześniej to plujesz na swoich pracowników jeśli im odmawiasz i ja dla takiego jak Ty bym nie pracował ;)
1
@Wierzbin, przez 3 dni nikt Ci na kontrole nie wpadnie, a zawsze możesz mieć problemy żołądkowe ;p
Nikt nie mówi o siedzeniu na L4 przez pół roku, to jest sprawa dosłownie kilku dni. Jeśli idę do pracodawcy po urlop i zapowiadam go wcześniej to nigdy nie miałem z nim problemów. Na tym polegał u mnie zawsze wzajemny szacunek. Chciałem urlop to przychodziłem wcześniej, miałem coś ważnego do załatwienia i potrzebowałem urlopu to w ostateczności na żądanie. Nigdy w w jakiejkolwiek firmie nikt mnie nie potraktował tak, że nie dał mi urlopu kiedy złożyłem wniosek o niego odrobinę wcześniej. Jedna sytuacja kiedy ktoś by mi robił problemy z urlopem i biorę L4, a następnie w razie nieprzyjemności szukam nowej pracy. Czasy januszexów się skończyły
0
@VegetaPolska, przecież Ty tylko za takimi się oglądasz
0
@pt9, ja bym wziął L4 i miał w dupie takiego pracodawcę, który mi nie daje odpocząć w święta ;)
Między świetami, a sylwestrem, przepraszam oczywiście
0
@Katalończyk 99, no, działa, działa. To wszystko równie dobrze mogłoby się kręcić również bez niej
1
@AmigoBlancos, widzą? Co kto widzi?
2
@AmigoBlancos, a uj z nimi wszystkimi. Banda partaczy
1
@mekston, to się nie ma czym przejmować
2
Hamilton nie mógł szybciej, ale Russel mógł ;p
0
@Krzysztof1987, nówki zakładałeś?
1
@Kessie, wyjechałem z Polski na letnich, jestem geniuszem
0
@barcanawieki, nic
1
@Aqualitek, XD tak to skomentuje
0
@Nazio_87, ależ kompromitacja…
0
@Sysia11, proszę Cię, odpuść sobie. Wbić to ja Ci co najwyżej mogę gwoździa
5
@TheNekro94, najlepiej to żebyśmy w ogóle nigdzie nie pojechali, bo na to nie zasłużyliśmy
0
@Sysia11, ale gdzie ja Ci napisałem, że coś w tym złego? Dlaczego mnie prowokujesz? Jesteś jakaś podrażniona po tej porażce z nocy
0
@Sysia11, no dlatego napisałem to co wyżej, czego nie rozumiesz?
4
Leo czy to Ty?
https://zapodaj.net/plik-afqnmUCYfx