FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos, fascynujące jest to, że typ odbija się od kilku lat od każdego miejsca, a wciąż żąda wysokiej pensji :D Arabia mogłaby go zabrać do siebie
1
@HighestInTheRoom, to inny poziom myślenia już :D nie chciałoby mi się wychodzić gdziekolwiek jeśli ćwiczenia miałyby trwać 10 min :D
0
@HighestInTheRoom, wcale się nie zdziwie jeśli naprawdę sporo takich kobiet widziałeś, nie jestem tym faktem zaskoczony :D
0
@HighestInTheRoom, ja się nie wypowiem, bo nie jestem kobietą, która chodzi na siłownie. Może po prostu to jest wygodne?
0
@Piorun, mam nadzieję, że żaden Pan nie opowie o jakichś leginsach dla kobiet z własnego doświadczenia
9
@Luciano99, złoty element XD
2
@Lionel_Messi10, Leo to Twój kolega, zagadaj z nim żeby zrobił dla La Rambli małe zakupy :)
0
@Jackazz, a gdzie zazwyczaj s dostępne jeśli nie u nas?
0
@Herato, już mu to nieraz mówiłem, ja nieraz Premier League wyłączam, bo potrafi być strasznie nudna, a co dopiero taka Ekstraklasa
0
@FcPortoFan1999, raczej nie to kolega wyżej miał na myśli. Piłka nożna aktualnie opiera się głównie na pieniądzach i mecze w wielu przypadkach są nudne i brzydkie. Ty się fascynujesz Ekstraklasą, wiec raczej się nie zrozumiemy
1
@Krzysztof1987, XD a co kusi Cię?
2
@Scyzor97, tak się pytam, nie zawracaj sobie głowy
2
@Kessie co usuwasz łobuzie
5
@Scyzor97 byłeś na meczu Korona - Lech 2.12.2023?
0
@Rastafarnianin, opowiedz coś więcej
1
@LM10GOAT, no i na tym można zamknąć dyskusje
1
Dzień dobry, kolejny raz jesteśmy dziadami
1
@mekston, moim zdaniem problem jest zauważalny
2
@wojopancer, podejrzewam, że po jutrzejszym dniu dostaną kolejną
3
@Kessie, nie po jedzeniu ku*wa
2
@Aragorn33, a kto tu jest konfederatą?
16
@Arkon, jak nie ma Twojej zgody to zrobiło się poważnie
2
@macio_944, no i znowu, a tak dobrze było…
0
@leomessi1710, Girona pokazała swoją formę w meczu z Realem, który nawet jeśli ma masę kontuzji to na ławce siedzi trener, który potrafi przyszykować taktykę pod rywala ;)
0
@insp1re, Barcelona nie potrafi wygrać z Gironą, a co dopiero z United
3
@NeroTFP1, może Braun w miejsce Xaviego? Gorszy nie będzie, a potrafi ugasić niejeden pożar
2
@Worny, każdy kto wpłaci choćby złotówkę powinien się leczyć
0
@Scyzor97, zapytaj @wpwelement moze będzie w stanie Ci przypomnieć
1
@Scyzor97, a za co Cię zbanowali na starych kontach?
0
@Scyzor97, to chociaż przestaw nam swoje poprzednie wcielenia