FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1, ze swoją żoną? Pozdrawiam
0
@Rust_Cohle, nie wiem o co chodzi
1
@Rust_Cohle, nie ma szans, bo każde kolejne wykroczenie to będzie minimum miesiąc na odsiadce
2
@Lionel_Messi10, chłopie jak Ty się kompromitujesz i jeszcze w to brniesz
1
@Rust_Cohle, całkiem przyjemne tościki, byłem, próbowałem. Mogę polecić również
A jakiegoś smacznego kebaba na dowóz z Wrocławia ktoś poleci?
0
@MarioVeB! jadłeś coś kiedyś w barze u Witka we Wrocławiu?
0
@mekston, kolejne
2
Kiedy będzie miał dobre odczucia
5
@Sysia11, niektórym nie trzeba alkoholu żeby pisać głupoty heh
2
@Kgorecki2500, dopóki działa to pewnie jest git, ja bym używał do nawigacji chociażby, bo to musi być wygodne (chyba)
1
@Faro, kiedyś jakiś typ pod dworcem PKP w Legnicy mnie pytał o kasę i mówił, że wyszedł z więzienia, ale nie informował za co siedział :/
1
@Sysia11, naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem, bo zadałem pytanie.
Są rzeczy, których ludziom nie zazdroszczę, a jedynie współczuję.
0
@tristan87, braknie miejsca w więzieniach
11
Komentarz usunięty
10
Ambasada Argentyny leci do domu na Sylwestra i Nowy rok czy zostaje w Polsce?
0
@Lisek, ich ręce będą ratować ręce innych
0
Dzisiaj i jutro lekarze będą mieli pełne ręce roboty
0
@gumaz, moim zdaniem @Bartek_z_Kielc
1
@tristan87, jego i tak ciężko się słucha
0
@tomek8756, tak, chciałbym stworzyć kochająca się rodzinę, ślub bez żadnych dodatkowych kwitków żeby ktokolwiek miał być jakoś zabezpieczony. Jak się podejmować takich rzeczy to na 100%
0
@Emhyr, czyli jednak może zostać?
0
@vangoor, różnie bywało ze stanem psychicznym jak zdrowie związane z kolanem nie pozwalało pracować po prawie roku czekania na zabieg i po kilku miesiącach nadziei od zabiegu, że stan kolana wróci chociażby do takiego poziomu żeby pracować. Problemy finansowe i zdrowotne pewnie niejednego czy niejedną potrafią ściągnąć w dół, ale od jakichkolwiek złych myśli nigdy nie doszło do niczego złego. Trudny będzie to okres przez najbliższe miesiące, a może nawet lata, ale zobaczymy co czas pokaże ;)
3
@Katalończyk 99, co poniektórzy tylko narzekają, ale na taki krok jak kolega wyżej raczej by się nie zdecydowali :)
@HypeR, gratuluje, ciekawa sprawa :D Odpowiedz na pytania innych z tego wątku, chętnie poczytam
2
@MesQueUnClub96, niewyraźnie napisałem?
6
@MesQueUnClub96, @jowita
2
@Bartek_z_Kielc, ja Ci niedługo tez czegoś pogratuluje, ale już nie będę mógł Cię oznaczyć
@zodiak_10, chcesz wojny?
1
Ponad 5000 dni w serwisie, będzie pite na koniec roku
4
@Bartek_z_Kielc, ty to jesteś bezczelny XD na ile tym razem zawitałeś na nowym koncie?
0
@vangoor, o ile Lewy mu pozwoli grać
0
@vangoor, moim zdaniem on nawet przez chwile nie pokaże żadnej formy