FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeKenI, jesteś kibicem Liverpoolu?
3
@PatrychoO, no fajnie obronił, dobrą formę ostatnio złapał
4
@Rewolucja123, masz na myśli Tadeusza Norka? Zawodnika Albatrosów?
5
@SawneyBean, to wymień swoje plusy, bo mnie jako osoby, która na to się składa interesuje jakie ten program ma plusy
5
@SawneyBean, głównym założeniem tego programu było zwiększenie dzietności, a tego się nie udało zrobić i na tej podstawie ten program powinien być oceniany.
5
@draxidox, które i tak nie przyniosło oczekiwanych efektów, bo kaszojadów jest za mało
1
@Tomala15, XDD taaa
0
@yoli, problem w tym, że Real wcale nie miał meczu pod kontrolą, obie drużyny miały swoje momenty i żadna z nich nie przejęła kontroli nad meczem. Nie ma tu czego chwalić
@Tomala15 tak jak wyżej. Jaki nick miałeś wcześniej?
0
@Tomala15, chyba pomyliłeś stronki
0
@RomanHoffer, jeszcze nic straconego, a dziecko możesz wychować jak swoje
2
W końcu użył gwizdka za faul na Isco, ale to chyba tylko dlatego, że zapomniał o tym, że Isco już nie w Realu
0
@abram3k, zaraz będę
0
@abram3k, będę kiedyś w Olsztynie to inaczej będziesz śpiewał
1
@Mns21, zawiesili go już?
3
Klątwa La Rambli, trzeba było nie rozmawiać z Araujo!
1
@marcin62, no ale to prawda. Faceci przez ciężka fizyczną pracę wyglądają na wykończonych lub tez tej emerytury nie dożywają. Jedziemy z równością to dlaczego o tym nikt nie mowi?
4
@AdiKingu96, chciałbym żeby Barcelona była tak stabilna finansowo jak ten Bayern, jacy oni śmieszni?
1
@Emhyr, niech robi co chce, ja oceniam tylko, że to jest powielanie głupot, bo jak sam zauważyłeś wyżej to nie Araujo o czymś może decydować. Ma bardzo wysoką klauzule i ważny kontakt
0
@Emhyr, pisząc głupoty mam na myśli ten tekst typu, że wszystko w rękach kibiców. Sama informacja okej, rozumiem, ale ten dopisek, że wszystko w rękach Urugwajczyka ma na celu tylko podkręcić kibiców żeby poczuli niepokój i było o czym gadać
0
@Emhyr, ale kopiuje głupoty i przekazuje je dalej.
2
@Emhyr, żeby podkręcić kibiców, @BarcaInfo robi dokładnie to samo
0
@Rl9k1nG, ja od jakichś 7 lat prawie jeżdżę starą, poczciwą A4 B5 2.8 z Quattro oraz w automacie. Przejechałem nią już ponad 140kkm i ani razu mnie nie zawiodła. Cudowne auto i jeśli tylko pozwolą mi fundusze to nigdy nie sprzedam
1
@abram3k, @Luciano99 co trzeba zrobić żeby zlać tego gościa na Twojej gali?
1
@Kessie, gość chyba chce się ze mną bić o prawdę
1
@Piana90000, wiesz nie chciałbym żebyśmy wrócili do czasów kiedy ktoś kogoś bił, ale szacunku i pewnych zasad szkoła również powinna nauczyć, a jeśli ich kilku wyciągnęło telefony to nie chce mi wie wierzyć, że to nauczyciel czy dyrektor jest problemem w tej sytuacji :)
0
@abram3k co usuwasz dyskusje, nawet nie wiem co odpisałeś
0
@abram3k, to zdjęcie to chyba odrobinę przekłamane
3
@rocky5, @jaras121, @YeastMoss, @Piana90000, @mleczkoo, @Ls0811, cieszę się, że nie wszyscy chcieliby iść na policję żeby zaskarżyć nauczyciela XD Oby większy procent społeczeństwa najpierw zauważył problem w tym, że dzieciaki mają w nosie nauczycieli i bawią się telefonami wtedy kiedy nie trzeba (bo było ich kilku), a nie mają szacunku do tego co się dzieje wokół. Przyzwalanie na wszystko prowadzi również do zidiocenia się społeczeństwa, które jedyne co widzi to technologię.
2
@Bocheno1, można ją kupić bez karty dużej rodziny, a w domu już prawie nikogo nie sprawdzają. Tylko wyrywkowe kontrole z Tchibo
1
@HighestInTheRoom, ja w sumie nic wyjątkowego nie robię. Wychodzę, jak jest widno to podczas powrotu patrzę sobie na góry i to już mnie trochę odcina od reszty dnia, a potem umyć się i obowiązkowo kawa. Zazwyczaj jakiś YT lub Spotify. Całe szczęście od początku jestem nauczony nie myśleć o pracy jak z niej wychodzę, nawet jak mnie coś czasem wkurzy to po pracy odpuszczam temat i najwyżej wracam do tego kolejnego dnia :D