FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern strzelił gola po rożnym, którego być nie powinno. Co teraz?
1
Stuttgart jest cienki jak Barcelona
21
@AlexDark00, ale Ty pie*dolisz. Przecież Lewy był jednym z głównych graczy na boisku, a Douglas nie łapał się czasem na ławkę
0
@Lionel_Messi10, jedyne co możesz zrobić to w taki sposób określić jednego z najlepszych napastników, którzy grali w piłkę popijając kolejnego browara
0
@DaPidejpi, taki miałem sen właśnie. Skąd wiesz jak mam na imię?
0
@rob1500100900, chyba masz problemy z logicznym myśleniem
0
Liverpool 6:0 Manchester United
0
@Ojciec5tkidzieci, często kiedy szukałem pracy to pytałem czy jest opcja żeby codziennie zostać ciut dłużej i sobie dorobić, ale nigdy nie wiązało się to z brakiem urlopu ;p
1
@ranger3120, nie, inne
2
@Stinger_, jeśli tylko pracownicy będą chętni pracować w niedziele i będą mieli z tego dobre profity to czemu nie
1
@kacmik1809, aktualnie nie czuje ich ani trochę, możliwe, że poczuje jak już się zaczną, ale na ten moment słabizna pod tym względem
1
@Nazio_87, zdarzało mi się iść chyba raz czy dwa w niedziele, ale to stawka była wtedy zachodnia ;p
1
Dzień dobry, w dalszym ciągu jesteśmy dziadami.
Ciężko jest również myśleć o zmianie tej sytuacji jeśli nikt po męsku z klubu nie potrafi o tym powiedzieć.
Życzę wam wszystkim miłej niedzieli
0
@Cochise, sam liczyłeś te strzały? Są źródła, które podają nawet 4 celne ;p
0
Na wiosnę drzewa dostają kolorów i wracają do życia, może Lewy tez wróci do formy
0
@maroon, silniki czy nadwozia??
0
@maroon, silniki mają na pewno kod, ale numer? O tym samym mówimy?
0
@Gall, no ale na przeglądzie czy przy ubezpieczeniu nic nie wyjdzie. Silnik nie ma żadnego numeru seryjnego, skrzynia chyba podobnie. Mają swoje KODY, ale wystarczy założyć skrzynie czy silnik z takim samym kodem i spokój.
Kolejny skok na kasę w wykonaniu Unii
0
@maroon, mówimy o zakupie części w serwisie autoryzowanym? Jak sprawdza czy ktoś sobie wymienił silnik czy skrzynie na używaną?
0
@gmdfk, to nie pierwszy raz?
0
Ktoś oglądał Wisienki z Luton i wie co się wydarzyło?
0
@TR3YWAY, na mnie zawsze możesz liczyć
0
@TR3YWAY, super
2
Jeśli Xavinieta rozczaruje kolejny raz to tylko poranek niedzielny będzie nijaki, a nie poniedziałek. Cudownie, że mecz jest dzisiaj
5
@Rl9k1nG, kocham PiS ponad wszystko na prawym przedramieniu
0
@HighestInTheRoom, jakimś innym systemem pracujesz, że sobota do pracy, a poniedziałek wolny?
1
@PatrychoO, taaa, było zabawnie tutaj :D
2
@ranger3120, tylko żartuje, to dawna sprawa z La Rambli gdzie były osoby, które komentowały, że kobieta takich zdjęć nie powinna wrzucać ;p
1
@PatrychoO, no, a to zdjęcie to według Ciebie coś lepszego niż to co robi Anka? ;)
https://www.instagram.com/p/CjF7tHTqGaz/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Nie bez powodu dwa dni ta sprawa była w gorących na La Rambli
1
@takisobiektos, BARCELONA I JEJ PENSJE