FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VegetaPolska, tak jest, pieska jeszcze trzeba pogłaskać i utulić. Właściciele i pies powinni ponieść konsekwencje, wspólnie zabili małą dziewczynkę, której nawet nie pozwolili dożyć takiego wieku, który pozwoli jej się bronić przed takimi sytuacjami.
0
@barpol11, nieodpowiedzialność rodziców i nie do końca zdrowy pies doprowadziła do tragedii. Będą z tym żyć już do końca swoich dni
0
@gumaz, nieodpowiedzialni rodzice + pies, którego ciężko opisać tutaj nie dostając bana i dziewczynka nie żyje. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z odpowiedzialności jaka jest przy posiadaniu dzieci i psów obok nich niestety. Bardzo przykra sprawa
0
@LukaszFan jak jest za mało oleju to i ciśnienie może być złe
2
@barcowy1899, komunikat o zbyt niskim ciśnieniu występuje kiedy oleju jest za mało, ale czy kiedy jest za dużo to nie wiem
0
@lajcior, 11 dni w serwisie i taka ocena użytkownika, Ty to masz talent
Jeszcze czekam na komentarz użytkownika @Bartek_z_Kielc
0
@Uukasz_93, jedni i drudzy są beznadziejni. Nie głosowałem ani na PiS, ani na PO. Wybrałem TD, która jest w koalicji, a wiec również mają wpływ na to co się dzieje. Jeśli Tusk popełni te same błędy co kiedyś to na kogo w tym kraju głosować?
0
@tbas, tylko Tusk!
1
Jeśli kurs € ma ciagle rosnąć to oby Tusk rządził jak najdłużej. Kocham Cię Donald!!!
0
@zodiak_10 dyskusja zamknięta
1
Mam nadzieję, że 1€ będzie kosztować 10zł
0
@MesQueUnClub96 co
1
@TR3YWAY, żeby na boisku był taki cwany
7
@Popitek12, nie, bo te ich programy i tak są gówno warte
0
@gumaz, to Tsunami to chyba @wpwelement
0
@Kessie, taaaaaa
3
@mekston, akurat on to co chwile prowokuje i zaraz zgłasza odpowiedz XD
1
@Criss18Barca, nie ma możliwości żeby psy żyjące w miastach nie słyszały fajerwerki czy petardy. Nierealne do wykonania. Ludzie strzelali, strzelają i strzelać będą. Przynajmniej dopóki ktoś tego w jakiś sposób nie zakaże
2
@Culer9002, jestem aktualnie we Wrocławiu i tu co chwile w jedną i drugą lata :D
1
@barcelonaLM, a kto to wie ;)
1
@Klaudiaa8, dzięki chłopie! Wzajemnie!
6
@VegetaPolska, szybciej załatwisz tego Mbappe niż wiadomo kogo
0
Komentarz usunięty
9
Komentarz usunięty
1
@VegetaPolska, w przyszłym roku cały sylwester po niemiecku
0
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle, Mhm
9
@Rust_Cohle, Ty się godzinę temu żegnałeś :)
0
Ilu ludzi rocznie traci palce i ręce przez fajerwerki?
2
@Lola120, uważaj na @Lionel_Messi10 i @VegetaPolska