FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr, co do Lewego tez by była inna narracja gdyby trafiał w bramkę
0
@Pawel13sz, nie bo jest Szwecja, a nie Szwedzja
0
@Rl9k1nG, ciężki temat, współczuje. Jeśli wizyta u psychologa nie pomaga to może trzeba spróbować u innego?
0
@Encore, a powiesz czym się zajmujesz w pracy? Co to za zdalna robota?
0
@Encore, cześć, Ty masz tryb nocny w życiu?
3
@Kgorecki2500, „wstrętne kaszojady”
22
@Rastafarnianin, oprócz tego wielu mężczyzn pracuje ciężej, bo uwaga - kobieta nie ma warunków fizycznych do wykonywania części prac
1
@bartekvisca , przegięcie pały
1
@ro3ak, stópki można wysyłać do internetu
Coś czuje, że to będzie zbiór cudownych pomysłów
6
@MichalZZZ, ale teraz to się chwalisz czy żalisz?
A tak całkiem poważnie to jest masa osób, które nie mają lub nie robią takich rzeczy jak Ty i żyją. Najważniejsze, że masz konto na La Rambli, reszta w życiu się nie liczy
1
@NeroTFP1, to nie jest osoba
7
@Luciano99, nie może, bo wagowo przekracza limit pięciokrotnie
4
@Wierzbin, chyba nie liczysz, że ta statystyka jest podawana, bo Christensen jest w czołówce piłkarzy stwarzających najwiecej sytuacji kolegom? Oczywiste jest to, że chodzi o rozgrywanie w obronie i wyprowadzenie piłki
0
@MesQueUnClub96, nie oglądaj horrorów przed snem, bo nie uśniesz
0
@Gaz, Barcelona nie odzyska spokoju finansowego dopóki nie będzie osiągać regularnie dobrych wyników w lidze i LM.
0
@tadzik447, Burggen, Bawaria :/
5
-19 rano, niech to szlag
18
Dzień dobry. Lewego nie da się w żaden sposób bronić, to co on wczoraj od**bał… Może tylko dziękować Atletico, że byli jeszcze gorsi niż on
12
Dostał w twarz butem, ale wstał i biegł dopóki nie skończyła się akcja, top
0
No Gimenez już pokazuje swoją twarz
0
@Rewolucja123, no co by nie powiedzieć Lewy dziś już powinien ukuć
0
@Slot, tak, już powinien coś strzelić, bo cała drużyna dziś gra przyzwoicie
0
@Odcinkowy, albo @RoberDzik
0
To wykończenie to jest jakiś żarcik
0
@Murazor, wierzyć i ufać
1
Do Lewego to się nie czepiajcie, bo on oddał akurat dobry strzał. Obrońca w tempo zareagował
6
BOŻE LUDZIE JAK TAK MOŻNA
0
@Rewolucja123, mam nadzieje, ze po tym meczu przeprosisz Roberta
0
@Rewolucja123, hahahaha ale zabawne
1
@partymaker, ten mecz to powinno być coś w stylu najlepszych Premier League, a jeśli dostaniemy kaszanę to dziwisz się, że nikt nie chce tego oglądać? La Liga jest daleko w tyle względem chociażby PL czy Serie A, smutne to