FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY, taaaa, Rekin i hattrick. Chyba w fifę
1
@Culer9002, a lista wciąż się powiększa
0
@Czajka90, dodał mnie do ignorowanych żeby wzbudzić zazdrość i niepokój?
2
@MESSIah16, fryzurę ma jak Grealish
1
@Lionel_Messi10, no tak jak mówię, trzeba byłoby wrócić do gimnazjum.
Wyjaśnisz mi po co dodałeś mnie do ignorowanych jeśli cały czas mi odpisujesz i czytasz co piszę?
1
@Lionel_Messi10, żeby z Tobą dyskutować to mentalnie musiałbym chyba wrócić do poziomu gimnazjum. Wypadałoby czasem odrobinę pomyśleć zanim z taką łatwością przyjdzie Ci oceniać innych ludzi, którzy zresztą osiągneli w życiu nieco więcej niż Ty :D
1
@Danny Gaucho, och moje niedopatrzenie
4
@Lionel_Messi10, „placek z Polski” XD, jak Tobie łatwo przychodzi to żeby obrażać innych :D
0
@Rust_Cohle, nie rozumiem dlaczego on jest za Arsenalem kiedy to w Liverpoolu gra Argentyńczyk :/
0
Czyżby Arsenal kolejny sezon z niczym?
0
@barcanawieki, kto tam w Realu zarabia najwiecej?
0
@michaleu, zbyt wiele nie traci w sumie, bo na razie to mocno średni mecz
5
@Arden, biedny dzieciak :(
0
@Faro, Barcelona gra beznadziejnie niezależnie od murawy, także nic się nie martw i odpalaj te widowisko
0
@Rust_Cohle, biurka na pewno nie będzie mogło wynieść, bo @Transu96 znowu będzie musiał szukac przez rok nowego
3
@Prorokk, Ty to masz chyba kija w wiadomej części ciała
1
@Rust_Cohle, dowie się dowie, o to się nie martw.
Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci to aktualnie jest to zdecydowanie utrudnione przez technologie i wszystko go co nas otacza. Oprócz tego mam wrażenie, że społeczeństwo głupieje zamiast mądrzeć, a to co będzie się działo w szkole czy w innych miejscach gdzie będą rówieśnicy na pewno nie pomoże. Ogólnie możesz się starać z całych sił, a towarzystwo i tak swoje zrobi. Trudny temat
2
@Rust_Cohle, jeśli ona będzie wynosić coś z domu to będzie robić dymy na mieście
4
@MichuZ44, muszę przyznać, że nie rozumiem, ale może już jestem za stary
5
@Stinger_, on również miał beznadziejną końcówkę w Barcelonie. Nie ogarniam za kim tu jęczeć cały czas. Jakby kręcił super liczby i notował dobre występy to raczej by został
1
@tbas, XD hahaha
0
@MesQueUnClub96 co mi powiesz o postawie Huberta?
1
@esem91, jeśli do końca lutego Barcelona nie zbliży się do Realu to można się pożegnać chyba z La Ligą. Zwłaszcza jeśli przewaga Realu jeszcze wzrośnie.
Jeśli chodzi o wypowiedzi Xaviego to moim zdaniem głaskanie Barcelony i ich piłkarzy go za daleko nie zaprowadzi. Trener bez jaj, drużyna bez charakteru
2
@mekston, w porządku Panowie, może macie racje i źle to oceniłem. Indywidualny błąd zawodnika Empoli, racja.
@takisobiektos
0
@takisobiektos, piłka leciała w kosmos i delikatnie musnęła po palcu piłkarza Empoli, karny dla Milanu. No sędziowie powinni odrobinie poważniej podchodzić do tego jakie sytuacje w polu karnym są gwizdane
Możemy mieć na ten temat inne zdanie, ale moim zdaniem karnego być nie powinno. W tym przypadku piłka nawet nie zmieniła swojego lotu, na nic to obdarcie o paluszek nie miało wpływu :D Czasem ewidentnych dotknięć piłki ręka nie gwizdnie, a tu coś takiego
0
To jest żart za co Milan teraz dostał rzut karny XD
1
@usztafik, gratuluje i udanych wakacji :)
0
Leao zrobił to czego żaden piłkarz w Barcelonie nie potrafi i 1:0 dla Milanu
0
@MesQueUnClub_87, i jak odczucia? Również chyba nie ma na co narzekać?
0
@MesQueUnClub_87, zmieniłeś Toyote na inną markę?