0

@Emhyr, co do Lewego tez by była inna narracja gdyby trafiał w bramkę

0

@Pawel13sz, nie bo jest Szwecja, a nie Szwedzja

0

@Rl9k1nG, ciężki temat, współczuje. Jeśli wizyta u psychologa nie pomaga to może trzeba spróbować u innego?

0

@Encore, a powiesz czym się zajmujesz w pracy? Co to za zdalna robota?

0

@Encore, cześć, Ty masz tryb nocny w życiu?

3

@Kgorecki2500, „wstrętne kaszojady”

22

@Rastafarnianin, oprócz tego wielu mężczyzn pracuje ciężej, bo uwaga - kobieta nie ma warunków fizycznych do wykonywania części prac

1

@bartekvisca , przegięcie pały

1

@ro3ak, stópki można wysyłać do internetu

Coś czuje, że to będzie zbiór cudownych pomysłów

6

@MichalZZZ, ale teraz to się chwalisz czy żalisz?

A tak całkiem poważnie to jest masa osób, które nie mają lub nie robią takich rzeczy jak Ty i żyją. Najważniejsze, że masz konto na La Rambli, reszta w życiu się nie liczy

1

@NeroTFP1, to nie jest osoba

7

@Luciano99, nie może, bo wagowo przekracza limit pięciokrotnie

4

@Wierzbin, chyba nie liczysz, że ta statystyka jest podawana, bo Christensen jest w czołówce piłkarzy stwarzających najwiecej sytuacji kolegom? Oczywiste jest to, że chodzi o rozgrywanie w obronie i wyprowadzenie piłki

0

@MesQueUnClub96, nie oglądaj horrorów przed snem, bo nie uśniesz

0

@Gaz, Barcelona nie odzyska spokoju finansowego dopóki nie będzie osiągać regularnie dobrych wyników w lidze i LM.

0

@tadzik447, Burggen, Bawaria :/

5

-19 rano, niech to szlag

18

Dzień dobry. Lewego nie da się w żaden sposób bronić, to co on wczoraj od**bał… Może tylko dziękować Atletico, że byli jeszcze gorsi niż on

12

Dostał w twarz butem, ale wstał i biegł dopóki nie skończyła się akcja, top

0

No Gimenez już pokazuje swoją twarz

0

@Rewolucja123, no co by nie powiedzieć Lewy dziś już powinien ukuć

0

@Slot, tak, już powinien coś strzelić, bo cała drużyna dziś gra przyzwoicie

0

0

To wykończenie to jest jakiś żarcik

0

@Murazor, wierzyć i ufać

1

Do Lewego to się nie czepiajcie, bo on oddał akurat dobry strzał. Obrońca w tempo zareagował

6

BOŻE LUDZIE JAK TAK MOŻNA

0

@Rewolucja123, mam nadzieje, ze po tym meczu przeprosisz Roberta

0

@Rewolucja123, hahahaha ale zabawne

1

@partymaker, ten mecz to powinno być coś w stylu najlepszych Premier League, a jeśli dostaniemy kaszanę to dziwisz się, że nikt nie chce tego oglądać? La Liga jest daleko w tyle względem chociażby PL czy Serie A, smutne to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?