0

@Rewolucja123, a on mówił, ze mu nie zależy?

0

@Rewolucja123, ale po co?

4

@MichuZ44, a potem powinien ją zawieźć w miejsce gdzie ktoś się zajmie nią i dzieckiem, a dziecko powinien odebrać jak już będzie samodzielne. Może żonę tez

4

@4drian0, i to wszystko merdając ogonem

1

@maroon, kogo by to nie była decyzja to jest ona żałosną. Gdyby tak było w drugą stronę byłaby niezła aferka

2

@ObiwanKenobi, żałosne, że ktoś podjął taką decyzje żeby kobietom zapewnić posiłki i napoje, a mężczyzn zlali hahaha. Na pewno Panowie pracujący tam czują się cudownie

5

@jacob345, racja, jeszcze gorzej

1

@Tom0VeB, znając życie nacieszymy się jego obecnością maksymalnie trzy dni

2

@tristan87, fajnie, że wspólnie świętują Nowy Rok

1

@Tom0VeB, który to

0

@Michu94, sranie w banie

3

@MarioVeB!, Mariusz nie bądź taki skromny, może za Tobą

3

@Barti_Blaugrana o cześć Bartek, wróciłeś?

1

@panczo, my tez potrzebujemy przerwy zanim znowu Cię zobaczymy. Emocje musza opaść

1

@agaFCB, duża jesteś to zrozumiesz :)

7

@agaFCB, @VegetaPolska postawi wam namiot

0

@MichuZ44, dla zabawy czy FIFA Ci daje tez jakiś hajs?

0

@MichuZ44, ile to kasy Cię kosztuje?

1

@panczo, uuu, to sporo czasu. Będziesz miał chwile żeby się jeszcze czegoś poduczyć :)

0

@panczo, będę Cię obserwować, heh

3

@panczo, to nie Ty tu jesteś od zadawania pytań

0

@FcPortoFan1999, jeśli ktokolwiek z niego szydzi ze środowiska Bayernu to jest głupi

12

@HighestInTheRoom, biorąc pod uwagę to jak mocno im zależy na pieniądzach to nie spodziewałbym się lepszej gry. Oni chcą przed monitory, telewizory przyciągnąć przede wszystkim takich spoconych graczy jak @Transu96

4

Świetnie, że Gavi wróci szybciej. Oby zdążył na finał Ligi Mistrzów.

1

@Mario96w, nie obrażaj, nie każdy jest zły. Wszędzie się zdarzają półgłówki

0

@NeroTFP1, tak źle?

0

@Rl9k1nG, dlaczego?

@MichuZ44, dlaczego?

3

@Rl9k1nG, żyje.

Zdania ekspertów podzielone

1

@LM10GOAT, aktualnie jedyne kogo mógłbym wymienić to najlepszego zawodnika Barcelony i byłby to pewnie de Jong. Nie wiem czy ktokolwiek inny zasługuje na większe wyróżnienie

1

@Firestone, dokładnie, ale przywalić się do Lewego trzeba i poszukać punktu zaczepienia, bo inaczej niektórzy nie wytrzymają :D Teraz cała drużyna nie potrafi sobie poradzić z drużyną z 4 ligi, a wciąż pojawiają się wpisy o tęsknieniu za Aubą. Obawiam się, że gdyby był w swojej życiowej formie nie dźwignąłby Barcelony z tym trenerem i sztabem :)

@MarioVeB!, przestań się kompromitować Mariusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?