2

@Scyzor97, Ty również się starasz od samego początku

1

@mrboom, wszystkiego dobrego proszę Pana

0

@cules100pro, trzymam za was kciuki, wprowadź ją w temat, zna Niemiecki to razem ogarnięcie

0

@cules100pro, poprowadź te sprawę w imieniu La Rambli

1

@mekston, trafne spostrzeżenie

0

@DLFCB, ale ja się z tym Panem nie pokłóciłem :/ wyjątkowo grzeczny jestem

0

@abram3k, to Ty jesteś jakiś zawodnik profesjonalny? Potrafisz przy*ierdolic?

0

@Rl9k1nG, moim zdaniem to niemiecki szpieg

0

@abram3k, nie naprawisz patologii inną patologią niestety

0

@abram3k, i był w stanie Ci dorównać?

Co to jest WCA? Wiem co to WC, ale WCA nie kojarzę

1

@Rl9k1nG, XD dałem Ci herba, nie przepie*dol na głupoty

0

@Rl9k1nG, sorry, ja tu nie jestem od lajkowania. Napisz coś zabawnego to się zastanowię

0

@Transu96, ja go szanuje, bo mi daje herby i kiedyś mi da zielonego pod każdym komentarzem. Kto wie, może kiedyś zabiorę od niego jakiegoś pieska, za darmo oczywiście

0

@NeKenI psy Cię pogryzły, że się nie odzywasz?

0

@Szklaner, @abram3k by dał radę Pudzianowi, bo on jest mistrz

0

@macio_944, co to za Kolba

0

Tych wywiadów Xaviego to nie mogę czytać, nie da się przetrawić tego jak on ocenia te sytuacje

0

@Szreko, wow ten to ma dużo

0

@TheNekro94, oj kiedy to będzie

1

0

Da się tutaj mieć ponad 5000 dni w serwisie?

1

@Lionel_Messi10, niesamowita historia

11

@BorzyKrzys, może to dobrze, że się interesują?

7

@Zoker, a Błaszczykowski powtórzy karnego na mównicy

11

Dzień dobry, jesteśmy dziadami

0

Araujo myślami w Bayernie

0

1

@P33ck, oj niegrzeczny

0

@MesQueUnClub96, zbyt poważnie? Czyli te Twoje wpisy nie są na serio?

1

@MesQueUnClub96, Twoje użalanie się nad sobą jest prowokacją, ponieważ zaraz pojawią się tu komentarze, które zapewne skończą się banem. Prowokujesz innych swoimi wpisami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?