FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler, jeszcze dodam, że jak oglądam czasem Audi na YT i remonty 2.0 TFSI czy 3.0 TDI to się za głowę łapie. 30k na remont + inne naprawy lekką ręką można wydać. Motoryzacja poszła w bardzo złą stronę w niektórych modelach czy markach aut.
12
@Deviler, nie, Toyota to bardzo dobra marka samochodu
4
@Kessie, jesteście niezłe wariaty
7
@Kessie, jeszcze więcej współpracujecie z ambasadą to się obudzicie kiedyś z ręka w nocniku
0
@Rastafarnianin, luz, mnie to nie rusza w żaden sposób. Przyjechałem tu tylko po kasę i na tym się skupiam. Jak tylko ogarnę wszystkie sprawy to z powrotem do Polski
1
@FcPortoFan1999, mam tak samo jak Ty!
0
@Rastafarnianin, aktualnie na jakiś czas wyjechałem do Niemiec, jestem w okolicy Schongau. Bardzo niedaleko do Alpów
@FcPortoFan1999, również mam urodziny w czerwcu :)
8
@FcPortoFan1999, ja nie zatęsknię, średnio mi się podoba wychodzenie do pracy kiedy jest ciemno i przychodzenie do domu kiedy również jest ciemno. Niech już będzie gorąco :)
3
Kolejne dwa tygodnie ze śniegiem i mrozem, wiosno przybywaj
1
@Rust_Cohle 150k to nie jest kwota powalająca, bo mamy milionerów na La Rambli, którzy wydają taki hajs na wakacje i rozkosze.
Podnieś stawkę.
2
@draxidox, moim zdaniem to tylko pogorszy sytuacje. Już teraz chce czekać do ślubu, a po wizycie nie wiadomo czy w ogóle będzie chciała
4
@Rl9k1nG, nie, niech się ogarnie i zejdzie na ziemie
0
@Nazio_87, wszyscy którzy tam wychodzą pewnie dziękują swoim rodzicom. On nie wymaga współczucia, bo pewnie dawno się z tym już pogodził. Może po prostu chciał zrobić to co inni, nawet jeśli jego mama już nie żyje?
Ja go rozumiem i według mnie w tej wypowiedzi nie należy się niczego doszukiwać.
Smacznej kawusi
3
@Nazio_87, no ale on nie powiedział nic złego. Uspokój się.
Smacznej kawusi
2
@Ptasior, Kuba top, zawsze go mega lubiłem. Brakuje takiego zawodnika w Polskiej reprezentacji.
Niestety nie wszyscy rodzice wspierają swoje dzieci, niezależnie od tego czy żyją czy są już po drugiej stronie.
Pozdrawiam
@Rust_Cohle zgadzam się z Tobą.
0
@aspr1me, mieszana mieszana
0
@YeastMoss, przeczytaj dokładniej wątek zanim zaczniesz wysnuwać jakiekolwiek hipotezy, bo wysuwając wnioski bez dokładnego zapoznania się z tematem również możesz być wzięty za bałwana ;)
Z tego co się orientuje to w Polsce idąc do dentysty na NFZ również nie otrzymasz białych plomb i dopłacić za nie już również chyba nie można.
Tak najeżdżasz na te Niemcy i wszystko mają gorsze od nas pod względem opieki zdrowotnej to po co tak właściwie tam jesteś skoro u nas jest lepiej?
1
@wpwelement, z jakiego powodu głównie są nieważne głosy?
0
Jaką dokładnie kontuzje miał Guler i co mu tam robili?
0
@Prorokk, to o czym Ty w ogóle mówisz jeśli oni mają dwa razy tyle godzin co Ty? XD
0
@Prorokk, o czym Ty mówisz? Kto dla ukrainca zapłaci tyle kasy na magazynie?
0
@Rl9k1nG, zależy ile będzie oczywiście zarabiał. Moim zdaniem to bardzo ciężka sytuacja żeby teraz uderzać w jakieś duże miasta na wynajem, bo to jest cholernie drogie. We wrześniu 2022 roku z narzeczoną opuściliśmy Kraków, wtedy za 45-50m2 płaciliśmy 2k ze wszystkimi opłatami już i internetem. Teraz ceny za takie mieszkanie to 3,5-4K jak nie więcej :) Zarabialiśmy razem i opłacaliśmy razem, było nas stać bez problemów na wynajem, życie, ale teraz jeśli takie mieszkanie kosztuje 4K miesięcznie to nie wiem czy chciałbym tam wrócić i tyle bulić
1
@Coutinho007, Roberto > Robert w tym sezonie
3
@MesQueUnClub96, moim zdaniem Hurkacz swoją paletką by wbił więcej bramek niż Lewandowski w tym sezonie nogami czy głową
0
Oby dzisiaj Real dostał w czapę od Adrenaliny
1
@HighestInTheRoom, trzymam kciuki, podziel się info jak już się poukłada i jak nie zapomnisz to możesz oznaczyć ;)
0
@HighestInTheRoom, jak sytuacja się rozwinęła? Udało się znaleźć coś innego?
0
@HighestInTheRoom, dobrze pamietam, że dali Ci wypowiedzenie?
0
Chelsea nawet z Preston ma ciężary
0
@LaLigaPD, powiedzieć może co chce, ale Felix na ten moment nie jest piłkarzem o którego naprawdę warto walczyć za wszelka cene