0

@Kinginiesta, oznaczyłeś zbanowanego, uważaj na siebie

1

@SteuerFreiMoney, gdyby zbierała znaczki to może Lewy wciąż byłby w dobrej formie?

3

@Pedri16Future, bo celebryta wrzuca to do internetu i musi się liczyć z tym, że ludzie będą o tym rozmawiać?

4

@Gracek10, jak on ma się skupić na futbolu kiedy cały czas się zastanawia co tym razem Anka będzie wyprawiać

0

@DonCarletto, hahahah zabawny jesteś jak świnia w trampkach

2

@Chaoss, bardziej zaskakujący wynik samego Alonso niż Hamiltona

3

@draxidox, nic tylko płakać jak się ogląda teraz Barcelonę

11

@AmigoBlancos, trochę odleciałeś, ale zdarza się każdemu

7

@ToWinaSedziego, @wpwelement to Ty się tak brzydko wyrażasz?

0

@cris27, No ale jeśli on nie bierze udziału w akcji i czeka na piłkę w polu karnym to również tych piłek nie dostaje, dlaczego?

1

@DonCarletto, po prostu oni obaj wpadli na ten sam pomysł kiedy przyszło wybrać oryginalny nick

0

@Danny Gaucho, ach ten Karol

1

@BorzyKrzys, tez mnie to bawi, Barcelona nie potrafi zagrać składnej akcji żeby do tego napastnika podać piłkę na strzał, a tu Lewandowski winny całemu złu w Barcelonie i jak przyszedłby Lautaro to coś by się zmieniło :D Miało się zmienić po przyjściu Felixa, Cancelo, Gundogana, powrocie Pedriego czy de Jonga i co? Gówno

0

@DonAndrzejos, a nie za dyskusje?

1

@cris27, a co Ty pieprzysz, my sobie nawet sytuacji nie stwarzamy, gdzie tu wina napastnika jeśli pomocnicy i skrzydłowi nie potrafią wykreować sytuacji?

4

@cris27, na pewno, zwłaszcza, że Lewemu za bardzo nie ma kto piłki dograć, bo cała Barcelona gra ogromny paździerz. Zrzucanie winy na Lewego i przypisywanie mu braku lidera w lidze to skrajna głupota

0

Niby F1 to nudny sport, ale czasem oglądając piłkę nożną można dojść do tych samych wniosków. Dwie akcje zakończone bramkami i poza tym zupełnie nic wartego odnotowania, a zawodników ofensywnych na boisku wbrew pozorom sporo

0

0

@mekston, z drugą pozycją to mam nadzieje, że tylko żart?

0

@BorzyKrzys, tylko, że to finansowo się chyba odbije?

0

@Mixtape, Cadiz dziś nie zagrał tak żeby się murować, oglądałeś?

9

@Messibestplayerintheworld, w Barcelonie pozycja bramkarza to akurat najmniejszy problem, ta drużyna nie potrafi grać w piłkę aktualnie

0

@DonCarletto, zawsze do usług

1

@DonCarletto, Ciebie nie ma bo jesteś tutaj

0

@dominox1998, a to już na początku grudnia rozdają mistrzostwo?

0

@A4ron, szczegół

3

@FCB_dimiC, no niepotrzebnie się odezwałem

0

Real gra dziś bardzo podobnie do Barcelony, przynajmniej na początku meczu

0

Navas tez czerwo za dyskusje? Ci sędziowie to jest totalny wystrzał w tej lidze

1

Sędzia anulował Ramosowi drugą żółta tylko po to żeby dać mu bezpośrednia czerwoną XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?