FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Scyzor97, Ty również się starasz od samego początku
1
@mrboom, wszystkiego dobrego proszę Pana
0
@cules100pro, trzymam za was kciuki, wprowadź ją w temat, zna Niemiecki to razem ogarnięcie
0
@cules100pro, poprowadź te sprawę w imieniu La Rambli
1
@mekston, trafne spostrzeżenie
0
@DLFCB, ale ja się z tym Panem nie pokłóciłem :/ wyjątkowo grzeczny jestem
0
@abram3k, to Ty jesteś jakiś zawodnik profesjonalny? Potrafisz przy*ierdolic?
0
@Rl9k1nG, moim zdaniem to niemiecki szpieg
0
@abram3k, nie naprawisz patologii inną patologią niestety
0
@abram3k, i był w stanie Ci dorównać?
Co to jest WCA? Wiem co to WC, ale WCA nie kojarzę
1
@Rl9k1nG, XD dałem Ci herba, nie przepie*dol na głupoty
0
@Rl9k1nG, sorry, ja tu nie jestem od lajkowania. Napisz coś zabawnego to się zastanowię
0
@Transu96, ja go szanuje, bo mi daje herby i kiedyś mi da zielonego pod każdym komentarzem. Kto wie, może kiedyś zabiorę od niego jakiegoś pieska, za darmo oczywiście
0
@NeKenI psy Cię pogryzły, że się nie odzywasz?
0
@Szklaner, @abram3k by dał radę Pudzianowi, bo on jest mistrz
0
@macio_944, co to za Kolba
0
Tych wywiadów Xaviego to nie mogę czytać, nie da się przetrawić tego jak on ocenia te sytuacje
0
@Szreko, wow ten to ma dużo
0
@TheNekro94, oj kiedy to będzie
1
@Kapitan hawk, @wpwelement to prawda?
0
Da się tutaj mieć ponad 5000 dni w serwisie?
1
@Lionel_Messi10, niesamowita historia
11
@BorzyKrzys, może to dobrze, że się interesują?
7
@Zoker, a Błaszczykowski powtórzy karnego na mównicy
11
Dzień dobry, jesteśmy dziadami
0
Araujo myślami w Bayernie
0
@Krzysztof1987, Lewy
1
@P33ck, oj niegrzeczny
0
@MesQueUnClub96, zbyt poważnie? Czyli te Twoje wpisy nie są na serio?
1
@MesQueUnClub96, Twoje użalanie się nad sobą jest prowokacją, ponieważ zaraz pojawią się tu komentarze, które zapewne skończą się banem. Prowokujesz innych swoimi wpisami