FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta, oznaczyłeś zbanowanego, uważaj na siebie
1
@SteuerFreiMoney, gdyby zbierała znaczki to może Lewy wciąż byłby w dobrej formie?
3
@Pedri16Future, bo celebryta wrzuca to do internetu i musi się liczyć z tym, że ludzie będą o tym rozmawiać?
4
@Gracek10, jak on ma się skupić na futbolu kiedy cały czas się zastanawia co tym razem Anka będzie wyprawiać
0
@DonCarletto, hahahah zabawny jesteś jak świnia w trampkach
2
@Chaoss, bardziej zaskakujący wynik samego Alonso niż Hamiltona
3
@draxidox, nic tylko płakać jak się ogląda teraz Barcelonę
11
@AmigoBlancos, trochę odleciałeś, ale zdarza się każdemu
7
@ToWinaSedziego, @wpwelement to Ty się tak brzydko wyrażasz?
0
@cris27, No ale jeśli on nie bierze udziału w akcji i czeka na piłkę w polu karnym to również tych piłek nie dostaje, dlaczego?
1
@DonCarletto, po prostu oni obaj wpadli na ten sam pomysł kiedy przyszło wybrać oryginalny nick
0
@Danny Gaucho, ach ten Karol
1
@BorzyKrzys, tez mnie to bawi, Barcelona nie potrafi zagrać składnej akcji żeby do tego napastnika podać piłkę na strzał, a tu Lewandowski winny całemu złu w Barcelonie i jak przyszedłby Lautaro to coś by się zmieniło :D Miało się zmienić po przyjściu Felixa, Cancelo, Gundogana, powrocie Pedriego czy de Jonga i co? Gówno
0
@DonAndrzejos, a nie za dyskusje?
1
@cris27, a co Ty pieprzysz, my sobie nawet sytuacji nie stwarzamy, gdzie tu wina napastnika jeśli pomocnicy i skrzydłowi nie potrafią wykreować sytuacji?
4
@cris27, na pewno, zwłaszcza, że Lewemu za bardzo nie ma kto piłki dograć, bo cała Barcelona gra ogromny paździerz. Zrzucanie winy na Lewego i przypisywanie mu braku lidera w lidze to skrajna głupota
0
Niby F1 to nudny sport, ale czasem oglądając piłkę nożną można dojść do tych samych wniosków. Dwie akcje zakończone bramkami i poza tym zupełnie nic wartego odnotowania, a zawodników ofensywnych na boisku wbrew pozorom sporo
0
@Rust_Cohle, 1:1
0
@mekston, z drugą pozycją to mam nadzieje, że tylko żart?
0
@BorzyKrzys, tylko, że to finansowo się chyba odbije?
0
@Mixtape, Cadiz dziś nie zagrał tak żeby się murować, oglądałeś?
9
@Messibestplayerintheworld, w Barcelonie pozycja bramkarza to akurat najmniejszy problem, ta drużyna nie potrafi grać w piłkę aktualnie
0
@DonCarletto, zawsze do usług
1
@DonCarletto, Ciebie nie ma bo jesteś tutaj
0
@dominox1998, a to już na początku grudnia rozdają mistrzostwo?
0
@A4ron, szczegół
3
@FCB_dimiC, no niepotrzebnie się odezwałem
0
Real gra dziś bardzo podobnie do Barcelony, przynajmniej na początku meczu
0
Navas tez czerwo za dyskusje? Ci sędziowie to jest totalny wystrzał w tej lidze
1
Sędzia anulował Ramosowi drugą żółta tylko po to żeby dać mu bezpośrednia czerwoną XD