0

@takisobiektos, fascynujące jest to, że typ odbija się od kilku lat od każdego miejsca, a wciąż żąda wysokiej pensji :D Arabia mogłaby go zabrać do siebie

1

@HighestInTheRoom, to inny poziom myślenia już :D nie chciałoby mi się wychodzić gdziekolwiek jeśli ćwiczenia miałyby trwać 10 min :D

0

@HighestInTheRoom, wcale się nie zdziwie jeśli naprawdę sporo takich kobiet widziałeś, nie jestem tym faktem zaskoczony :D

0

@HighestInTheRoom, ja się nie wypowiem, bo nie jestem kobietą, która chodzi na siłownie. Może po prostu to jest wygodne?

0

@Piorun, mam nadzieję, że żaden Pan nie opowie o jakichś leginsach dla kobiet z własnego doświadczenia

9

@Luciano99, złoty element XD

2

@Lionel_Messi10, Leo to Twój kolega, zagadaj z nim żeby zrobił dla La Rambli małe zakupy :)

0

@Jackazz, a gdzie zazwyczaj s dostępne jeśli nie u nas?

0

@Herato, już mu to nieraz mówiłem, ja nieraz Premier League wyłączam, bo potrafi być strasznie nudna, a co dopiero taka Ekstraklasa

0

@FcPortoFan1999, raczej nie to kolega wyżej miał na myśli. Piłka nożna aktualnie opiera się głównie na pieniądzach i mecze w wielu przypadkach są nudne i brzydkie. Ty się fascynujesz Ekstraklasą, wiec raczej się nie zrozumiemy

1

@Krzysztof1987, XD a co kusi Cię?

2

@Scyzor97, tak się pytam, nie zawracaj sobie głowy

2

@Kessie co usuwasz łobuzie

5

@Scyzor97 byłeś na meczu Korona - Lech 2.12.2023?

0

@Rastafarnianin, opowiedz coś więcej

1

@LM10GOAT, no i na tym można zamknąć dyskusje

1

Dzień dobry, kolejny raz jesteśmy dziadami

1

@mekston, moim zdaniem problem jest zauważalny

2

@wojopancer, podejrzewam, że po jutrzejszym dniu dostaną kolejną

3

@Kessie, nie po jedzeniu ku*wa

2

@Aragorn33, a kto tu jest konfederatą?

16

@Arkon, jak nie ma Twojej zgody to zrobiło się poważnie

2

@macio_944, no i znowu, a tak dobrze było…

0

@leomessi1710, Girona pokazała swoją formę w meczu z Realem, który nawet jeśli ma masę kontuzji to na ławce siedzi trener, który potrafi przyszykować taktykę pod rywala ;)

0

@insp1re, Barcelona nie potrafi wygrać z Gironą, a co dopiero z United

3

@NeroTFP1, może Braun w miejsce Xaviego? Gorszy nie będzie, a potrafi ugasić niejeden pożar

2

@Worny, każdy kto wpłaci choćby złotówkę powinien się leczyć

0

@Scyzor97, zapytaj @wpwelement moze będzie w stanie Ci przypomnieć

1

@Scyzor97, a za co Cię zbanowali na starych kontach?

0

@Scyzor97, to chociaż przestaw nam swoje poprzednie wcielenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?