2

@NeroTFP1, ze swoją żoną? Pozdrawiam

0

@Rust_Cohle, nie wiem o co chodzi

1

@Rust_Cohle, nie ma szans, bo każde kolejne wykroczenie to będzie minimum miesiąc na odsiadce

2

@Lionel_Messi10, chłopie jak Ty się kompromitujesz i jeszcze w to brniesz

1

@Rust_Cohle, całkiem przyjemne tościki, byłem, próbowałem. Mogę polecić również

A jakiegoś smacznego kebaba na dowóz z Wrocławia ktoś poleci?

0

@MarioVeB! jadłeś coś kiedyś w barze u Witka we Wrocławiu?

0

@mekston, kolejne

2

Kiedy będzie miał dobre odczucia

5

@Sysia11, niektórym nie trzeba alkoholu żeby pisać głupoty heh

2

@Kgorecki2500, dopóki działa to pewnie jest git, ja bym używał do nawigacji chociażby, bo to musi być wygodne (chyba)

1

@Faro, kiedyś jakiś typ pod dworcem PKP w Legnicy mnie pytał o kasę i mówił, że wyszedł z więzienia, ale nie informował za co siedział :/

1

@Sysia11, naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem, bo zadałem pytanie.

Są rzeczy, których ludziom nie zazdroszczę, a jedynie współczuję.

0

@tristan87, braknie miejsca w więzieniach

11

Komentarz usunięty

10

Ambasada Argentyny leci do domu na Sylwestra i Nowy rok czy zostaje w Polsce?

0

@Lisek, ich ręce będą ratować ręce innych

0

Dzisiaj i jutro lekarze będą mieli pełne ręce roboty

0

@gumaz, moim zdaniem @Bartek_z_Kielc

1

@tristan87, jego i tak ciężko się słucha

0

@tomek8756, tak, chciałbym stworzyć kochająca się rodzinę, ślub bez żadnych dodatkowych kwitków żeby ktokolwiek miał być jakoś zabezpieczony. Jak się podejmować takich rzeczy to na 100%

0

@Emhyr, czyli jednak może zostać?

0

@vangoor, różnie bywało ze stanem psychicznym jak zdrowie związane z kolanem nie pozwalało pracować po prawie roku czekania na zabieg i po kilku miesiącach nadziei od zabiegu, że stan kolana wróci chociażby do takiego poziomu żeby pracować. Problemy finansowe i zdrowotne pewnie niejednego czy niejedną potrafią ściągnąć w dół, ale od jakichkolwiek złych myśli nigdy nie doszło do niczego złego. Trudny będzie to okres przez najbliższe miesiące, a może nawet lata, ale zobaczymy co czas pokaże ;)

3

@Katalończyk 99, co poniektórzy tylko narzekają, ale na taki krok jak kolega wyżej raczej by się nie zdecydowali :)

@HypeR, gratuluje, ciekawa sprawa :D Odpowiedz na pytania innych z tego wątku, chętnie poczytam

2

@MesQueUnClub96, niewyraźnie napisałem?

6

2

@Bartek_z_Kielc, ja Ci niedługo tez czegoś pogratuluje, ale już nie będę mógł Cię oznaczyć

@zodiak_10, chcesz wojny?

1

Ponad 5000 dni w serwisie, będzie pite na koniec roku

4

@Bartek_z_Kielc, ty to jesteś bezczelny XD na ile tym razem zawitałeś na nowym koncie?

0

@vangoor, o ile Lewy mu pozwoli grać

0

@vangoor, moim zdaniem on nawet przez chwile nie pokaże żadnej formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?