4

@VegetaPolska, tak jest, pieska jeszcze trzeba pogłaskać i utulić. Właściciele i pies powinni ponieść konsekwencje, wspólnie zabili małą dziewczynkę, której nawet nie pozwolili dożyć takiego wieku, który pozwoli jej się bronić przed takimi sytuacjami.

0

@barpol11, nieodpowiedzialność rodziców i nie do końca zdrowy pies doprowadziła do tragedii. Będą z tym żyć już do końca swoich dni

0

@gumaz, nieodpowiedzialni rodzice + pies, którego ciężko opisać tutaj nie dostając bana i dziewczynka nie żyje. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z odpowiedzialności jaka jest przy posiadaniu dzieci i psów obok nich niestety. Bardzo przykra sprawa

0

@LukaszFan jak jest za mało oleju to i ciśnienie może być złe

2

@barcowy1899, komunikat o zbyt niskim ciśnieniu występuje kiedy oleju jest za mało, ale czy kiedy jest za dużo to nie wiem

0

@lajcior, 11 dni w serwisie i taka ocena użytkownika, Ty to masz talent

Jeszcze czekam na komentarz użytkownika @Bartek_z_Kielc

0

@Uukasz_93, jedni i drudzy są beznadziejni. Nie głosowałem ani na PiS, ani na PO. Wybrałem TD, która jest w koalicji, a wiec również mają wpływ na to co się dzieje. Jeśli Tusk popełni te same błędy co kiedyś to na kogo w tym kraju głosować?

0

@tbas, tylko Tusk!

1

Jeśli kurs € ma ciagle rosnąć to oby Tusk rządził jak najdłużej. Kocham Cię Donald!!!

0

@zodiak_10 dyskusja zamknięta

1

Mam nadzieję, że 1€ będzie kosztować 10zł

0

1

@TR3YWAY, żeby na boisku był taki cwany

7

@Popitek12, nie, bo te ich programy i tak są gówno warte

0

@gumaz, to Tsunami to chyba @wpwelement

0

@Kessie, taaaaaa

3

@mekston, akurat on to co chwile prowokuje i zaraz zgłasza odpowiedz XD

1

@Criss18Barca, nie ma możliwości żeby psy żyjące w miastach nie słyszały fajerwerki czy petardy. Nierealne do wykonania. Ludzie strzelali, strzelają i strzelać będą. Przynajmniej dopóki ktoś tego w jakiś sposób nie zakaże

2

@Culer9002, jestem aktualnie we Wrocławiu i tu co chwile w jedną i drugą lata :D

1

@barcelonaLM, a kto to wie ;)

1

@Klaudiaa8, dzięki chłopie! Wzajemnie!

6

@VegetaPolska, szybciej załatwisz tego Mbappe niż wiadomo kogo

0

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

1

@VegetaPolska, w przyszłym roku cały sylwester po niemiecku

0

Komentarz usunięty

0

9

@Rust_Cohle, Ty się godzinę temu żegnałeś :)

0

Ilu ludzi rocznie traci palce i ręce przez fajerwerki?

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?