2

@TR3YWAY, taaaa, Rekin i hattrick. Chyba w fifę

1

@Culer9002, a lista wciąż się powiększa

0

@Czajka90, dodał mnie do ignorowanych żeby wzbudzić zazdrość i niepokój?

2

@MESSIah16, fryzurę ma jak Grealish

1

@Lionel_Messi10, no tak jak mówię, trzeba byłoby wrócić do gimnazjum.

Wyjaśnisz mi po co dodałeś mnie do ignorowanych jeśli cały czas mi odpisujesz i czytasz co piszę?

1

@Lionel_Messi10, żeby z Tobą dyskutować to mentalnie musiałbym chyba wrócić do poziomu gimnazjum. Wypadałoby czasem odrobinę pomyśleć zanim z taką łatwością przyjdzie Ci oceniać innych ludzi, którzy zresztą osiągneli w życiu nieco więcej niż Ty :D

1

@Danny Gaucho, och moje niedopatrzenie

4

@Lionel_Messi10, „placek z Polski” XD, jak Tobie łatwo przychodzi to żeby obrażać innych :D

0

@Rust_Cohle, nie rozumiem dlaczego on jest za Arsenalem kiedy to w Liverpoolu gra Argentyńczyk :/

0

Czyżby Arsenal kolejny sezon z niczym?

0

@barcanawieki, kto tam w Realu zarabia najwiecej?

0

@michaleu, zbyt wiele nie traci w sumie, bo na razie to mocno średni mecz

5

@Arden, biedny dzieciak :(

0

@Faro, Barcelona gra beznadziejnie niezależnie od murawy, także nic się nie martw i odpalaj te widowisko

0

@Rust_Cohle, biurka na pewno nie będzie mogło wynieść, bo @Transu96 znowu będzie musiał szukac przez rok nowego

3

@Prorokk, Ty to masz chyba kija w wiadomej części ciała

1

@Rust_Cohle, dowie się dowie, o to się nie martw.

Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci to aktualnie jest to zdecydowanie utrudnione przez technologie i wszystko go co nas otacza. Oprócz tego mam wrażenie, że społeczeństwo głupieje zamiast mądrzeć, a to co będzie się działo w szkole czy w innych miejscach gdzie będą rówieśnicy na pewno nie pomoże. Ogólnie możesz się starać z całych sił, a towarzystwo i tak swoje zrobi. Trudny temat

2

@Rust_Cohle, jeśli ona będzie wynosić coś z domu to będzie robić dymy na mieście

4

@MichuZ44, muszę przyznać, że nie rozumiem, ale może już jestem za stary

5

@Stinger_, on również miał beznadziejną końcówkę w Barcelonie. Nie ogarniam za kim tu jęczeć cały czas. Jakby kręcił super liczby i notował dobre występy to raczej by został

1

@tbas, XD hahaha

0

@MesQueUnClub96 co mi powiesz o postawie Huberta?

1

@esem91, jeśli do końca lutego Barcelona nie zbliży się do Realu to można się pożegnać chyba z La Ligą. Zwłaszcza jeśli przewaga Realu jeszcze wzrośnie.

Jeśli chodzi o wypowiedzi Xaviego to moim zdaniem głaskanie Barcelony i ich piłkarzy go za daleko nie zaprowadzi. Trener bez jaj, drużyna bez charakteru

2

@mekston, w porządku Panowie, może macie racje i źle to oceniłem. Indywidualny błąd zawodnika Empoli, racja.

@takisobiektos

0

@takisobiektos, piłka leciała w kosmos i delikatnie musnęła po palcu piłkarza Empoli, karny dla Milanu. No sędziowie powinni odrobinie poważniej podchodzić do tego jakie sytuacje w polu karnym są gwizdane

Możemy mieć na ten temat inne zdanie, ale moim zdaniem karnego być nie powinno. W tym przypadku piłka nawet nie zmieniła swojego lotu, na nic to obdarcie o paluszek nie miało wpływu :D Czasem ewidentnych dotknięć piłki ręka nie gwizdnie, a tu coś takiego

0

To jest żart za co Milan teraz dostał rzut karny XD

1

@usztafik, gratuluje i udanych wakacji :)

0

Leao zrobił to czego żaden piłkarz w Barcelonie nie potrafi i 1:0 dla Milanu

0

@MesQueUnClub_87, i jak odczucia? Również chyba nie ma na co narzekać?

0

@MesQueUnClub_87, zmieniłeś Toyote na inną markę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?