1

Bayern strzelił gola po rożnym, którego być nie powinno. Co teraz?

1

Stuttgart jest cienki jak Barcelona

21

@AlexDark00, ale Ty pie*dolisz. Przecież Lewy był jednym z głównych graczy na boisku, a Douglas nie łapał się czasem na ławkę

0

@Lionel_Messi10, jedyne co możesz zrobić to w taki sposób określić jednego z najlepszych napastników, którzy grali w piłkę popijając kolejnego browara

0

@DaPidejpi, taki miałem sen właśnie. Skąd wiesz jak mam na imię?

0

@rob1500100900, chyba masz problemy z logicznym myśleniem

0

Liverpool 6:0 Manchester United

0

@Ojciec5tkidzieci, często kiedy szukałem pracy to pytałem czy jest opcja żeby codziennie zostać ciut dłużej i sobie dorobić, ale nigdy nie wiązało się to z brakiem urlopu ;p

1

@ranger3120, nie, inne

2

@Stinger_, jeśli tylko pracownicy będą chętni pracować w niedziele i będą mieli z tego dobre profity to czemu nie

1

@kacmik1809, aktualnie nie czuje ich ani trochę, możliwe, że poczuje jak już się zaczną, ale na ten moment słabizna pod tym względem

1

@Nazio_87, zdarzało mi się iść chyba raz czy dwa w niedziele, ale to stawka była wtedy zachodnia ;p

1

Dzień dobry, w dalszym ciągu jesteśmy dziadami.

Ciężko jest również myśleć o zmianie tej sytuacji jeśli nikt po męsku z klubu nie potrafi o tym powiedzieć.

Życzę wam wszystkim miłej niedzieli

0

@Cochise, sam liczyłeś te strzały? Są źródła, które podają nawet 4 celne ;p

0

Na wiosnę drzewa dostają kolorów i wracają do życia, może Lewy tez wróci do formy

0

@maroon, silniki czy nadwozia??

0

@maroon, silniki mają na pewno kod, ale numer? O tym samym mówimy?

0

@Gall, no ale na przeglądzie czy przy ubezpieczeniu nic nie wyjdzie. Silnik nie ma żadnego numeru seryjnego, skrzynia chyba podobnie. Mają swoje KODY, ale wystarczy założyć skrzynie czy silnik z takim samym kodem i spokój.

Kolejny skok na kasę w wykonaniu Unii

0

@maroon, mówimy o zakupie części w serwisie autoryzowanym? Jak sprawdza czy ktoś sobie wymienił silnik czy skrzynie na używaną?

0

@gmdfk, to nie pierwszy raz?

0

Ktoś oglądał Wisienki z Luton i wie co się wydarzyło?

0

@TR3YWAY, na mnie zawsze możesz liczyć

0

@TR3YWAY, super

2

Jeśli Xavinieta rozczaruje kolejny raz to tylko poranek niedzielny będzie nijaki, a nie poniedziałek. Cudownie, że mecz jest dzisiaj

5

@Rl9k1nG, kocham PiS ponad wszystko na prawym przedramieniu

0

@HighestInTheRoom, jakimś innym systemem pracujesz, że sobota do pracy, a poniedziałek wolny?

1

@PatrychoO, taaa, było zabawnie tutaj :D

2

@ranger3120, tylko żartuje, to dawna sprawa z La Rambli gdzie były osoby, które komentowały, że kobieta takich zdjęć nie powinna wrzucać ;p

1

@PatrychoO, no, a to zdjęcie to według Ciebie coś lepszego niż to co robi Anka? ;)

https://www.instagram.com/p/CjF7tHTqGaz/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Nie bez powodu dwa dni ta sprawa była w gorących na La Rambli

1

@takisobiektos, BARCELONA I JEJ PENSJE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?